Koks geriausias 2021 m.

Peteliškės vyrams neabejotinai yra elementas, suteikiantis išskirtinumo ir originalumo. Nesvarbu, ar vestuvėse, raudonuose kilimuose, prašmatniose šventėse, neoficialiuose vakarėliuose ar net kasdieniame gyvenime šis aksesuaras sujungia eleganciją ir modernumą, nepažeidžiant protokolo. Geriausia tai, kad šią geros suknelės emblemą gali pasiekti bet kuri kišenė.

Kaklaraištis vyrams, taip pat žinomas kaip varlytė ar peteliškę, tai jau yra būtinas bet kurio džentelmeno drabužių spinta. Tačiau norint išsirinkti tinkamiausią, susieti jį su atitinkamu mazgu ir derinti su kitais aptariamos aprangos elementais, reikia išankstinių žinių.

Svarbiausias

 • Šiandien galima rasti klasikinių peteliškių, pagamintų iš šilko, ir kitų, pagamintų iš tokių įvairių medžiagų kaip kamštis ir medis.
 • Jo naudojimas nėra griežtai iškilmingas. Kiekvieną dieną yra daugiau šio aksesuaro pasekėjų, kurie kasdien naudojasi neformalesnėmis aprangomis.
 • Jo dizainas, dydis, medžiaga, iš kurios jis pagamintas, patogumas naudoti ir renginys yra pirkimo kriterijai, į kuriuos reikia atsižvelgti prieš perkant peteliškę.

Geriausios peteliškės rinkoje: mūsų mėgstamiausi

Dėl didėjančio vyriškų peteliškių populiarumo dabar yra keli prekės ženklai, siūlantys šimtus modelių. Tai toli gražu nepalengvina pasirinkimo, tačiau gali sukelti painiavą. Dėl šios priežasties žemiau pateikiamas reitingas, kuriame yra penki geriausi peteliškiai rinkoje.

Massi Morino peteliškė

Ši peteliškė užima geriausios kokybės ir žemos kainos reitingą. Pagamintas iš mikropluošto, jis imituoja senus šilko peteliškes, todėl yra elegantiškas ir patogus aksesuaras. Be to, jį galima reguliuoti atskirai, todėl jis puikiai tinka visų tipų apykaklėms. Tarsi to būtų negana, jis yra elegantiškoje dėžutėje, todėl idealiai tinka dovanoms.

„Lanpix“ peteliškė

Ši elegantiška „Lapix“ peteliškė yra 100% rankų darbo. Jis pagamintas iš poliesterio ir yra reguliuojamas nuo 28 iki 50 cm, todėl tinka beveik visiems kaklo dydžiams. Jame yra kablių ir kilpų tvirtinimo detalės, kad uždarymas būtų greitesnis ir lengvesnis. Šis modelis yra keturių spalvų, kurių pasirinkimas bus susijęs su apranga ir proga.

„Colton Foster“ juoda peteliškė

Ši peteliškė puikiai tinka tiems, kurie mėgsta nerūpestingą eleganciją. Jį sukūrė Coltonas Fosteris savo pagrindinei linijai ir yra pagamintas iš 100% poliesterio Burlingtono audinio, kuris suteikia jam atsitiktinį atspalvį. Ši juoda peteliškė taip pat turi ispaniško prekės ženklo logotipą. Kokybė, stilius ir originalumas peteliškėje.

DonDono peteliškė

„DonDon“ peteliškė yra puikus priedas tiems, kurie nori dėvėti šį aksesuarą su a pažiūrėk labiau laisvalaikio ar net laisvalaikio aprangai. Šis modelis yra rankų darbo, iš 100% medvilnės. Jis yra reguliuojamas apykaklėms iki 50 centimetrų ir yra paruoštas dėvėti. Jis yra mažiausiai 16 spalvų.

„Green Stuff Björn“ peteliškė

Ši peteliškė užsitikrino vietą reitinge ne tik dėl savo modernaus, patrauklaus ir lengvo dizaino, bet ir dėl to, kad „Green Stuff Björn“ prekės ženklas palaiko „One Tree Planted“ organizaciją. Už kiekvieną jų parduodamą peteliškę pasodinamas medis. Be jokios abejonės, būdas įsigyti rankų darbo riešutmedžio aksesuarą ir tuo pačiu padėti planetai.

Prekių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie vyriškas peteliškes

Šiandien yra tūkstančiai peteliškių dizainų. Taip pat šį elegantišką daiktą reikėtų rinktis pagal marškinių apykaklės, su kuria jis bus dėvimas, tipą. Kita vertus, spalva ir raštas taip pat yra veiksniai, į kuriuos reikia atsižvelgti prieš juos įsigyjant. Šie ir kiti klausimai išspręsti kitame šio straipsnio skyriuje.

