Kaip rasti savo kvapą ir atsakymą

Ar tu tai žinai? Tik tinkamai parinktas kvepalų kvapas pabrėš jūsų charakterį, išryškins jūsų natūralų žavesį ir pagaliau pasakos apie jus daugiau nei daug stilių. Štai kodėl reikia tiek laiko, kol išsirinksite vieną buteliuką, kuriuo kūnas ir siela sukurs tobulą harmoniją. Negana to, net ir ilgai užtrunkant „pagal užsakymą pagaminto“ kvapo paiešką, ne visada pavyksta rasti tinkamą. Taigi, kaip išsirinkti šį unikalų buteliuką ir tada jį užtepti taip, kad jis ilgai išliktų ant odos?


Įsivaizduokite šią situaciją. Jūs stovite šalia kelių eilučių knygų spintos, gražiai parinktų, naujų, madingų, prabangių kvepalų. Kiekvienas iš jų yra skirtingas, unikalus, subtilus ir… tikriausiai sukurtas, kad jus domintų. Ar pasirinksite gėlių kvapą? O gal esate muskuso ar jūros vėjelio mėgėjas? Atminkite, kad būsite susijęs su šiuo kvapu, jis pabrėš jūsų savijautą ir apšvies svarbias progas. Kvapų rinkitės neskubėdami, atsižvelgdami į akimirką. Tai visada turėtų būti gerai apgalvotas sprendimas, pritaikytas individualiam skoniui.


Iš ko galite rinktis?

Garsiausios kvepalų šeimos yra gėlių, vaisių, žali, rytietiški ir medienos kvepalai.

Pirmojoje galite rasti žibuoklių, rožių ir dažnai komponuojamų ylang-ylang. Tokia puokštė visada bus gaivi, gaivi ir moteriška.

Su vaisių pagrindu išryškėja įvairūs eteriniai aliejai, kuriuos galima gauti iš mandarinų, citrinų ir kitų kvapiųjų citrusų. Vaisiniai aromatai puikiai tinka energingiems žmonėms, ieškantiems žvalumo visai dienai.

Įdomūs ir rytietiški aromatai, kuriuose rasite vanilės, pikantiškų natų ir santalo. Tai malonūs, subtilūs ir šilti kvapai, kurie atpalaiduoja.

Kiekvienas kvapas yra skirtingas, nors iš pirmo žvilgsnio panašus. Įdomu tai, kad kiekvienas kvapas skirtingai atsiskleis ant jūsų odos ir jūsų draugo kūno.


Kaip rasti šį unikalų, unikalų kvapą?

Visų pirma, išbandant. Jei jus domina aromatas, visada tepkite jį tiesiai ant savo odos, nes kiekvienas iš mūsų skleidžia individualų kvapą. Tai vienintelis būdas patikrinti, kaip puokštė kvepės jūsų kūnu.

Kvepalus tepkite ant riešų, bet netrinkite. Kai kurie kvepalų ingredientai prarandami atliekant šią veiklą. Kvapas taps šiek tiek „negilus, neryškus“.

Taip pat niekada nemaišykite aromatų. Stenkitės kvapus dėti į skirtingas kūno vietas.


Kaip kreiptis norint gauti tinkamą kvapą?

Jei kvepalus tepate šiltomis dienomis, ant kūno visada rinkitės kuo mažiau saulės spindulių. Priešingu atveju kvapas greitai išgaruoja, be to, dėl alergijos oda gali uždegti.

Kvepalus tepkite tose vietose, kur po oda pulsuoja kraujas: pavyzdžiui, riešų vidus, alkūnių ir kelių linkiai, iškirptė, kaklas ir oda už ausų.

Kvapas taip pat ilgiausiai išsilaikys ant plaukų ar drabužių (purškiama, pvz., Vidinė kelnių koja ar sijono pamušalas).Pastaba: teisingos programos nepakanka. Odos higiena yra vienodai svarbi. Kvepalus visada tepkite tik ant švarios odos. Jei norite išryškinti stiprų kvepalų aromatą, venkite maudytis intensyviai kvepiančiuose muiluose ir geliuose. Su tokiais produktais kvepalai praras jėgas.Galiausiai, taikant kvepalus, svarbiausia yra saikas. Atminkite, kad jūsų mėgstamas aromatas nebūtinai turi patikti visiems. Papurkškite kūną tik keletą kartų ant pasirinktų odos vietų. Kvapas turėtų pabrėžti jūsų natūralų kvapą.

SVARBU: Jei planuojate susitikimą, kvepalus turėtumėte naudoti likus bent 30 minučių iki susitikimo. Dauguma rinkoje esančių kvepalų tik po šio laiko pradeda pilnai išugdyti savo puokštę.

Leave a Reply

Your email address will not be published.