NFL tiesioginis srautas: kaip žiūrėti

Praėjusių metų žinomas 100-asis NFL sezonas pateisino visus lūkesčius, o vėliau ir kai kuriuos. Nors kampanija 2021/21 prasidėjo neįprastai tiek daugeliu aspektų, mes nuo tada iki pat paskutiniųjų atkrintamųjų varžybų ir kito mirguliuojančio sezono kulminacijos suklupome kaip senovinis Jerome’as Bettisas. Perskaitykite visą naujausią informaciją ir būdus, kaip žiūrėti NFL tiesioginį srautą dideliam žaidimui šį vasarį, nesvarbu, kur esate šiuo metu pasaulyje.

Nepaisant visų atidėliojimų, išeikvotų sąrašų ir iš esmės tuščių stadionų, niekas negali paneigti, kad NFL grįžo su trenksmu aikštėje. Mums buvo pritaikyti visi sunkumą lemiantys „touchdown“ laimikiai, kaulus traškinantys hitai ir ledas šaltas Billas Belichickas stebisi tuo, kad garsėja Amerikos žaidimas – o atkrintamosiose varžybose dabar viskas buvo sumažinta tik dviem komandoms. žiūrėti „Super Bowl“ tiesioginę transliaciją, skirtą šio sezono didžiajam futbolo finalui.

NFL tiesioginis srautas 2021/21

Naujas NFL sezonas prasidėjo rugsėjį, o reguliarusis sezonas baigėsi 2021 m. Sausio 3 d. Dabar atėjo laikas vieniems didžiausių pasaulio sporto žaidimų: „Super Bowl“! „Super Bowl LV“ arba „Super Bowl 55“ vyksta šių metų vasario 7 d., Sekmadienį – visa NFL tiesioginė transliacija ir išsami TV informacija pateikiama žemiau. Kad ir kaip žiūrėtumėte, galite mėgautis pageidaujama aprėptimi ir 100% nemokamos peržiūros galimybės daugelyje šalių – iš bet kur pridedant gerą VPN į savo programinės įrangos sąrašą.