Varlytė

Peteliškės yra universalūs daiktai. Jis gali būti naudojamas oficialiuose ir neoficialiuose renginiuose.
(Šaltinis: Clem Onojeghuo: eEv4Pv0K8XU / Unsplash.com)

Kodėl šis aksesuaras vadinamas peteliške?

Ankstyvosiomis dienomis peteliškė buvo žinoma kaip kravatas arba cravatte, kurį pavadino Prancūzijos monarchija dėl savo kroatiškos kilmės. Vėliau šis straipsnis peraugo į kitas formas. Tačiau šio proceso metu šiuo metu vadinami peteliškės buvo pakrikštyti dėl paukščio formos, kurią jie formuoja kartu su marškinių apykaklėmis.

Nors Ispanijoje jie žinomi kaip peteliškės, įdomu pastebėti, kad šis elegantiškas aksesuaras Lotynų Amerikoje yra žinomas įvairiais pavadinimais. Žemiau pateikiamas vardas, kuriuo jie žinomi kai kuriose ispanakalbėse šalyse. Kas žino, galbūt vieną dieną jūsų paprašys pasiskolinti „lanką“ ar „humitą“ ir tada sužinosite, apie ką jie kalba.

 • Argentina: Varlytė.
 • Kolumbija: Varlytė.
 • Urugvajus ir Paragvajus: Kaklaraištis, peteliškė.
 • Peru: Michi kaklaraištis.
 • Čili: Humita.
 • Panama: Kitty kaklaraištis.
 • Meksika: Varlytė.
 • Venesuela: Hallaquita.

Ar žinojote, kad mados pasaulis sutaria, jog to, ką šiandien žinome kaip peteliškes, istorija prasidėjo XVII amžiuje, Prūsijos karuose? Šį straipsnį naudojo Kroatijos samdiniai, kurie dėvėjo savotišką šaliką, kurį užsidėjo ant kaklo ketindami uždaryti marškinių angą.

Ar geresnė vyriška peteliškė su sagute ar mazguota?

Didžioji dauguma šiuo metu rinkoje esančių peteliškių turi mygtuką, kad būtų patogiau naudoti. Tačiau vis dar naudojami mazginiai peteliškiai, nors šiuo atveju būtina žinoti, kaip juos susieti (tai bus paaiškinta vėliau). Abiejose situacijose yra privalumų ir trūkumų. Tai parodyta žemiau.
Malonus Figūra Argumentai “už” Minusai Naudokitės patarimais
Peteliškes su sagele / spustelėkite Iš anksto susieti peteliškės kaklaraiščiai, pritvirtinti sagele užsegta kilpa arba pritvirtinti tiesiai su juostele. Jie yra patogūs ir lengvai naudojami. Be to, jie nerizikuoja atsikratyti. Jie gali atrodyti šiek tiek dirbtiniai. Neoficialūs kostiumai ar atrodo kasdieniškesnis.
Mazginiai peteliškes / Savarankiškai kaklaraištis Kaklaraiščiai, pagaminti iš anksto nustatytos formos, kad būtų galima susirišti juos užsidedant. Jie suteikia didesnę laisvę žaisdami linijomis ir jų simetrija. Jas sudėtingiau įdėti. Tam reikia praktikos. Tradiciniai kostiumai, smokingai ir uodegos.

Kokie vyriškų peteliškių modeliai šiuo metu parduodami?

Palyginus sagas ir mazgelinius peteliškes, galime pradėti vertinti penkias pagrindines šiuo metu parduodamų peteliškių kategorijas. Jie išsiskiria savo forma, dydžiu ir stiliumi. Todėl, norint juos lengvai atskirti, pateikiamos žemiausios jų išskirtinės savybės.

 • Klasikinė peteliškė: Vienas iš geriausiai žinomų ir seniausių peteliškių dėl savo dizaino. Jo mazgas yra taisyklingo dydžio, nors ir visada mažesnis už galų dydį, kuris šiuo atveju niekada neišsikiša.
 • Liesa peteliškė: Tai būdinga labai siaurai ir gerai. Jis išpopuliarėjo per penkiasdešimtmetį dėl to, kad juo naudojosi Holivudo aktoriai ir muzikantai iš viso pasaulio.
 • Plona peteliškė: Jis yra šiek tiek platesnis nei ankstesnis. Šiandien galite rasti daug šio tipo modelių.
 • Drugelio peteliškė: Vienas iš didžiausių ir sudėtingiausių vietų. Paprastai jis naudojamas su itališkomis apykaklėmis, bet ir su neoficialiais kostiumais ir platesnėmis apykaklėmis.
 • Deimantinė peteliškė: Jis turi platesnius galus, panašius į peteliškės peteliškę, bet su mažesniu atidarymu. Jo galai baigiasi snapu – savybe, suteikiančia jai vardą, nors jis taip pat žinomas kaip „šikšnosparnio sparnas“.

