Laminatorius: Kuris yra geriausias

Tikriausiai kada nors patekote į situaciją, kai turite dokumentą ar medžiagą, turinčią jums didelę sentimentalią vertę, ir, bėgant laikui, pamatysite, kaip pablogėjo jo kokybė. Koks pyktis! Apmaudu, kai nesi atsargus saugodamas jausmą, kol dar nespėjai.

Šiose situacijose laminatorius gali būti veiksminga priemonė. Nors neįmanoma sustabdyti laiko bėgimo, mes galime pasiruošti jo padariniams, bent jau savo brangiausiuose dokumentuose. Šiame straipsnyje paaiškinsime, kas tiksliai yra laminatorius ir kokiais atvejais jis gali būti naudingas jums.

Svarbiausias

 • Laminatoriaus naudojimas reiškia jūsų daiktų apdailos profesionalumą, tuo pačiu apsaugant juos nuo drėgmės, mikrobų ir dėmių.
 • Laminatorių nereikėtų painioti su laminatoriais; pirmieji paprastai naudojami šaltai, todėl jūsų vertinga medžiaga nedega.
 • Laminatoriai dažniausiai nėra labai populiarūs produktai daugeliui žmonių. Skyriuje „Pirkimo kriterijai“ parodysime aspektus, į kuriuos turėtumėte atsižvelgti prieš įsigydami konkretų laminatorių.

Geriausi laminatoriai rinkoje: mūsų rekomendacijos

Laminatoriai plačiajai visuomenei paprastai nėra tokie gerai žinomi kaip laminatoriai. Tačiau turėtumėte žinoti, kad tam tikrais atvejais jie gali būti daug naudingesni. Pavyzdžiui, istorinės ar asmeninės vertės dokumentuose (labai atsargūs). Šiame skyriuje mes parodysime keletą iškiliausių.

Geriausias terminis laminatorius

Šiam terminiam laminatoriui reikia 4 minučių pašildymo laiko. Jo laminavimo greitis yra 304 mm / min, jame yra du ritinėliai ir svoris 1,36 kg, todėl jis idealiai tinka transportavimui. Be to, jo dydis yra gana mažas: 77 mm aukščio ir 369 mm pločio, jis yra paslėptas plastikiniu apvalkalu.

Be to, jame yra du šviesos diodų žibintai, kurie įsijungia nurodydami, kada jis yra paruoštas naudoti (žalia lemputė) ir kada dega (raudona lemputė). Tai suteikia papildomo patogumo, todėl mums nereikia skaičiuoti laukimo laiko ar pasikliauti netiksliais skaičiavimais, kurie gali pakenkti mūsų laminavimo procesui.

Geriausias laminatorius pagal kainos ir kokybės santykį

Šio terminio laminatoriaus laminavimo greitis yra 400 mm / min. Didžiausias laminavimo plotis yra 23 cm. Didžiausias laminato storis gali būti 125 mikronai ir mažiausias 80 mikronų. Maksimalus dokumento storis turėtų būti 0,5 mm. Prieš įsigyjant būtina atsižvelgti į šiuos dydžius, kad būtų išvengta nusivylimo.

Iš viso laminavimo laikas yra 45 sekundės, o pašildymo laikas yra 1 minutė. Jūsų patogumui šį laiką praneš prietaiso centre esanti indikatoriaus lemputė. Tačiau komentaruose teigiama, kad jis yra su angliško tipo kištuku, todėl jums reikės adapterio.

Geriausias senosios mokyklos laminatorius

Tai yra senovinio tipo modelis tarp pateiktų šiame reitinge. Visų pirma, jis turi sukamą peilių pjaustytuvą, kad būtų lengviau atlikti laminavimo darbus. Jį sudaro laminatorius su karšto ir šalto variantais, visais formatais iki A4 formato, apsaugantis nuo perkaitimo.

Jo kaitinimo trukmė yra maždaug trys minutės, o greitis 250 mm / min. Jame yra aliuminio danga su dydžio skale, o jo pjaustytuvas turi tris funkcijas: sklandžiai pjaustomas, įpjovotas ir perforuotas. Kad veiktų tinkamai, pjaustytuvas turės apkirpti po vieną dokumentą.

