Koks geriausias 2021 m. RE

Mes gyvename amžiuje, linkusiame į visišką skaitmeninimą. Nepaisant to, vis dar yra dokumentų, kurių saugumui patartina laikyti atspausdintą kopiją. Tai tinkama priežastis visada turėti po ranka spausdintuvą. Tačiau yra daugybė kitų. Ar nenorėtumėte, pavyzdžiui, turėti albumą su visomis nuotraukomis, kurias išsaugojote mobiliajame telefone?

Dėl technologijos evoliucijos spausdintuvai tapo kompaktiškesni kiekvieną dieną. Jo kaina taip pat buvo gerokai sumažinta. Taigi, vienas iš šių prietaisų mūsų namuose yra vis labiau prieinamas. Be to, rinkoje yra labai įvairių. Tačiau jei yra prekės ženklas, kuris ilgą laiką išsiskyrė spausdintuvų srityje, tai yra HP.

Svarbiausias

  • Prieš pasirinkdami HP spausdintuvą, turite aiškiai žinoti, kokį jį naudosite. Pirma, svarbu pasverti, ar to norite namuose, ar profesionaliai. Priklausomai nuo to, jūs to norėsite su vienokiais ar kitokiais privalumais. Taip pat apsvarstykite, ar be spausdinimo norite su savo prietaisu atlikti kitas operacijas, pavyzdžiui, nuskaityti ar kopijuoti.
  • Spausdinimo kokybė yra tas, ko reikia nepamiršti sveriant įvairias galimybes. Ši savybė yra glaudžiai susijusi su naudojimu, kurį ketinate suteikti spausdintuvui. Pavyzdžiui, spalvotai nuotraukai reikalinga kokybė nėra tokia pati kaip nespalvoto teksto dokumento.
  • Taip pat turite atkreipti ypatingą dėmesį į ryšį, kuris yra vienas iš pagrindinių pirkimo kriterijų. Daugelyje dabartinių modelių yra „Wi-Fi“ arba „Bluetooth“, nes kiekvieną dieną dažniau dirbama be kabelių.

Geriausi HP spausdintuvai rinkoje: mūsų rekomendacijos

Sprendimas dėl HP spausdintuvo yra saugus pasirinkimas. Tačiau mes tikrai žinome, kad Kalifornijos kompanijai prieinamame plačiame kataloge lengva pasiklysti. Nesijaudinkite: norėdami nutiesti kelią į savo idealų modelį, mes pasirinkome 2021 geriausius variantus. Lazeris, rašalas ar daugiafunkcis aparatas: be abejonės, čia rasite tai, ko ieškote.

Geriausias kainos ir kokybės santykio HP spausdintuvas

„DeskJet 2630“ modelis, HP siūlo mums puikų kainos ir kokybės santykio variantą. Jis sukurtas valdyti belaidžiu būdu per kompiuterius ir nešiojamus prietaisus.

Tai yra daugiafunkcio spausdintuvo tipas. Be spausdinimo, naudodami „DeskJet 2630“ taip pat galite kopijuoti ir nuskaityti dokumentus bei vaizdus. Juo galima nespalvotai išspausdinti iki dvidešimties puslapių per minutę.

Geriausias HP lazerinis spausdintuvas

Jei ieškote nespalvoto lazerinio spausdintuvo, tai puikus pasirinkimas. „LaserJet Pro M15w“ sukurtas taip, kad būtų patogiau naudotis, nes naudojama „HP Smart“ programa. Dėl sumažintų matmenų jis gali būti bet kuriame namo kampe.

Šis spausdintuvas turi „Wi-Fi“ ryšį. Tačiau jame taip pat yra USB prievadas, jei jums kada nors reikės jį prijungti prie kompiuterio.

Geriausias „HP all-in-one“ spausdintuvas

„Envy 5030“ spausdintuvas išsiskiria teigiamais vartotojų atsiliepimais. Jis turi ryšį per „WiFi“ ir „Bluetooth“, taip pat USB prievadą. Be to, jis suderinamas su „HP Smart“ ir „Instant Ink“ paslauga, kad niekada netrūktų rašalo.

Šis HP modelis yra puikus pasirinkimas, jei be spausdinimo norite turėti galimybę nuskaityti vaizdus ir dokumentus ar pasidaryti fotokopijas.