Varlytė

Viena iš peteliškėms gaminti naudojamų medžiagų yra kamštis arba medis.
(Šaltinis: Palesa: u343yt6XWPQ / Unsplash.com)

Ką patariama tinkamai dėvėti vyrišką peteliškę, nepriklausomai nuo progos?

Šiandien, nors peteliškės vis dar naudojamos renginiuose su griežtais aprangos kodais, jie taip pat naudojami papildyti kasdienius drabužius. Kad ir kaip būtų, niekada nepakenkia žinoti kai kurias pagrindines stiliaus taisykles, kurios padės tinkamai jas dėvėti. Čia pateikiamas protokolo patarimų sąrašas.

 • Įsibrovimas: Jei jis bus naudojamas pirmą kartą, geriausia pasirinkti paprastas ir blaivias spalvas, kad nesijaustumėte keistai su aksesuaru. Svarbu paminėti, kad galų gale svarbiausia yra jaustis patogiai, todėl drąsus dizainas galioja, jei tik ši maksimum yra įvykdyta.
 • Marškinėliai: Rekomenduojama naudoti su marškiniais ir švarku ilgomis rankovėmis. Nors mados pasaulyje nieko nėra draudžiama, tačiau su marškinėliais ar polo marškinėliais tai nėra įprasta.
 • Spalvų gama: Jei, be peteliškės, naudojamos nosinės ir petnešos, rekomenduojama, kad jos būtų tos pačios spalvos.
 • Antkakliai: Rekomenduojama naudoti su marškiniais su sagomis ir standžiomis apykaklėmis.
 • Smokingas: Smokingas yra idealus drabužis peteliškės dėvėjimui. Be to, prie jo turi būti pridedama varčia arba, jei to nėra, liemenė.

Varlytė

Yra šimtai peteliškių modelių. Juodos spalvos neabejotinai yra elegantiškiausios.
(Šaltinis: Alvinas Mahmudovas: qJnsHa8DWyY / Unsplash.com)

Kokie marškiniai labiausiai tinka vyriškiems peteliškėms?

Marškiniai ir peteliškė yra praktiškai neatsiejami. Renkantis peteliškę, turėtumėte pagalvoti apie marškinių apykaklės tipą, su kuria ji bus dėvima, kitaip rizikuojate, kad ji bus per didelė arba trumpa. Tinkamam naudojimui rekomenduojamos trijų rūšių apykaklės. Tai parodyta žemiau.

 • Smokingas arba operos apykaklė: Smokingo apykaklės smaigaliai yra maži ir skirti peteliškėms. Jie puikiai dera su smokingais ir uodegomis.
 • Itališkas apykaklė: Šio tipo apykaklės peiliai yra plačiai atskirti, todėl puikiai tinka dėvėti peteliškes, nes didelė erdvė tarp jų leidžia peteliškei pritraukti visą dėmesį.
 • Angliškas apykaklė: Tai klasikinis modelis. Šio kaklo ašmenys yra labiau uždaryti nei italų, tai yra vienintelis skirtumas tarp šių dviejų. Jų antgaliai yra pailgi, o dydis gali skirtis priklausomai nuo marškinių modelio.

Varlytė

Pradžioje peteliškė buvo žinoma kaip cravat arba cravatte, tai buvo pavadinimas, kurį Prancūzijos monarchija suteikė dėl savo kroatiškos kilmės. (Šaltinis: „Hermes RIvera“: FXpJgHKJQ4I / „Unsplash.com“)

Kaip pasirinkti vyrišką kaklaraištį ir peteliškę?

Viena dažniausių abejonių, dėvint kostiumą, yra tai, ar bus geriau ją papildyti kaklaraiščiu ar peteliške. Kaip minėta pirmiau, rekomenduojama naudoti peteliškes, pavyzdžiui, smokingą. Tačiau net ir dėvint smokingą ar fraką, asmeninis skonis visada bus svarbus.

Nors sprendimas yra individualus (neviršijant rekomenduojamo), toliau pateikiama lyginamoji lentelė, rodanti privalumus ir …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *