Kaip persiųsti tekstinius pranešimus o

Tarkime, kad turite svarbios informacijos, kurią gavote per „iMessage“ (arba įprastą teksto pranešimą) savo „iPhone“, tačiau dabar šią informaciją turite gauti kam nors kitam. Žinoma, galite jį perrašyti iš naujo arba nukopijuoti ir įklijuoti, tačiau yra ir lengvesnė parinktis: tekstinius pranešimus ar net visus pokalbius galite persiųsti tiesiai iš „iPhone“. Štai kaip.

Norėdami pradėti, eikite į pranešimą, kurį domina persiuntimas. Suraskite bet kurią dalį, kurią norite persiųsti, tada sekundę laikykite ant jos pirštą arba dukart palieskite. Pamatysite iššokantįjį langą su žodžiais „Kopijuoti“ ir „Daugiau …“. Palieskite „Daugiau …“ ir šalia tos pranešimo dalies pasirodys mėlyna varnelė, rodanti, kad ji pasirinkta persiųsti. Šalia kitų pranešimo dalių taip pat matysite tuščius ratus. Palieskite juos, kad pasirinktumėte ir tas pranešimo dalis.

Maždaug sekundę nuspauskite pranešimą, kurį norite persiųsti, tada spustelėkite pasirodžiusį mygtuką „Daugiau …“.

Pasirinkę viską, ką norite persiųsti, apatiniame dešiniajame kampe palieskite rodyklę. Lauke „Kam“ įveskite to asmens vardą, kuriam norite jį siųsti, tada palieskite Siųsti, ir persiųstas pranešimas bus pakeliui.

Persiųsti pranešimus „iPhone“

Pasirinkus dalis, kurias norite persiųsti, taip paprasta, kaip paliesti rodyklę ir išsiųsti pranešimą (-us) naujam gavėjui.
  • Viskas, ką reikia žinoti apie „iPhone 6C“

Parašykite komentarą