Profesionalų mėgstamas HP spausdintuvas

Jei ieškote šiek tiek greitesnio modelio, „OfficeJet Pro 6960“ spausdintuvas gali atsispausdinti iki trisdešimt puslapių per minutę. Todėl jis idealiai tinka mažiems biurams. Be to, jis turi galimybę nuskaityti ir kopijuoti. Skirtingai nuo ankstesnių modelių, jame taip pat yra faksas.

Šis spausdintuvas suderinamas su skirtingomis „Windows“ ir „Mac“ versijomis ir gali spausdinti tiek nespalvotai, tiek spalvotai.

Pirkimo vadovas: ką turėtumėte žinoti apie HP spausdintuvus

Pasirinkę geriausius šiandien galimus HP spausdintuvus, mes bandėme šiek tiek susiaurinti plačias galimybes. Tačiau prieš priimant sprendimą dėl galutinio modelio svarbu išspręsti visas abejones. Toliau bandysime išspręsti pagrindinius klausimus, susijusius su šia labai praktiška programėle.

Moteris spausdina

Dėl technologijos evoliucijos spausdintuvai tapo kompaktiškesni kiekvieną dieną. (Šaltinis: Andriy Popov: 43306519 / 123rf.com)

Kokia yra HP spausdintuvų kilmė?

1939 m. HP sukūrė du kolegų bičiuliai: Billas Hewlettas ir Davidas Packardas. Įmonės pavadinimas buvo suformuotas tiksliai su pirma jų atitinkamų pavardžių raide. Kaip ir daugelis kitų pramonės legendų, HP pirmiausia įsikūrė garaže Palo Alto mieste. Ten Hewlettas ir Davidas sukūrė savo pirmąjį prietaisą: garso osciliatorių.

Jau septintajame dešimtmetyje jie pateko į elektroninių skaičiuotuvų sritį.

Tai buvo 1966 m., Kai jie pagaliau sukūrė savo pirmąjį kompiuterį. Turėtume laukti iki 1980-ųjų, kol HP pristatys savo „LaserJet“ spausdintuvus pasauliui. Nuo to laiko jų modeliai nenustojo virsti šiuolaikiniais prietaisais, kuriuos galima įsigyti šiandien.

„Instant Ink“ yra viena iš paslaugų, prie kurių galima prisijungti per „HP Smart“ programą. Galiausiai 2015 m. Įmonė buvo padalinta į dvi bendroves. Viena vertus, pasirodė „Hewlett Packard“, daugiausia dėmesio skiriantis saugojimo įrangai, tinklams ir serveriams. Kita vertus, atsirado „HP Inc.“, geriau žinomas tiesiog kaip „HP“. Tai buvo skyrius, skirtas kurti tokius įrenginius kaip kompiuteriai, spausdintuvai ir skaitytuvai.

Kokių tipų yra HP spausdintuvai?

Šiuo metu HP turi platų spausdintuvų asortimentą. Yra visų skonių ir kišenių modeliai. Taigi sunku paaiškinti visus ten esančių HP spausdintuvų tipus, neužgožiant skaitytojo. Apibendrinant pakanka pasakyti, kad, viena vertus, juos galima klasifikuoti lazeriniuose ar rašaliniuose spausdintuvuose.

Kita vertus, galima atlikti klasifikaciją pagal užduotis kuriems jie skirti. Pirma, yra modelių, sukurtų tik spausdinimui. Pavyzdžiui, aukščiau paminėtas „HP LaserJet Pro“. Kitoje skalės pusėje yra daugiafunkciniai spausdintuvai, kurie taip pat yra skaitytuvai, kopijavimo aparatai ir, kai kurie modeliai, netgi faksas.

Galiausiai, HP spausdintuvus galima klasifikuoti pagal taikymo sritį kurioje jie turi būti naudojami. Yra tokių, kurie skirti naudoti buityje, ir tokių, kurie skirti profesinei sričiai. Jei turite klausimų apie tai, kuris modelis jums tinka, HP svetainėje turite klausimyną, kuris padės jums priimti geriausią sprendimą.

Buitiniam naudojimui Profesionaliam naudojimui
„HP Sprocket“. „HP OfficeJet Pro 7000“ serija.
„HP Tango X“. „HP OfficeJet Pro 8000“ serija.
„HP Envy Photo“. „HP OfficeJet Pro 9000“ serija.
„HP Deskjet“. „HP LaserJet“.
„HP PageWide“.
HP lateksas.
„HP DesignJet“.
„HP Stitch“.

Kas yra „HP Smart App“, skirta HP spausdintuvams?

„HP Smart“ yra HP sukurta programa, skirta supaprastinti spausdintuvų naudojimąsi iš mobiliųjų įrenginių. Jo dėka galite lengvai spausdinti iš savo tablėtė ar savo išmanųjį telefoną. Taip pat galite jį naudoti dokumentams nuskaityti, jei jūsų HP spausdintuvo modelis yra daugiafunkcis ir turi tokią galimybę.

Be to, „HP Smart“ leidžia jums patikrinti spausdintuve likusio rašalo lygio ir paprašykite daugiau kasečių, jei manote, kad tai būtina. Kita šios programos funkcija yra galimybė konfigūruoti spausdintuvo belaidį tinklą. „HP Smart“ yra suderinamas su „iOS“ ir „Android“. Norėdami jį naudoti, turite atsisiųsti jį į savo įrenginį ir sukurti paskyrą.

Kita „HP Smart“ paslaugų programa yra „ePrint“. Kai jūsų spausdintuvas bus susietas su programa, jums bus pateiktas spausdintuvo el. Pašto adresas. Tada tiesiog atsiųskite a Paštas į tą el. laišką su failais, kuriuos norite spausdinti, ir įrenginys juos automatiškai atspausdins. Galiausiai kita jos tarnyba vadinama „Instant Ink“.

Spausdintuvas

Šiuo metu HP turi platų spausdintuvų asortimentą. (Šaltinis: Zefart: 27550280 / 123rf.com)

Kas yra „Instant Ink“ paslauga HP spausdintuvams?

„Instant Ink“ yra viena iš paslaugų, prie kurių galima prisijungti per „HP Smart“ programą. Tačiau paslaugą taip pat galima įsigyti įdiegus spausdintuvą iš kompiuterio arba bet kuriuo metu per HP svetainę. Šios paslaugos tikslas – spausdintuve niekada netrūksta rašalo.

„Instant Ink“ dėka spausdintuvas automatiškai nustato, kai rašalo lygis yra mažas, ir rūpinasi naujų kasečių užsakymu. Norėdami naudotis paslauga, pirmiausia turite užsiregistruoti ir pasirinkti vieną iš skirtingų mėnesinių planų. Kiekvienas planas yra pagrįstas puslapių skaičiumi per mėnesį.

Taip pat galite jį naudoti nuskaitydami dokumentus.

Trumpai tariant, „Instant Ink“ veikia kaip fiksuotas mokestis. Galimi įvairūs variantai – nuo nulio eurų, į kurį įeina 15 puslapių per mėnesį, iki 19,99 eurų, į kuriuos įeina 700 puslapių. Vienas iš šios paslaugos privalumų yra tas, kad puslapiai yra kaupiami, išskyrus nulinio euro planą. Tai yra, jei mėnesį neišleisite visų, jie kaupsis, kol pasieksite maksimumą.

Šis maksimalus skaičius yra dvigubai didesnis už sutartų puslapių skaičių. „Instant Ink“ įdomus dalykas yra tas, kad rašalas, kasečių pristatymas ir perdirbimas įeina į mėnesio mokesčio kainą. Be to, galite pakeisti planą arba jį atšaukti, kai tik norite. Naudodamiesi šia paslauga, rašalo nebūtinai gausite kiekvieną mėnesį, tik tada, kai to reikės. Taigi kasetės nesikaups.

Ar „Instant Ink“ galima įsigyti visiems HP spausdintuvams?

„Instant Ink“ galima įsigyti įvairiems HP spausdintuvų modeliams, tačiau ne visiems. Jei jus domina paslauga, įsitikinkite, kad pasirinktame modelyje yra ši galimybė. Produkto aprašyme jis paprastai nurodomas. Bet kokiu atveju, HP svetainėje galite patikrinti visus suderinamus modelius. Norėdami jį naudoti, jums reikės interneto ryšio.

Kokie yra HP spausdintuvo pranašumai?

Vienas pagrindinių lažybų dėl HP spausdintuvo privalumų yra tai, kad tai patikimas prekės ženklas, turintis ilgą istoriją. Be to, jis turi platų modelių asortimentą, pradedant mažais nešiojamaisiais spausdintuvais ir baigiant profesionaliausiais prietaisais. Taip pat kainos yra labai įvairios, įskaitant tikrai pigius spausdintuvus.

Kita vertus, daugelis HP spausdintuvų yra daugiafunkciniai, tai yra, jie taip pat apima skaitytuvą, kopijavimo aparatą ir net faksą. Daugelis vartotojų mano, kad tai yra didelis pranašumas, nes …