Kokie geriausi 20

Susegėjai nebuvo atleisti nuo tobulėjimo ir modernizavimo. Kai kuriose veiklose, tokiose kaip namų ar biuro užduotys, jie visiškai išaugo naudodamiesi senosiomis vadovo versijomis. Yra įvairių rūšių elektrinių segtuvų, tačiau šiandien mes kalbėsime apie segiklius, naudojamus pasidaryk pats.

Jei esate vienas iš tų, kurie yra atsidavę ar ketinate dirbti su apmušalais ar medžiu, šis straipsnis skirtas jums, nes šis įrankis palengvins jūsų gyvenimą. Elektriniai segtuvai supaprastina tikslą, kuriam jie buvo sukurti, be to, darbą atliko daug efektyviau nei rankiniu būdu.

Svarbiausias

 • Elektriniai segtuvai buvo sukurti tam, kad būtų lengviau atlikti „pasidaryk pats“ užduotis. Iki jo sukūrimo buvo galima naudoti tik rankinius segiklius, kurie sukėlė nuovargį ir neturėjo pakankamai jėgos, kad galėtų visiškai įsiskverbti į medžiagas. Yra daugybė vertinamų elektrinių segtukų tipų.
 • Kaip ir bet kuriuo kitu atveju, kai to paties įrankio yra skirtingų tipų, labai svarbu palyginti arba nurodyti kiekvieno modelio ypatybes. Yra rankiniai, elektriniai ir pneumatiniai segikliai. Žinodami jo ypatumus, žinosime, kuris iš jų yra geriausias.
 • Nors elektrinius segtuvus yra gana paprasta suprasti ir naudoti elektriniuose įrankiuose, visada būtina žinoti jų specifikacijas. Tarp vertintinų kriterijų randame smūgio greitį per minutę (ipm), jei jis turi nagų funkciją, kabių ir nagų laikymo talpą ir matmenis.

Reitingas: geriausi elektriniai segtuvai rinkoje

Mes žinome, kad įrankių pirkimas nėra lengvas, juo labiau pradedantiesiems. Ši situacija yra dar sudėtingesnė, kai turime reikalų su elektriniais įrankiais. Dėl šios priežasties mes parengėme nedidelį geriausių elektrinių segtuvų sąrašą, atsižvelgdami į populiarumo, vertinimo ir geresnio vartotojų pripažinimo rinkoje kriterijus.

1 pozicija: BOSCH PTK 14 EDT

Gana profesionalus elektrinis segiklis, kurio sparta 30 smūgių ar smūgių per minutę (ipm), priimant 53 tipo kabes, kurių plotis 11,4 mm, o ilgis nuo 6 mm iki 14 mm. Jis yra kompaktiško dydžio ir sveria tik 1,1 kg, todėl jį nebus sunku naudoti net viena ranka.

Jis maitinamas kabeliu, be to, jis veikia kaip elektrinis vinis, naudojant 48 tipo vinys, 1,8 mm pločio ir 14 mm ilgio. Siūlo „DuoTac“ technologiją, kad vienu metu būtų galima šaudyti dviem kabėmis. Talpina 100 segtukų ar vinių, kartu su 1000 10 mm ilgio kabių.

Pozicija Nr. 2: „Einhell TC-EN 20 E“

Kabeliu maitinamas elektrinis segtuvas, kuris siūlo 20 kadrų per minutę ir priima 53 tipo kabes, kurių ilgis yra nuo 6 iki 14 mm, plotis – 11,4 mm ir 0,75 mm. Be to, jis taip pat veikia kaip 47 mm nagų, kurie yra 14 mm ilgio ir nuo 1,16 mm iki 1,27 mm pločio, nagai. Apima 1000 segtukų ir 500 vinių.

Jame yra saugos jungiklis ir iš anksto nustatytas elektroninis maitinimo elementas, pritaikytas prie kiekvienos medžiagos. Tai idealiai tinka lengvam ar buitiniam naudojimui, ypač ant popieriaus, sėdimųjų paviršių, tekstilės gaminių ar nedidelio remonto. Jo rankena ergonomiška ir minkšta, kad ranka nepavargtų, o darbą atliktumėte patogiau.

