Kuris rusiškas kosmetikos kambarys

Gera kompozicija, žolelės ir gamta. Tai yra mūsų redakcijos viktorinos, kurios metu paklausėme, su kuo susijusi Rusijos kosmetika, rezultatas. Šie trys terminai įrodo, kad kosmetika iš Rusijos užkariavo mūsų širdis ir protą. Juk kiekvienas iš mūsų nesivaržydamas gali įvardyti 3 geriausius produktus. Ar „Tagomago“ redaktoriai „išprotėję“, ar meilė rusiškai kosmetikai yra plačiai paplitusi? 🙂

Rusiška kosmetika

Kodėl rusiška kosmetika?

Rusijos kosmetikos tendencija nuolat auga ir, kaip matote iš malonumo bangų forumuose, ji neketina sustoti. Iš kur tai atsirado bumas? Apie tai paklausėme redakcijos kolegų.

Marta:

Nėra taip, kad vakar pasirodė rusiška kosmetika. Natūralaus ir ekologiško bumas tęsiasi jau seniai. Juk mums, moterims, patinka turėti galimybę rinktis. Jei galiu nusipirkti šampūno be SLS, be parabenų ir šampūno, supakuoto su plovikliais, man labiau patinka pirmasis. Ir tai, mano nuomone, yra kosmetikos iš Rusijos raktas – natūrali kompozicija.

Ola:

Oda yra lakmuso popierėlis, o panaudojus „Babushka Agafia“ kosmetiką, mano plaukai yra švelnesni, blizgantys ir neturiu jokių problemų juos sulaužyti. Kas mane pažįsta, žino, kad išbandžiau visus plaukų produktus – nuo vaistinių iki profesionalios plaukų kosmetikos ir … kosmetika iš Rusijos buvo geriausia.

Karolina:

Turiu tokį sveiką įprotį (arba kaip juokiasi mano draugai – maniją), kad prieš pirkdamas produktą visada patikrinu ingredientus, ar tai būtų varškė, ar grietinėlė. Kodėl mano nuomone rusiška kosmetika yra gera? Sachalino aviečių aliejus, beržo pumpurų ekstraktas arba citrinžolės Nanais yra mano atsakymas. Užteks! 🙂

Rusijos kosmetika – privalumai

K.natūrali kosmetika – nors ir šiuolaikiniai priešdėliai bio, ekologiškas ir ekologinis Jie dažnai būna ant kosmetikos pakuočių, čia mes esame tikri – rusiškus produktus galima saugiai vadinti natūralia kosmetika. Tai patvirtina šie sertifikatai: „Ecocert“ („Natura Siberica“ produktai), BDIH ir ICEA. Kosmetikos sudėtyje nerasite parabenų, dažiklių, SLS, ALS, silikonų, PPG ir kitų ploviklių. Jei negalite iššifruoti šių santrumpų, naudokite tai mūsų cheat sheet straipsnis.

Žolelių kompozicijos – Rusijos kosmetikoje vyrauja laukinės žolelės, žiedadulkės, moliai ir augalų ekstraktai didelėse koncentracijose. Čia rasite gausybę rytinės floros – Azijos pennywort, Baikalo kaukolė, debesys ir Sibiro kedras yra ne tik vardai, kuriais galite sulaužyti liežuvį, bet ir visų pirma vertingi augaliniai ingredientai.

Įperkamos kainos – natūrali kosmetika mažomis kainomis? Rinka mus išmokė, kad tai negali būti tiesa. Ir visgi! Rusiškų šampūnų ar kosmetikos odos priežiūrai kainos Tagomago.pl prasideda nuo 10 -!

Graži pakuotė – žmogų puošia ne chalatas, o … mums patinka gražios ir neįprastos pakuotės. Tiesiog pažvelkite į „Bania Agafii“ kosmetiką – stiklainiai tiesiog gražūs!


DĖMESIO!

Prieš tepant kosmetiką, verta pasidaryti alergijos testą. Juk natūralūs ir vaistažolių preparatai dėl didelės augalų ekstraktų koncentracijos gali sukelti dirginimą.


Kokią rusišką kosmetiką renkasi lenkės?

1. Bania Agafia

Negalima paneigti „Bania Agafia“ kosmetikos žavesio – gražios vintažinio stiliaus pakuotės vilioja jas išbandyti daugelį lenkų, o puikus poveikis odai privertė jas ilgiau pabūti su jomis. Legendinė žolininkė Agafia Jermakowa yra prekės ženklo veidas. Kuo skiriasi prekės ženklas? „Bania Agafii“ kuria natūralią kosmetiką pagal senus rusiškus receptus, o kai kurie produktai skirti naudoti saunoje.

Mūsų pasirinkimas: Sibiro juodas kūno ir plaukų muilas

Daugelis „Bania Agafii“ kosmetikos priemonių yra geros nuomonės, tačiau vieną ypač giria „Tagomago“ redaktoriai. Juodasis „Babushka Agafia“ muilas, skirtas kūnui ir plaukams plauti, yra tikra vaistažolių bomba. Produkte yra 37 žolelės! Muilo konsistencija gal ir nekviečia, tačiau pažadame – išbandyti tikrai verta!

2. Organinė parduotuvė

Natūrali kompozicija + gražūs kvapai yra „Organic Shop“ kosmetikos paslaptis. Organic Shop šveitikliai, sviestai ir kūno losjonai puikiai maitina odą ir plaukus. Lenkės moterys mėgsta išties vaisinį natūralios kosmetikos aromatą, kuris atsiranda naudojant tik ekologiškose plantacijose auginamus aliejus, ekstraktus ir augalų ekstraktus.

Mūsų pasirinkimas: ekologiškas kavos ir cukraus kūno šveitiklis

Kavos lupimasis yra tikras grožio hitas. „Organic Shop“ sukūrė kūno šveitimo priemonę, pagrįstą kavos aliejumi ir cukranendrių cukrumi. Natūralus linimentas kvepia gražiai, o įtrynus jį į kūną, oda yra lygi, drėkinama ir įtempta. Turime tik vieną problemą – nėra žinoma, kurį šios linijos produktą pasirinkti 😉

3. Natura Siberica

„Natura Siberica“ kosmetika gali pasigirti unikalia kompozicija tiesiai iš tolimo Sibiro. Kosmetikoje galime rasti augalų, kurie auga tik ten – pvz., Baikalo kaukolė arba Rhodiola rosea. Vaistažolių „Natura Siberica“ kosmetikos sudėtį įvertino ne tik lenkės, bet ir daugelis ekologinių organizacijų – produktai yra sertifikuoti „Ecocert“, BDIH ir ICEA.

Mūsų pasirinkimas: Natura Siberica šiaurinis muilas giliam veido valymui

Muilas giliam veido valymui yra dalis vadinamojo Šiaurės kolekcija. Kosmetika puikiai pašalina patinimus ir sumažina maišelius po akimis. Be to, jis drėkina ir pagerina odos elastingumą. „Natura Siberica“ šiauriniame muile gausu natūralių aliejų, pvz., Iš šaltalankių, Sibiro kedro ar mėlynių. Puikus pasirinkimas kiekvienam ekologiškos kosmetikos gerbėjui.

Žemiau rasite ir kitų geriausių Rusijos prekių ženklų pasiūlymų: