Lašelių rinkiniai | Kokie jie yra ir kaip tai daro

Ar jūs stengiatės įdėti norimą dydį ir raumenis? Na, galbūt laikas išbandyti lašų rinkinius.

Kas yra lašų rinkiniai?

Nuleidimo rinkinys yra treniruočių technika, kai jūs atliekate įprastą rinkinį, tačiau užuot eidami tiesiai į poilsį, numetate svorį ir atliekate kitą rinkinį iki nesėkmės.

Svarbu, kad jūsų poilsis būtų kuo trumpesnis tarp serijų – turėtumėte tik tiek laiko, kad sumažintumėte svorį. Štai kodėl kabelinės mašinos ir hanteliai yra puikūs, nes gaištant laiką nuo štangos nenuimsi laiko.

Lašų rinkinių tipai

Yra du populiarūs lašų rinkinių tipai:

1) plokštės nuėmimas

2) Aukštyn

Jie abu turi tą pačią idėją – iš darbo raumenų išspausti kiekvieną paskutinį pakartojimą. Turėtumėte siekti pakeisti tik vieną pratimą kiekvienoje treniruotėje į lašų rinkinį.

Puikus dalykas, pridedant lašų rinkinius prie savo treniruotės, yra tai, kad juos galima atlikti bet kurios treniruotės metu, pradedant kojomis, pilvo skausmu ir baigiant širdies veikla!

1. Plokštės nuėmimas

Tai galima naudoti tik atliekant komplektą su štanga. Tarp kiekvieno rinkinio nuimate plokštes nuo štangos, kad sumažintumėte svorį, taigi pavadinimas „plokštelių nuėmimas“.

Tam jums reikės treniruočių partnerio, kuris užtikrins, kad komplekto metu negausite poilsio laikotarpio.

Idėja yra ta, kad kai atliksite reikiamą pakartojimų kiekį, jūsų treniruočių partneris nuims vieną iš plokščių nuo štangos. Bet tik tada, kai pasieksite nesėkmę su dabartiniu svoriu. Jūs tęsite tol, kol juostoje neliks svorio.

Stendo preso pavyzdys:

Atstovai Svoris
6 pakartojimai 80 kg
8 pakartojimai 60kg
10 pakartojimų 40kg
12 pakartojimų 20kg
POILSIS POILSIS

2) Aukštyn

Tikriausiai lengviausias būdas atlikti lašų rinkinį, ypač jei neturite ir treniruočių partnerio. Taigi, kitą kartą naudodamiesi svorio mašina, išbandykite šį lašų rinkinį.

Tai yra daug lengviau atlikti su svorių mašina, nes jūs galite tiesiog prisegti ir atsegti savo svorį, o ne pasikliauti partneriu, kad iškrautumėte svorį, arba turėti visus reikiamus hantelius.

Ši lašų rinkinio forma taip pat yra saugesnė, nes treniruojantis iki nesėkmės svoris nenukris ant jūsų.

Kojos prailginimo pavyzdys:

Atstovai Svoris
6 pakartojimai 100 kg
8 pakartojimai 80 kg
10 pakartojimų 54 kg
12 pakartojimų 45kg
14 pakartojimų 35,4 kg

Kokie lašų rinkinių privalumai?

Lašų rinkiniai leidžia maksimaliai padidinti raumenų augimą, dirbant kiekvieną raumenų skaidulą viename rinkinyje. Įprastame 8–12 pakartojimų rinkinyje nepataikysite į visas tikslinės srities raumenų skaidulas.

Tačiau lašų rinkiniai leidžia jums tai padaryti ir pataikyti į užsispyrusius pluoštus, suteikiant jiems papildomą stresą su įprastu rinkiniu!

Lašų rinkiniai gali išstumti jūsų raumenis už įprastų ribų, padidindami treniruočių apimtį ir įtempto laiko laiką – tai gali padidinti jūsų raumenų augimą.

Prisiminti: Dėl didelio lašų rinkinių intensyvumo yVienos treniruotės metu turėtumėte atlikti ne daugiau kaip vieną – kitaip padidinsite persitreniravimo tikimybę.

Paimkite namo pranešimą

Lašų rinkiniai yra puikus būdas sumaišyti treniruotę ir išnaudoti visas sesijos galimybes. Be to, tuo pačiu metu gausite puikų siurblį!

Jie yra puikus įrankis pridedant dydį ir jėgą, nesvarbu, koks jūsų sugebėjimas ar dabartinis jėgos lygis. Tačiau nepamirškite, kad forma yra svarbi, kai varginate raumenis ir einate į nesėkmę. Neleiskite savo formai slysti – pasitelkite savo stebėtoją ar mokymo partnerį.

Jei dar neturite treniruočių partnerio, susiraskite sau vieną ir gaukite lašų rinkinius į savo treniruotę, kad pamatytumėte, ar galite nustumti tą atkaklią plynaukštę!