Kamado kepsninės

Sužinokite apie daugybę „Kamado” kepsninių privalumų ir kodėl turėtumėte jais papildyti savo lauko virtuvę. Skaitykite toliau ir sužinokite apie Kamado kepsninės privalumus.

Kamado kepsninės turi seną istoriją, siekiančią 221 m. pr. m. e., Kinijos Quin dinastijos laikais. Iki III a. juos plačiai naudojo japonai.

Kaip ir dabartinės kamado kepsninės, jos buvo kaitinamos mediena arba medžio anglimis ir ne tik kepė ar skrudino mėsą, bet ir galėjo ruošti ryžius.

Šiandien kamado kepsninės tebėra daugelio grilio entuziastų mėgstamas maisto gaminimo būdas. Nesvarbu, ar norite kepti ant grotelių, rūkyti, ar kepti, kamado kepsninės ir toliau išlaiko laiko išbandymą.

Galimybė pasiekti aukštesnę temperatūrą ir puikiai išlaikyti šilumą lemia, kad šios kepsninės keičia namų virtuvės šeimininkų, norinčių pakelti savo kepsninių kepimo būdą į aukštesnį lygį, požiūrį. Kartu su galimybe ilgesnį laiką palaikyti žemą ir lėtą temperatūrą tai puikus pasirinkimas visiems mėsos rūkymo poreikiams.

Šiame straipsnyje aptarsime pirmiau minėtus privalumus ir daugelį kitų „Kamado” kepsninių privalumų.

Nesvarbu, ar esate maisto kepimo ir rūkymo profesionalas, ar tik pradedate, „Kamado” kepsninė gali būti puikus jūsų lauko virtuvės priedas.

Kas yra Kamado kepsninė?

Kamado kepsninės tradiciškai buvo gaminamos iš molio, nors dabar dėl didesnio patvarumo daug dažniau naudojamos keraminės arba porcelianinės kepsninės. Pavadinimas kilęs iš japonų kalbos žodžio „viryklė”.

Keraminė Kamado kepsninės struktūra puikiai išlaiko šilumą, dūmus ir drėgmę. Jis kaitinamas medžio anglimis ir gali būti naudojamas įvairiems maisto ruošimo būdams.

Kaip veikia Kamado kepsninės?

Kamado kepsninė iš kitų kepsninių išsiskiria savo keramine medžiaga ir ovalo forma. Medžiagų ir konstrukcijos derinys leidžia reguliuoti oro srautą, o šilumą atspindi atgal į maistą.

Uždarius dangtį, kai šiluma nebegali išeiti, ji cirkuliuoja aplink maistą panašiai kaip konvekcinėje orkaitėje. Dangtis užtikrina, kad kuo mažiau šilumos ištrūktų į išorę. Dėl šios konstrukcijos puikiai tinka gaminti maistą žemoje temperatūroje.

Kamado kepsninėse gali būti įrengti vandens indai, kurie gaminimo metu skleidžia garus, kad sustiprintų dūmų skonį ir neleistų maistui išdžiūti.

Dauguma „Kamado” grilių modelių gali pasiekti aukštesnę temperatūrą dėl ventiliacijos angų, kurios skatina karštesnę ugnį. Didesnė liepsna reiškia geresnį kepimą, todėl kamado kepsninė yra puikus universalus maisto gaminimo prietaisas.

Geresnis šilumos išlaikymas
Storas keraminis kamado grilio korpusas užtikrina patikimesnę izoliaciją, todėl galite ilgiau gaminti maistą naudodami mažiau degalų.

Tolygus, tolygus karštis
Kadangi keramika yra geras izoliatorius, ji prastai praleidžia šilumą. Nors tai gali atrodyti kaip bloga kepsninės savybė, iš tikrųjų tai išeina į naudą.

Ugnis kepsninėje yra žemai ir tolygiai įkaitina keramines sieneles per kupolo struktūrą. Kadangi ji šilumą skleidžia lėtai, temperatūra išlieka stabilesnė, o šiluma pasklinda tolygiau.

Šiluma, perėjusi aplink maistą ir per jį, išeina per kupolo viršų.

pagal kamado bbq svetainę.