Kokį didelį televizorių pirkti? Pasirinkite

Koncepcija visiems didelis televizorius reikš ką kita. Tie, kurie persijungs iš 32 ar 40 colių į 55 colių ekraną, jau sakys „didelis“. Tačiau šie tikrai dideli geriausi televizoriai yra 75 colių ar daugiau, ir į tai mes sutelksime dėmesį šiandieniniame vadove. Kokį didelį televizorių pirkti? Kokį 85 ar 75 colių televizorių turėtumėte pasirinkti? Mes patikriname geriausius 2021 m. Modelius – taip pat ir tuos, kurie yra prieinami.

Didelio televizoriaus kaina? Ar brangūs dideli geriausi televizoriai?

Didžiųjų televizorių kainos krinta. Vis dėlto 65 colių televizoriaus ir 75 colių televizoriaus kainos skirtumas dažnai yra 50% vertės, o kartais net 100%. Iš kur šie skirtumai? Tai lemia trys veiksniai.

Pirma, nors didelių televizorių populiarumas auga, paklausa vis dar nėra tokia stipri kaip mažesnių dydžių. Antra, kai kurių reikšmingų elementų gamybos sąnaudos taip pat yra didesnės – juk tai ne tik didesnė matrica, bet ir korpusas, netgi kartoninė dėžutė ir kt. Galiausiai, tokius didelius televizorius yra brangiau transportuoti kiekviename logistikos etape.

Bet ar dideli geriausi televizoriai brangūs? Jei atsižvelgsime į tai, kad 3 iš 5 šiame sąraše pateiktų televizorių kainuoja mažiau nei 8 000 -, o pigiausias – mažiau nei 4 000 -, tai nėra pernelyg didelė kaina. Be to, du iš jų siūlo kelių zonų apšvietimą, o 85 colių variante jie kainuoja mažiau nei 10 000 zlotų.

Šiuo metu 75 colių televizorių kaina yra panaši į panašios klasės 65 colių ekranų kainą prieš 4 metus. Priešingai, geriausių 85 colių 4K ekranų kainos yra mažesnės nei 55 colių 4K ekranų, kai jie pasirodė rinkoje prieš 8 metus, kainos. Šis kainų palyginimas rodo milžinišką televizijos rinkos pokytį per mažiau nei dešimtmetį. Šiais laikais didelio televizoriaus įsigijimas yra psichologinė kliūtis, o ne finansinė, lyginant, pavyzdžiui, kainas su kitais elektroniniais prietaisais.

Į ką atkreipti dėmesį perkant didelį televizorių?

Nereikia įtikinti nė vieno, kuris atsisėdo prie didelio ekrano. Ypač dabar, kai kino teatrai uždaryti ir tik namuose galime mėgautis filmais. Savo namų kine galime ne tik žiūrėti filmus ir serialus, bet ir žaisti.

Koks turėtų būti didelis televizorius? Jei pirkimas nėra finansiškai ribotas, pirmiausia turėtume atkreipti dėmesį į paryškinimą. Naudojant tokius didelius ekranus, kraštų apšvietimas bus erzinantis ir bus matomas. Taigi mums reikia televizoriaus su kelių zonų apšvietimu, galbūt OLED televizoriaus. Deja, 77 colių OLED ekranai vis dar yra labai brangūs.

Didelių televizorių atveju tikrai verta rinktis šiek tiek aukštesnės klasės televizorių, kuris siūlo kelių zonų apšvietimą, 120 Hz matricą ir pažangų vaizdo apdorojimo procesorių. Galų gale, ne visas turinys, kurį jame rodysime, bus gražus 4K. Kartais mes nuspręsime dėl HD turinio, o kartais „YouTube“ vaizdo įrašas ar kitas archyvinis turinys bus SD. Todėl jums reikia ekrano, kuris galėtų gerai valdyti vaizdo mastelį. Juk niekas negali pasislėpti dideliame ekrane.

