Kaip stebėti meistrus: tiesiogiai

Ar galite prisiminti tokį jaudinantį „Masters“ turnyrą, kurį prisiminėte neseniai? Bet kuris iš daugelio golfo žaidėjų 2021 m. Vis tiek gali laimėti „Žaliąją striukę“ – joje yra ir legenda Tiger Woods. Pasiruoškite fejerverkams (ir galbūt žaibams), nes naudodamiesi šiuo vadovu, NEMOKAMAI galite gauti „Masters“ tiesioginę transliaciją iš visiškai bet kurios pasaulio vietos.

Žinoma, visos JAV meistrų kalbos yra apie Tigerį. Metai atgal ir atrodo kaip tikra grėsmė patraukti 15-ąjį majorą – pirmąjį daugiau nei 10 metų. Praėjo 22 metai nuo pirmojo jo laimėjimo „Augusta National“, o siautulinga minia ragins kiekvieną šūvį „patekti į duobę“ šiandien.

83-asis meistrų turnyras – kur ir kada

Kaip tai darė nuo pat pirmosios „Masters“ versijos dar 1934 m., 72 duobučių turnyras vyks šlovingame „Augusta“ nacionaliniame golfo klube Džordžijoje, JAV.

Tai įvyks tarp balandžio ketvirtadienio, 11 ir 14 sekmadienio. Dėl audrų grėsmės paskutinis turas prasidėjo ir baigsis anksti. Visos pirmaujančios grupės šiuo metu eina į trasą – tikėkitės, kad veiksmas baigsis apie 14.30 val. ET (11.30 val. PT, 19.30 val. BST).