Geriausias laminatorius pradedantiesiems

Šiame „Dahle“ laminatoriuje yra galimybė patiekti karštą ar šaltą. Norint pasirinkti pasirinktą režimą, reikia patogiai paspausti tik vieną mygtuką. Naujiena galite laminuoti dokumentus iki A3 dydžio, skirtingai nei daugelis kitų, kurie palaiko ne daugiau kaip A4 formato. Šis produktas gali būti naudojamas, pavyzdžiui, mokinių mokykloje.

Jo naudojimas yra labai paprastas. Be temperatūros mygtuko, jame yra įjungimo ir išjungimo mygtukas, taip pat šviesos diodų lemputės, kad tiksliai žinotumėte, kada jis įjungtas ir, tiksliau, kada jis yra paruoštas naudoti. Didžiausias storis, kuriuo jis gali būti naudojamas laminavimui, yra 125 mikronai.

Saugiausias laminatorius su automatiniu išjungimu

Šiame „Olympia“ laminatoriuje taip pat yra galimybė naudoti karštą ir šaltą. Jame yra 6 kišenės, jis yra praktiškas ir skirtas naudoti biure. Jo kaina yra viena iš labiausiai prieinamų kainų, todėl negalima reikalauti atlikti labai pažangių funkcijų, greičiau ji turi būti naudojama.

Jo šildymo sistema yra sukurta siekiant išvengti pūslių, plėvelės storis turi būti nuo 80 iki 125 mikronų, o laminavimo greitis yra 250 mm / min. Taip pat yra LED indikatoriai Galia Y Paruoštair automatinio išjungimo funkcija perkaitimo atveju.

Pirkinių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie laminuotojus

Mes žinome, kad įsigyti laminatorių nėra lengva priimti sprendimą: pirmiausia turime apsvarstyti, kokias paskirtis dažniausiai suteiksime. Nors mums tai jau aišku, mums taip pat gali būti patogu daugiau sužinoti apie šį produktą, kad išgautume kuo daugiau jo. Šiame skyriuje mes gilinamės į jo ypatumus.

Žmogus su kostiumu

Mes žinome, kad įsigyti laminatorių nėra lengva priimti sprendimą: pirmiausia turime apsvarstyti, kokias paskirtis dažniausiai suteiksime. (Šaltinis: Andriy Popov: 39431897 / 123rf.com)

Koks yra pagrindinis laminatoriaus tikslas?

Laminatoriaus naudojimas užtikrina ilgalaikę dokumentų apdailą ir antspaudą, kuriuos išsaugoti esate ypač suinteresuoti. Iš esmės jis apsaugo nuo vandens, drėgmės, dėmių ir bet kokių mikrobų, kurie laikui bėgant gali jį pakenkti. Jei turime reikalų su svarbiu dokumentu, patartina jį tinkamai apsaugoti.

Laminatoriaus naudojimas ne tik apsaugo, bet ir parodo dailų ir švarų gaminio vaizdą. Galbūt tai gali būti ypač naudinga, jei dirbate rimtoje įstaigoje arba atspausdinote oficialų dokumentą, kurį pamatys daugelis žmonių ir prieš kurį norite padaryti gerą įspūdį.

Kaip jūs naudojate laminatorių?

Tai nereiškia, kad naudojant laminatorių reikia sudėtingos operacijos, tačiau būtina žinoti jo procedūrą ir laikytis jos kiekvieną kartą, kai norime jį naudoti. Kai ketiname laminuoti svarbius dokumentus, negalime rizikuoti suklysti ir sugadinti savo vertingų failų. Toliau pateikiami veiksmai, kuriuos reikia atlikti:

 • Įdėkite plastiką laminavimo mašina ant laminatoriaus.
 • Įjunkite laminatorių palaukite, kol šviesos diodo mygtukas parodys, kad jis yra paruoštas laminuoti.
 • Paruoškite popierių arba dokumentą, kurį reikia laminuoti. Atlikdami šį veiksmą turėsite iškirpti dokumentą tokiu dydžiu, kokį norite laikyti.
 • Įdėkite popierių ar dokumentą į laminavimo dėklą, prie pat plastikinių ritinių.
 • Paspauskite laminavimo pradžios mygtuką. Tada laminatorius siurbs popierių į vidų.
 • Palaukite, kol popierius bus visiškai įrenginio viduje o tada tegul jis išeina, kol galėsite patogiai perkirsti plastiką.
 • Sustabdykite laminatorių naudodami atitinkamą mygtuką. Nepamirškite ir nestabdykite laminatoriaus, kol jį naudojate, kad nebūtų sugadintas jo tinkamas veikimas.
 • Iškirpkite laminavimo plastiką. Kai kurie laminatoriai gali turėti briauną, kad perplėštų plastiką, tačiau kitais atvejais tai turėsite padaryti žirklėmis. Šonuose būtinai palikite maždaug 3 milimetrų kraštinę.
 • Išjunkite laminatorių kai baigsite laminuoti visiškai.

