Vyriškų ir moteriškų drabužių skirtumas

Mada – aktuali tema, o įvairių tipų drabužiai vis labiau populiarėja. Prekių ženklai pasiūlė savo atmainas, o kiti žemos klasės gamintojai, gaminantys drabužių kopijas, užėmė gerą rinkos dalį. Kartais darosi labai painu bandant nuspręsti, kuo skiriasi vyriški ir moteriški drabužiai. Panagrinėkime šį klausimą iš karto.

Drabužių ilgis: vyriški drabužiai dažniausiai būna pilnesnio ilgio nei moteriški drabužiai. Vyriški marškiniai ilgomis rankovėmis, kostiumai ir kelnės yra sunkesni, sunaudoja daugiau medžiagos nei drabužiai moterims. Moteriški drabužiai, kuriuos gali sudaryti sijonai, palaidinės, palaidinės, palaidinės, marškiniai, dažnai yra lengvi, jiems reikia mažiau drabužių medžiagos. Kadangi moteriški drabužiai yra skirti labiau atskleisti nei vyriški, jiems paprastai reikia mažiau medžiagų.

Dizainas: Vyriški neoficialūs ir oficialūs drabužiai dažnai būna paprastesni, palyginti su moteriškais drabužiais, kurie būna įvairių fantazijos pasaulio įkvėptų modelių. Kadangi moterys yra subtilesnės nei vyrai, jų drabužiai tai atspindi ir dizaino požiūriu. Moterų drabužiai gali būti su  aksesuarais, kailiais, blizgučiais ir kitais elementais, dėl kurių moterys tampa labiau pastebimos.

Raštai: Moteriški raštai yra gėlių ir moteriškumo įkvėpti, naudojami beveik visų rūšių ryškios ir patrauklios spalvos. Vyriški drabužiai atspindi neryškius raštus, o moteriški drabužiai – daugiau šviesių ir įkvepiančių spalvų, kurios praskaidrina dienas. Populiariausios moteriškos spalvos yra rožinė, violetinė ir įvairių atspalvių ryškesnės spalvos, pavyzdžiui, geltona ir oranžinė.

Skaičius. Vyriški drabužiai dažniausiai būna tik dviejų dalių, išskyrus ilgas kelnes, kurios yra specializuoti darbo drabužiai. Taigi, vyrams tinka kelnės ir marškiniai, tarp kurių gali būti džinsai, kelnės ir t. t., papildyti marškinėliais, marškinėliais ilgomis ir trumpomis rankovėmis bei polo marškinėliais. Moteriškų drabužių skaičius nėra ribojamas, jos gali dėvėti vienos dalies sukneles, dviejų dalių sijonus ir palaidines, trijų dalių trumpus sijonus, marškinėlius ir kedus arba net kuo daugiau dalių, įskaitant aksesuarus, tokius kaip šalikai ir pan.

Tradicinės kultūros gali reikalauti dar daugiau drabužių moterims, pavyzdžiui, musulmonėms – šydų, vienuolėms – specialių uniformų ir kt.

Tačiau tam tikri drabužiai ir aksesuarai gali būti unisex, t. y. vienodai tinkami ir vyrams, ir moterims, todėl juos lengva rinktis. Tai ypač būdinga tam tikriems drabužių tipams, pavyzdžiui, miesto ir hiphopo drabužiams, vintažiniam stiliui ir gatvės drabužių aistroms, ypač įkvėptoms įžymybių. Tai taip pat pasakytina apie drabužių priedus, pavyzdžiui, kepures, skrybėles, skrybėlaites, akinius nuo saulės, bandanas ir pan.