Pozicija Nr. 3: „Novus J155 A“

Šis elektrinis segiklis yra šiek tiek sunkesnis ir siekia 2,2 kg. Jis maitinamas 3,5 m ilgio kabeliu ir jo greitis siekia 20 v./min. Jos „Precise-Plus“ technologija susideda iš ilgo antgalio, kad būtų galima tiksliai pritvirtinti sunkiai pasiekiamose vietose. Jis turi elektroninį smūgio galios reguliatorių, kuris prisitaiko prie susegamos medžiagos.

Jis veikia nesukeldamas „atatrankos“ efekto ir yra suderinamas su smulkia viela, plokščia viela ir vainiko segtukais iki 18 mm. Nagai, iki 19 mm ilgio. Jo priekinė plokštė yra keičiama, kad būtų galima dirbti su įvairių rūšių kabėmis. Medžiaga visada bus gerai susegta naudojant jos elektroninį daugkartinį smūgį.

Nr. 4: BOSCH PTK 3,6 LI

Kitas elektrinis segtuvas iš „Bosch“ su tuo skirtumu, kad šį modelį maitina ličio jonų baterija, kurios įtampa yra 3,6 voltai (V). Jo greitis yra 30 kadrų per minutę ir priima 53 tipo kabes, kurių matmenys yra nuo 4 iki 10 mm. Tik 0,8 kg svorio jis yra vienas iš lengviausių elektrinių segtuvų.

Jis turi įkrovimo lygio indikatorių, kad būtų išvengta staigių maitinimo sutrikimų ar vėlavimo. Ji taip pat turi sistemą Paspauskite + atleiskite lengvai valdomas, užtikrinantis didesnį valdymą ir išvengiantis automatinio aktyvavimo. Jo praktiškas užpildymo lygio indikatorius aiškiai parodo, kada reikia pakrauti kabes.

5 pozicija: WORKPRO W125017A

Baterijos pagrindu pagamintas elektrinis segiklis su trigubu saugos mechanizmu, įkraunamas per USB prievadą, todėl galite naudoti bet kokį kabelį ar mobilųjį įkroviklį. Dirba su JT21 segtukais nuo 6 mm iki 14 mm ilgio ir 11,4 mm pločio. Jis taip pat tarnauja kaip vinis, priimdamas nagus, kurių matmenys yra 15 mm ilgio ir 1,2 mm pločio.

Jo įtampa yra 3,6 V, o svoris – 1,2 kg. Pirkdami šį segtuvą, jame yra 1000 10 mm segtukų ir 1000 15 mm T nagų. Šis įrankis yra platus, idealiai tinkantis įvairiems „pasidaryk pats“ darbams. Atkreipkite dėmesį, kad akumuliatoriaus įjungimo metu turite įjungti įkrovimo jungiklį, kitaip jis neveiks.

Prekių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie elektrinius segtuvus

Šiame pirkimo vadove bandome atsakyti į dažniausiai užduodamus klausimus, su kuriais susiduria vartotojai, norėdami įsigyti elektrinį segtuvą. Skaitydami šį skyrių sužinosite, kas yra elektriniai segtuvai, kaip jie veikia, ir įvairius naudojimo būdus, kuriais galite naudoti šį naudingą ir universalų įrankį.

vyras su elektriniu segtuku

Smūgių dažnis per minutę yra matavimas, kuris nustatys segtukų skaičių, kurį jūsų įrankis galės susegti per vieną minutę. (Šaltinis: Jimenez: 59655607 / 123rf.com)

Kas yra elektriniai segtuvai ir kaip jie veikia?

Iš paties pavadinimo visiškai akivaizdu, kad elektrinis segtuvas yra tam tikro tipo ginklo formos įrankis, maitinamas elektra. Jie gali veikti naudodamiesi baterijomis arba per tiesioginį elektros lizdą, tai yra per maitinimo kabelį, kad būtų galima sukurti jų tvirtinimo ar veikimo mechanizmą.

Elektrinio segtuvo viduje rasime variklį, kuris juda plokšte, paprastai – tarpinės, metalinės angos, veleno ir trikampio formos kumštelio formos. Tai pasiekiama ištraukus gaiduką, todėl visas aprašytas mechanizmas juda ir stumia ir varo pasirinktą tvirtinimo medžiagą.

Kokie yra segtuvai ir kokie yra jų skirtumai?

