Kokie geriausi iš 20

Diskiniai stalo pjūklai yra būtini bet kokių dirbtuvių elektriniai įrankiai. Jie tinka pjauti ir poliruoti medieną ir bet kokias minkštas medžiagas, tokias kaip aliuminio ar žalvario plastiko ar metalo lakštai. Šie pjūklai siūlo platų modelių pasirinkimą su specifikacijomis, kurios tenkina visus profesionalų ir mėgėjų poreikius.

Diskiniai stalo pjūklai paprastai yra profesionalūs taikymo modeliai, nes jie turi būti stabilūs, sumontuoti lygioje vietoje. Rankiniam darbui yra diskiniai pjūklai. Šiame straipsnyje mes paaiškiname viską, ką reikia žinoti apie stalo diskinius pjūklus, kad pasirinktumėte sau geriausią.

Svarbiausias

 • Diskiniai staliniai pjūklai paprastai yra pirmasis instrumentas, kuris yra bet kurioje dailidžių dirbtuvėje. Galėtume sakyti, kad tai yra pagrindinis bet kurio staliaus įrankis.
 • Skirtingai nei rankiniai diskiniai pjūklai, kai vartotojas pjūklą tvarko ant medžiagos, pjovimo diskas lieka fiksuotas ir būtent medžiaga slenka link jo, palengvindama operatoriaus darbą.
 • Diskiniai stalo pjūklai yra specializuoti įrankiai, idealiai tinkantys atlikti profesionalias užduotis. Jie leis jums pasiekti labai tikslius pjūvius, kampą ir net kampu, ko neįmanoma kitai įrangai.

Reitingas: geriausi diskiniai stalo pjūklai rinkoje

Staliniai diskiniai pjūklai yra bet kurios medžio apdirbimo parduotuvės stuburas. Tai labai tiksli įranga, puikiai tinkanti atlikti įvairiausias pjovimo užduotis. Norėdami padėti jums pasirinkti geriausią stalo diskinį pjūklą rinkoje, ištyrėme ir išrinkome jums penkis geriausius modelius:

1 pozicija: „Einhell TC-TS 2025U“

Stalinis diskinis pjūklas „Einhell TC-TS 2025U“ yra galinga ir kompaktiška įranga, leidžianti bet kuriam „pasidaryk pats“ entuziastui įgyvendinti ambicingiausius projektus. Tai idealiai tinka tiksliems išilginiams ir kampuotiems pjūviams iš medžio masyvo, medienos plaušo plokščių ir kitų stiprių medžiagų. Įrengtas tikslus ašmuo ir karbido dantys.

Jis turi labai galingą 1800 W (W) variklį ir 45º ašmenų pasukimo diapazoną. Pjovimo ašmenų aukštį ir nuolydį galima individualiai reguliuoti pjūklo ašmenų reguliavimo pagalba „2 viename“. Lentelėje yra plieniniu pamušalu ir atraminiu bėgiu, leidžiantis be vargo apdirbti ruošinius.

2 pozicija: „Bosch PTS 10“

Stalo diskinis pjūklas „Bosch PTS 10“ siūlo savadarbiams įrankiams su galingu 1400 W varikliu ir nepaprastu tikslumu apdirbti visų rūšių, net ir didžiausias, detales. Pjovimo diskas siūlo pjovimo aukštį iki 75 mm, o nuožulnusis pjovimo kampas yra nuo 0 iki 45 laipsnių ir 60.

Stumdomas vežimėlis su kampiniu sustojimu padės jums nukreipti ruošinį ir užtikrinti tikslų pjovimą net ir esant dideliems gabalams. Darbo atrama yra ypač naudinga dirbant su ilgomis detalėmis, nes ji turi šoninį ir užpakalinį pratęsimą. Aliuminio stalas yra aukštos kokybės ir labai saugus, jame taip pat yra skylė dulkių siurbliui.

3 pozicija: „DeWalt DW745-QS“

Stalo diskinis pjūklas „DeWalt DW745-QS“ yra kompaktiškas, suoliuko modelis. Nepaisant mažo dydžio, jis turi labai galingą 1700 W variklį, kuris siūlo puikų našumą visose srityse. Su pjovimo greičiu 3800 apsisukimų per minutę (aps./min.) Ir nuožulnumo iki 48 laipsnių.

