Kanų festivalis – kosmetika

Po kelių dienų patirsime puikią kinematografijos šventę – įvyks 70-asis tarptautinis Kanų kino festivalis. Ant raudonojo kilimo pasirodys pasaulio kino žvaigždės, kino menininkai ir modeliai. Tai puiki proga pasigrožėti didžiausių mados dizainerių kūryba, taip pat patikrinti raudono kilimo makiažo tendencijas. Užduotį palengvina „L’Oréal Paris“ – prekės ženklas, kuris 20 metų buvo oficialus žvaigždžių makiažo kūrėjas Kanų festivalyje. Patikrinkite, kurią „L’Oréal Paris“ kosmetiką naudoti, kad gautumėte žavesio makiažą.

Makiažas ant raudono kilimo

Kanų kino festivalis 2017 – filmas, mada ir grožis

Žvaigždės atvyksta į Kanų kino festivalį ne tik norėdamos pamatyti, kas filme laimi „Auksines palmas“. Kanų kino festivalis taip pat yra mados ir grožio šventė, o vien buvimas Dramblio Kaulo Krante reiškia prestižą. Būtent čia, blyksnių švytėjime, lydimi fotožurnalistų ir operatorių, gimsta mados ir makiažo tendencijos, kurios sudaro naujų stilizacijų pagrindą. Pažvelkime į juos atidžiau.

Kaip atrodys „L’Oréal Paris“ ambasadoriai Deepika Padukone, Aishwarya Rai Bachchan ir Sonam Kapoor? Apie tai sužinosime festivalio metu, nors jau žinoma, kad „L’Oréal Paris“ prekės ženklas šiai progai sukūrė specialią kosmetikos kolekciją, įkvėptą gyvenimo Kanuose.

Kanų raudonojo kilimo makiažas – # LifeAtCannes

#LifeAtCannes yra nauja vasaros makiažo kosmetikos kolekcija, kuri buvo padalinta į seriją – dieną ir naktį. Juk kiekvienas sezonas turi savo taisykles. Kanų rinkinio spalvos yra duoklė Prancūzijos Rivjeros kraštovaizdžiui – šviesa vaidina svarbų vaidmenį makiaže, o oda atrodo labai gaivi ir jauna.

Kokie produktai L’Oréal Paris naudoti norint sukurti makiažą, panašų į Kanų raudoną kilimą?

Pirma, apšviestas veidas

Šviečianti bazė iš „Lumi Magique“ kolekcijos bus naudojama odos tonui suvienodinti, bet taip pat šviesos pagalba modeliuoti jos ypatybes. Po jo naudojimo oda bus pakankamai lygi, o pagrindas susilies su ja.

Verta naudoti spinduliuojantį drėkinamąjį pagrindą. Puikiai tiks „True Match Foundation New“ su praktišku siurbliu. Veido pudra akmenyje – „Match Highlight Powder“ natūraliai paryškins veidą.

Rožinių akių makiažas

Neseniai baigta „Met Gala“ Niujorke tik patvirtino mūsų įsitikinimą, kad šį akies vokus karaliauja rausva, fuksija ir raudona. Rožinės spalvos tendenciją patvirtino fenomenaliai atrodančios Selena Gomez ir Rihanna, kurios taip pat stipriai pabrėžė skruostikaulius rausvu atspalviu, naudodamos užuolaidas.

Verta sekti pasaulio žvaigždžių pavyzdžiu į savo paletę įtraukiant rožinius šešėlius. Jei jums labiau patinka švelnesnis atspalvis, rinkitės šį sezoną madingą persiką. Be to, verta nepamiršti pabrėžti ir sustorinti blakstienas – milijono blakstienų efektą suteikia „Volume Million Lashes“ tušas.

Glamūrinis makiažas – kaip dažyti lūpas?

„Met Gala“ žvaigždės uždeda nuogas lūpas – natūralias, subtiliai paryškintas nuogais lūpų dažais. „L’Oréal Paris“ rausvos ir fuksijos atspalvių ombre lūpos. Tai atrodo nuostabiai gražiai!

Mes raginame jus sekti Kanų festivalį – tai tikra mados ir grožio įkvėpimo kasykla.