Review „TomTom GO 6100 Wo“ apžvalga

„TomTom GO 6100 World“

„TomTom GO 6100 World“: mūsų įvertinimas dėl lemiamų veiksnių renkantis navigatorių

1. Žemėlapiai: įvertinta 10 iš 10

Kalbant apie žemėlapio faktorių, šis modelis nusipelno aukščiausių įvertinimų. Tiesą sakant, mes randame visą paketą 45 Europos šalys, su nemokama prieiga per visą prietaiso gyvavimo laiką taip pat į Šiaurės Amerikos, Afrikos, Lotynų Amerikos, Okeanijos ir Pietryčių Azijos žemėlapius, iš viso 152 šalys. Visi žemėlapiai yra atnaujinamas nemokamai navigatoriaus prijungimas prie kompiuterio ir jo turinio valdymas per specialią programinę įrangą „MyDrive“. Atminties kortelės lizdo buvimas „Micro SD“ leidžia išplėsti turimą atmintį, kad tilptų ir papildomi žemėlapiai. Galiausiai, nemokama prieiga prie „Map Share“ bendruomenės leidžia atsisiųsti žemėlapio atnaujinimus, apie kuriuos pranešė kiti vartotojai ir teikti savo ataskaitas realiu laiku.

2. Eismo informacija: įvertinta 10 iš 10

Kalbant apie eismo informacijos paslaugas ir vairavimo palaikymą, šis navigatorius nusipelno įvertinimo 10 iš 10. Tiesą sakant, į įrangą visam prietaiso tarnavimo laikui priskiriamos auklėtojo ir greičio kamerų įspėjimas ir informacijos tarnyba srautas realiuoju laiku „TomTom Traffic“. Be šio paketo, yra ir kitų vairuotojo pagalbos sistemų, tokių kaipeismo juosta, naudinga, kad nebūtų padaryta klaida stovint prie šviesoforų ir sankryžų. Tada yra „IQ Routes“ sistema, kuri apskaičiuoja efektyvesnius maršrutus ne tik kaip atstumo, bet ir eismo sąlygų bei sistemos funkcija Parkavimo pagalba, kuris padeda rasti kuo arčiau pasirinktos vietos stovėjimo vietą.

3. Žemėlapio pritaikymas: įvertinta 9 iš 10

Kalbant apie pritaikymą, šis modelis nusipelno įvertinimo 9 iš 10. Galimi pakeitimai yra šie: mėgstamos vietos, žemėlapio taisymai (kuriuos taip pat galima bendrinti su „Map Share“ bendruomene) irpridedant lankytinų vietų per „MyDrive“ – programinę įrangą, kurią galima įdiegti tiek kompiuteryje, tiek kaip programa – „iOS“ ir „Android“ išmaniuosiuose telefonuose.

4. Ekranas: Įvertinta 9 iš 10

Mes taip pat suteikiame aukštą rodymo koeficiento įvertinimą. 6 colių ekranas, kurio formatas yra 16: 9, jo skiriamoji geba yra 800 x 480 pikselių, jis yra daugialypis ir visiškai interaktyvus, pasižymintis panašiomis į šiuolaikinio išmaniojo telefono charakteristikas. Be klasikinių dviejų matmenų kelio vaizdų, yra ir3D parinktis, su kuriais pastatai ir pagrindiniai maršruto orientyrai pateikiami trimačiame vaizde, kad vairuotojui būtų lengvai atpažįstami.

5. Jungiamumas: įvertinta 10 iš 10

Kalbant apie ryšio koeficientą, mes suteikiame visus įvertinimus. Navigatoriuje iš tikrųjų yra a SIM kortelė jau užbaigtas a viso laikotarpio duomenų planą imtinai Europos tarptinklinis ryšys, per kurį įrenginys visada prijungtas ir gali jį atsisiųsti realiuoju laiku eismo atnaujinimai visoje Europoje. Per šį ryšį praeina ir sinchronizavimas su įrenginiais, kuriuose įdiegta „MyDrive“, kad būtų galima planuoti maršrutus ir juos išsiųsti navigatoriui dar prieš montuojant į automobilį. Taip pat yra balso komandos funkcija.

„Klikkapromo srl“ autorių teisės yra draudžiamos