Įdomiausi 75 colių geriausi televizoriai

75 colių televizorių sąraše daugelis modelių sutampa su 65 colių ekranais, kurių sąrašą galite rasti čia. Tačiau tai neturėtų stebinti, gamintojai siūlo visą savo televizorių asortimentą skirtingomis įstrižomis. Televizoriai su vienodais ženklais ir skirtingomis įstrižomis ne visada yra vienodos kokybės. Verta tai patikrinti.

Sąraše pateikiami modeliai, kuriuos tikrai verta rekomenduoti pagal tam tikrą dydį ir kainų intervalą.

„Samsung UE75TU8002“

Priešingai nei atrodo, ne toks pagrindinis „Samsung“ televizorius. Modelis pasižymi plonu dizainu, siūlo aplinkos režimą ir minimalistinį „One Remote“. Kalbant apie žaidėjų funkcijas, jis siūlo žaidimo režimą su suskystinimu ir mažu įvesties vėlavimu bei automatinį žaidimo režimą.

Tačiau tai vis dar yra 60 Hz matricos televizorius su krašto apšvietimu. Tačiau dėl kainos tai yra labai patrauklus pasiūlymas.

„Sony KD-75XH9096“

„Sony XH90“ yra unikali „Sony“ pasiūlymo šeima. Tikras japonų gamintojo hitas. „PlayStation 5“ premjerai kompanija paruošė seriją geros kainos televizorių su puikiais techniniais parametrais.

„XH90“ yra HDMI 2.1, kelių zonų apšvietimas, geras vaizdo procesorius ir „Android TV“.

„Sony KD-75XH9096“, „Media Expert“

„Sony XH90“

„Samsung QE75Q80T“

„Samsung“ taip pat turi tiesioginį „XH90“ konkurentą iš „Sony“. Kurį iš šių televizorių pasirinksime, iš esmės priklauso nuo mūsų asmeninių nuostatų – pavyzdžiui, ar pirmenybę teikiame „Tizen“, ar „Android“, ir kuris dizainas mus labiau traukia.

Techniškai geriausi televizoriai yra panašūs vienas į kitą, nors „Q80T“ turi šiek tiek geresnius HDR efektus. Kita vertus, jis nepalaiko taip ieškomo „Dolby Vision“ formato. Aš pats rekomenduoju dėl „Smart TV“.

„Samsung QE75Q800T“

„Q800T“ yra kita TV pasaulio lyga. Šiame ekrane naudojama 8K matrica. Tačiau verta atkreipti į tai dėmesį ne į skiriamąją gebą, o pažangų vaizdo apdorojimo procesorių, naudojančią dirbtinį intelektą ir tankų daugialypį apšvietimą.

Ieškant aukščiausios kokybės, verta pasukti į Q800T.

„Samsung QE75Q800T“ medijos eksperte

„LG OLED 77 CX“

Didelių dydžių OLED ekranai iš tikrųjų yra apriboti iki 77 colių. Kol kas paprastam, net ir labai turtingam vartotojui, kalbėti apie 88 colių OLED 8K yra fantastiška (televizorius kainuoja 120 000 -).

Todėl 77 colių varianto „CX“ vis dar yra pats įdomiausias ir puikiausias modelis, kalbant apie vaizdo kokybę, kai norime naudoti OLED technologiją didesne įstrižaine.

„LG OLED 77 CX“ medijos eksperte

Žemiau rasite pateiktų modelių santrauką:

Modelis „Samsung UE75TU8002“ „Sony KD-75XH9096“ „Samsung QE75Q80T“ „Samsung QE75Q800T“ „LG OLED 77 CX“
Kiti dydžiai 43.50.55.65.82 55.65.85 55.65.85 65.82 48.55.65
Ekrano technologija LCD VA 60 Hz EDGE LED LCD VA 120 HZ FALD QLED LCD VA 120 Hz FALD QLED 8K LCD VA 120 Hz FALD OLED 4K
Operacinė sistema Tizenas „Android“ TB Tizenas Tizenas „WebOS“
HDMI standartas 2.0 2.1 2.1 2.1 2.1
Kaina nuo 3999 – nuo 7599 – nuo 7 749 zlotų nuo 14999 – nuo 15 999 zlotų
Pasiūlymas nuoroda nuoroda nuoroda