Profesionalus laminatorius

Laminatoriaus naudojimas užtikrina ilgalaikę dokumentų apdailą ir antspaudą, kuriuos išsaugoti esate ypač suinteresuoti. (Šaltinis: Sergejus: 83815271 / 123rf.com)

Kokius dokumentus galima naudoti su laminatoriumi?

Laminatoriai gali apimti daugybę dokumentų. Tačiau mes turime atskirti tuos pramoninius ar profesionalius laminatorius arba modelius, skirtus naudoti buityje. Šiame straipsnyje mes daugiau dėmesio skiriame antram režimui, lengviau naudojamam, pigesniam ir prieinamesniam nei pirmasis.

Tokiu atveju galima laminuoti istorinius ar šeimos dokumentus, senus laiškus, kalendorius, akvarelės piešinius. plakatai ar mūsų sukurtų veiklų, žemėlapių ar pristatymų plakatai. Daugeliu atvejų naudojama daugiau dėmesio skirti nuotraukoms, kurias mes norime atlaikyti nepažeistą laiką.

Kuo laminatorius skiriasi nuo laminatoriaus?

Iš pat pradžių gali atrodyti, kad terminai laminatorius ir laminatorius yra sinonimai. Nors laminatorius naudojamas plačiau, turime atsižvelgti į tai, kad tarp dviejų gaminių yra skirtumų ir, jei juos žinome, galbūt laminatorius kartais gali būti naudingesnis. Mes juos išsamiai aprašome žemiau:
Laminatorius Laminatorius
Veidai Laminuokite vieną dokumento pusę. Laminatas iš abiejų pusių tuo pačiu metu.
Temperatūra Paprastai šalta. Karšta.
Apsaugos tipas Rekomenduojama subtilių ar senų dokumentų arba paveikslų, tokių kaip akvarelė, apsauga. Suteikia didesnę, visapusišką apsaugą, sujungiant plastiką iš abiejų pusių.
Veikimas Plonas plastiko sluoksnis su klijais. Storas sluoksnis, kurį galima automatiškai supjaustyti ties spausdinimo kraštu.
Naudojamų ritių tipas Labai plonos plastikinės ritės. Labai storos plastikinės ritės.
Rekomenduojamas naudojimas Dėl subtilių spalvų geriau naudoti laminatorių. Bendriems dokumentams arba mažai vertingiems, pavyzdžiui, fotokopijoms.

Kodėl taip svarbu, kad laminatorius veiktų šaltai?

Peršalimo faktas yra esminis reikalavimas, kai norime apsaugoti mums labai svarbius dokumentus. Pvz., Jei turime seną dokumentą, kuris netrukus sulūžta arba turi didelę istorinę ar sentimentalią vertę, turime jį laminuoti šaltai, kad šiluma nepakenktų tinkamam jo išsaugojimui.

Kita popieriaus rūšis, kuriai reikia ypatingos priežiūros, yra paveikslai, pavyzdžiui, su akvarelėmis, jei nenorime sugadinti spalvos. Tokiais atvejais mums tikrai reikės specialių užvalkalų. Be to, turime nepamiršti, kad laminatas leidžia dokumentą apsaugoti tik iš vienos pusės.

Kokių rekomendacijų turėčiau laikytis ne tik naudodamas laminatorių, norėdamas išsaugoti vertingus dokumentus?

Laikui bėgant įprasta, kad dokumentai pablogėja. Norint juos išsaugoti, neužtenka juos laikyti dėžutėje ir daugiau jų neliesti. Be jų laminavimo, jei mums tikrai rūpi šie dokumentai, yra keletas priemonių, kurių galime laikytis …