Visa įranga sveria mažiau nei 22 kilogramus, o tai leis ją transportuoti. Apima plieno apsaugas nuo smūgių ir smūgių darbo srityje. Jame yra priekyje ir gale pritvirtinta stovo ir krumpliaračio sistema paremta kreipiamoji, užtikrinanti iki 410 mm pjovimo pajėgumą. Jame yra apsaugos nuo perkrovos sistema.

4 pozicija: „Meister TS800M“

Stalo diskinis pjūklas „Meister TS800M“ yra puikus įrankis „pasidaryk pats“. Jo vardinė įėjimo galia yra 800 W, o sukimosi greitis – 2950 aps./min., Kai važiuojama be apkrovos. Tai komanda, galinti atlikti labai tikslius pjovimus, pjovimo pjovimus ir pjovimo kampą nuo 0 iki 45 laipsnių.

Tai puikus modelis pradėti pasidaryti, nes jis yra šiek tiek ribotas profesionalesnėms užduotims atlikti. Jis neturi reguliuojamo aukščio, o stalas taip pat neturi prailginimo elementų. Jis yra labai tylus ir turi labai tvirtą apdailą. Jo fiksuotas pjovimo gylis yra 6 cm.

5 pozicija: „Scheppach HS80“

Stalinis diskinis pjūklas „Scheppach HS80“ yra puikus įrankis rankdarbiams ir visiems, kurie dar nėra nauji dailidės darbuose. Jis yra lengvas ir kompaktiškas, todėl galėsite jį pasiimti su savimi, kur tik norite. Jis turi galingą 1200 W variklį, su kuriuo galite atlikti atsparių medžiagų darbus.

Tiek disko aukštis, tiek nuolydis yra labai gerai apibrėžti, o tai leis jums pasiekti labai tikslius pjūvius. Jo paleidimas nėra minkštas, todėl įjungus jis gali skambėti labai garsiai. Saugos vadovas gerai priveržiamas iš abiejų pusių, todėl pjovimas yra lengvesnis ir saugesnis. Leidžia pjauti iki 45 laipsnių kampu.

Pirkimo vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie apskrito stalo pjūklus

Stalo diskinis pjūklas yra vienas iš tų įrankių, kurio negalima praleisti jokioje dirbtuvėje. Šios mašinos laikomos geriausiais pjovimo įrankiais. Šiame pirkimo vadove parodysime pagrindines jo savybes ir išspręsime keletą dažniausiai pasitaikančių klausimų apie jo naudojimą.

Moteris su diskiniu pjūklu

Diskiniai pjūklai yra pagrindinis seminarų įrankis. (Šaltinis: Diaz: 73042950 / 123rf.com)

Kas yra stalo diskinis pjūklas?

Diskiniai stalo pjūklai yra elektriniai pjovimo įrankiai. Tai diskinis arba diskinis pjūklas, pastatytas ant stalo, su pjovimo kreipikliais. Pjūklas įjungiamas ir sukasi dideliu greičiu, kol vartotojas stumia ruošinį per kreipiklius. Tai labai galinga ir ypač tiksli įranga, idealiai tinkanti profesionalioms užduotims atlikti.

Nors jų dažniausiai būna stalių ir mechaninių dirbtuvių dirbtuvėse, šiais laikais yra apskrito stalo pjūklų už labai prieinamą kainą, todėl įprasta jų rasti „pasidaryk pats“ mėgėjų namuose, nes jie yra puikus instrumentas tam tikro subjekto projektams.

Kas yra diskinis stalo pjūklas?

Diskiniai stalo pjūklai pirmiausia susideda iš pjovimo disko, išsikišančio iš horizontalaus stalo centro. Ant šios lentelės yra dauguma įrankio (variklis ar ašys, be kita ko). Pjūklas yra fiksuotoje padėtyje, o operatorius stumia ruošinius per ašmenis, kad greitai ir tiksliai pjautų.

Kaip jau minėjome, apskrito stalo pjūklai paprastai yra pirmieji įrankiai, naudojami stalių dirbtuvėse, ir jie tampa to paties veikimo centru, nes dėl skirtingų jums prieinamų variantų gabalai grįžta vienas į kitą pjovimo stalą. . Diskiniai stalo pjūklai leidžia pjauti:

 • Tiesi linija medienos grūdelių kryptimi.
 • Kerta per medienos grūdus.
 • Mitra ir kampas, tai yra kampu.

Kokie yra apskrito stalo pjūklai?

Svarbu paaiškinti įvairius egzistuojančius diskinių stalo pjūklų tipus, ypač todėl, kad yra tam tikrų pavadinimų neatitikimų, kurie gali sukelti painiavą nepatyrusiam vartotojui. Daugelis žmonių diskinius ir stalo pjūklus nurodo ta pačia išraiška, kai jie yra labai skirtingi įrankiai.

Taip pat įprasta stalo pjūklą susieti su tam tikrais pusiau nešiojamais modeliais. Tiesą sakant, stalo pjūklai yra suskirstyti į keletą tipų ir, kaip ką tik nurodėme, jie apima statinius ir pusiau nešiojamus modelius. Ši painiava yra įprasta net tarp gamintojų, ir dėl to, kad daugumoje yra stalas, kurį galima montuoti keliose vietose.

Stalo pjūklas

Diskinių stalo pjūklų yra įvairių, rekomenduojame pasirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį pjūklą. (Šaltinis: „Citalliance“: 93322030 / 123rf.com)

Toliau paaiškiname, kokie yra skirtingi diskinių stalo pjūklų tipai:

Pusiau nešiojami pjūklai.

Suolinis pjūklas:

 • Tai lengviausias ir prieinamiausias stalo pjūklas.
 • Jis neturi ratų ar atramos.
 • Tvirtinamos ant darbastalio.
 • Pagaminta iš aliuminio, plastiko ir kitų lengvų medžiagų.
 • Pasidaryk pats ir naudojimui namuose.
 • Iškirpkite spygliuočių medieną ir fanerą.

Kompaktiškas pjūklas:

 • Galingesnis ir tikslesnis nei pjūklas.
 • Jis turi atramą, į kurią galima atsiremti.
 • Su jungtimi dulkėms pašalinti.
 • Stalas dažniausiai gaminamas iš ketaus.
 • Varoma universaliu varikliu.
 • Tiesūs ir kampuoti pjūviai iš medžio masyvo ir medienos plaušų plokštės.
 • Lengvi ir „pasidaryk pats“ darbai.

Ratinis pjūklas:

 • Tai tvirčiausias ir sunkiausias pusiau nešiojamas pjūklas.
 • Su anoduoto aliuminio paviršiais.
 • Jame yra stovas, kurį galima sulankstyti, kad sutaupytumėte vietos.
 • Jame yra ratai, palengvinantys gabenimą.
 • Medienos, masyvo, parketo, faneros ir plastiko pjaustymas.
 • Idealiai tinka statybų profesionalams.

Stacionarūs pjūklai.

Rangovas, hibridinis arba kabinetinis pjūklas:

 • Aukščiausios klasės, brangi, sunki, didelių gabaritų ir labai patvari mašina.
 • Naudojamas dideliuose cechuose, pramonės įmonėse ir specializuotose mokyklose.
 • Jie gali atlikti visų rūšių kietmedžio, pušies, faneros, slėgiu apdorotos medienos ar sunkiojo lakštinio metalo darbus.

Kokius komponentus turi stalo diskinis pjūklas?

Dabar, kai žinote, kokie jie yra, iš ko jie susideda ir kiek rūšių diskinių stalo pjūklų yra rinkoje, laikas šiek tiek įsigilinti į pagrindinius jų komponentus. Žinoti juos yra būtina, nes įrankio veikimas labai priklausys nuo jų. Toliau mes išsamiai apibūdiname šių komandų komponentus:

 • Lentelė pjūklui: pagaminti iš anoduoto aliuminio arba kaltos geležies. Kai kuriuose modeliuose yra pjovimo kreiptuvai, palengvinantys darbą.
 • Pjūklelio apsauga: Būtinas saugumui, šis elementas uždengia pjovimo diską, kai mašina sustabdoma.
 • Dulkių ištraukimo žarna: Šio elemento nėra visuose, nes tai yra priedas. Tai padeda sugerti dulkes, kai jos yra supjaustytos.
 • Sustabdykite lygiagrečius pjūvius: dar vienas papildomas aksesuaras. Jis naudojamas pjūviui pažymėti.
 • Sulankstomas stalo pratęsimas: prailgintuvas su vyrais ir saugus pjovimo erdvei padidinti, idealiai tinka ilgiems gabalams.
 • Mitro matuoklis: sistema pakreipti pjovimo diską ar medžiagą ir atlikti …