Galime sakyti, kad šiuo metu yra trijų tipų segtuvai. Žinoma, kadangi yra skirtingų tipų, tai reiškia, kad kiekvienas jų buvo pagamintas tam tikriems tikslams arba tam tikroms medžiagoms apdirbti. Dėl šios priežasties svarbu žinoti, kaip kiekvienas veikia ir kokie jų skirtumai. Segtuvų tipai yra šie:

 • Rankinis segiklis
 • Elektrinis segiklis
 • Pneumatinis segiklis

Tiesa, kad pirmojo segiklio tipą lengva atskirti, nes jo išvaizda yra labai paprasta. Tačiau kai kuriems žmonėms gali būti sunku nubrėžti ribą tarp dviejų paskutinių tipų. Jei esate vienas iš tų, kurie yra supainioti, šioje lentelėje paaiškiname pagrindinius šių dviejų tipų skirtumus:

Charakteristikos Elektrinis segiklis Pneumatinis segiklis
Veikimas Variklis pagal baterijas arba srovę. Pneumatinio slėgio sistema ir oro sprogimai.
Geriau Apmušalai. Pastatas.
Priežiūra Laikraštis. Pagal.
Patvarumas Vidutiniškai iki aukšto. Aukštas.
Galia Vidutiniškai iki aukšto. Labai aukštai.
Dydis Mažai. Didelis ..
Triukšmas Pagal. Aukštas.
Kaina Vidutinis. Aukštas.

Kokio tipo elektrinis segiklis man yra geriausias?

Paprastai rankiniai segtuvai nekelia tokio pobūdžio ginčų, nes yra žinoma, kad jie rekomenduojami tik labai lengviems darbams namuose ar net biure. Kaip jau minėjome, sunkiau atpažinti skirtumą tarp elektrinio ir pneumatinio, nes jie yra labai panašūs savo dizainu ir funkcijomis.

Nepaisant to, kad pneumatika veikia suspaustu oru, o ne elektros varikliu, atsakymas į šį klausimą iš esmės priklausys nuo jėgos ir galios, kurios jums reikia dirbti.

Žinoma, galia bus logiška darbo, kurį ketinate atlikti, pasekmė, nesvarbu, ar jis yra nedidelis, ar sunkus / pramoninis.

Šia prasme mūsų rekomendacija yra ta, kad jei ketinate atlikti vidutinį „pasidaryk pats“ darbą, netapsite per sunkūs, nepagalvokite ir įsigykite elektrinį segtuvą. Rankiniai segtuvai yra daug pigesni, tačiau ilgainiui neverta užsiimti šia veikla, nes jie sukelia daug nuovargio ir užtruks ilgiau.

Kokioms užduotims tinka elektrinis segiklis?

Kaip jau minėjome, elektriniai segtuvai yra puikūs, nes juos lengva naudoti ir valdyti su galia. Kitas dalykas, dėl kurio jie yra puikūs, yra tai, kad kai kurie leidžia naudoti ir nagus. Vinys, varomas elektra, yra būtinas atliekant sunkesnius projektus, pavyzdžiui, pertvarkant namą ar įrengiant tvorą.

Šie įrankiai gali susegti kelis segtukus per minutę lengviau ir daug greičiau nei rankiniai. Be to, jie tvirtina kabes tolygiai, nes slėgis, veikiamas kiekvieną kartą, kai traukiate gaiduką, yra toks pat kaip ir anksčiau. Kai kurios užduotys ar veikla, kuriai elektriniai segtuvai yra idealūs, yra:

 • Diegti ar taisyti tvoras.
 • Segtukas kilimėliai.
 • Perdengtas Iš baldų.
 • Mažesni projektai dailidė.
 • Remontas name (paprasta).
 • Taikyti liejimą.
 • Projektai pagal pasidaryk pats.

vyras su medžiu

Elektrinius pagrindinius pistoletus galima įsigyti su baterija arba maitinimo laidu.
(Šaltinis: Schneider: IQbC4VU4YPQ / Unsplash.com)

Kokie yra pavojai naudojant elektrinį segtuvą?

Naudojant elektrinius įrankius, nuolat kils pavojai ar rizika, o galimybės padidės, jei pridėsime neatsakingą šių mašinų naudojimą. Tačiau elektrinio segtuvo naudojimas nebus daug daugiau nei šauti į save ar kitus kuokšteliu ar vinimi, o tai gali sukelti rimtų sužalojimų.

Galime sakyti, kad iš esmės neįmanoma sukelti žmogaus mirties bet kokio tipo kuokšteliais.

Net ir kalbant apie didelius pramoninius kabes, tai bus labai sunku. Tačiau ši situacija pasikeičia, kai mes naudojame savo …

Parašykite komentarą