Lovatiesė: kas geriausia

Apie šį produktą buvo pasakyta ir kalbama daug. Keletas pavienių nelaimingų atsitikimų lovos šildytuvams suteikė blogą vardą. Tačiau tiesa yra ta, kad, nors tai yra produktas, veikiantis su elektra, tinkamai naudojant pagal gamintojo instrukcijas, problemų neturėtų kilti.

Čia mes paaiškinsime viską, ką reikia žinoti, norint įsigyti geriausią lovos šildytuvą rinkoje. Be teisingo naudojimo, visuomet patartina pirkti pripažintus prekės ženklus, kuriuos gerai vertina jūsų klientai, jau nekalbant apie tai, kad akcentuojami kokybės sertifikatai, ypač kalbant apie elektros gaminius.

Svarbiausias

 • „CE“ ženklas, patvirtinantis, kad gaminys išlaikė saugos bandymus, yra privalomas visiems lovų šildytuvams, kurie bus parduodami Europos Sąjungoje.
 • Gamintojo instrukcijos, kaip ją sulankstyti, kada pasiimti patikrinti ir kada išmesti, yra aspektai, kurių reikia laikytis.
 • Šildytuvo teikiama šiluma yra naudinga esant įvairiems negalavimams, pavyzdžiui, raumenų skausmams, sinusitams, artritams, nemigai, alergijoms ir kt.

Geriausi lovų šildytuvai rinkoje: mūsų rekomendacijos

Šis produktas turi daugybę specifikacijų. Todėl kitose eilutėse mes išsamiai apibūdinsime, kas labiausiai išsiskiria iš kiekvieno mūsų pasirinkto modelio, kad galėtumėte nuspręsti atsižvelgdami į savo poreikius ar pageidavimus. Tai geriausių lovų šildytuvų dabartinėje rinkoje sąrašas:

Geriausias elektrinis apklotas

150 x 80 dydžio, trijų temperatūros lygių, automatinis išsijungimas po pusantros valandos ir galimybė plauti dėl išimamo termostato, šis šildytuvas yra vienas iš labiausiai rekomenduojamų vartotojų.

Svarbiausias dalykas: jo sudėtis, nes ji pagaminta iš minkštos viršutinės medžiagos, atitinkančios „Oeko Tex Standard 100“.

Geriausias dvigulės lovos šildytuvas

Būdingiausia šiam produktui yra aukšta technologija, pritaikyta kliento naudai. Jame yra keturios šildymo zonos, kurias galima sujungti atskirai arba vienu metu.

Norėdami patikrinti, kurios yra šildomos zonos, gaminyje yra du valdomi valdikliai, kurie apšviečia prijungtas zonas.

Šiltesnis, kuris siūlo geriausią komfortą

Šis gamintojas siūlo minkštą ir purų apklotą su keturiomis tvirtinimo juostomis, kad antklodė neslystų. Šis mechanizmas suteikia jums komfortą patvaresnis per naktį. Jo matmenys yra 70 x 150 cm, jis apsaugo nuo perkaitimo.

Jis veikia esant 230 V 50 Hz įtampai ir 60 vatų galiai.

Geriausias poliesterio apklotas

Šis modelis pagamintas iš poliesterio su nuimama rankena, skirta skalbti mašina ar rankomis. Gamintojo teigimu, ši paklodė suteikia aukščiausios klasės savybių ir privalumų, tokių kaip greito kaitinimo funkcija, aukšto saugumo laidas, keturi temperatūros lygiai ir automatinis išjungimas.

Geriausias antklodė su apsauga nuo perkaitimo

Prekės ženklas siūlo sintetinės vilnos ir poliesterio elektrinį čiužinį. Šiame dvigulės lovos šildytuve yra apsauga nuo perkaitimo ir automatinis išsijungimas per tris valandas. Tai nėra nereikšminga detalė, nes kituose modeliuose uždegimo valandų skaičius paprastai yra daug didesnis.

Astanas yra pasiryžęs iki galo užkirsti kelią avarijoms buityje.

Prekių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie šilčiau

Susirūpinimas lovos šildytuvais yra įvairus ir beveik nesibaigiantis. Toliau bandysime viename skyriuje apibendrinti atsakymus į klausimus, kuriuos dažniausiai užduoda potencialūs klientai. Tokiu būdu jums nereikės naršyti daugybėje tinklalapių, kad rastumėte kiekvieno savo klausimo sprendimą.

Moteris

Vienas iš šildytuvo privalumų yra tai, kad jis sumažina erkes.
(Šaltinis: Nenad Aksic: 42046412 / 123rf.com)

Kas iš tikrųjų yra šilčiau?

Apatinė antklodė yra lankstus čiužinys, sudarytas iš daugelio sluoksnių, kuriame yra elektrinė varža, kaitinanti gaminį. Atsparumas yra prijungtas prie kištuko naudojant elektros kabelį, kuris leidžia jums pasiekti lizdą. Kiekvienas šildytuvas turi reguliatorių, kuris reguliuoja temperatūrą pagal vartotojo poreikius.

Viena iš priežasčių, kodėl lovų šildytuvai tapo tokie populiarūs, yra dėl jų siūlomo dvigubo temperatūros reguliavimo. Tai reiškia, kad jie turi du šilumos reguliatorių komplektus, kurie suteikia galimybę nustatyti dvi skirtingas temperatūras, jei lova dalijamasi su kitu asmeniu. Tokiu būdu baigiamos diskusijos apie šildymą. !! Sveikiname !!

Kur naudoti šildytuvus?

Nors šis pavadinimas reiškia lovas, šie elektriniai čiužiniai nėra skirti jokiam horizontaliam paviršiui. Priežastis yra elektros kabelių, susijusių su degiais audiniais, rizika, randama tam tikrų tipų lovose. Tai apima vandens lovas (vanduo ir elektra nesimaišo) ir mechanines lovas.

Dviaukštėse lovose jie taip pat draudžiami, nes kabelis gali būti ištemptas per toli, kad pasiektų viršutinę lovą, ir kelia gaisro pavojų. Žinoma, nors daugelis žmonių tai daro nežinodami gamintojų rekomendacijų, elektrinius čiužinius naudoti foteliuose ar miegamosiose lovose draudžiama.

Moteris lovoje

Lovos išmatavimai yra svarbūs perkant šiltesnį.
(Šaltinis: Puhhha: 46115649 / 123rf.com)

Kokie yra apkloto privalumai?

 • Mažina erkes: Drėgmė, kurios gali būti čiužinyje, taip pat oda ir plaukai, kuriuos išskiria kūnas, yra puiki erkių veisimosi vieta. Šie vabzdžiai daugeliu atvejų sukelia astmą ir alergijos simptomus. Keli universitetiniai tyrimai visame pasaulyje patvirtino, kad naudojant antklodę tik vieną mėnesį, sumažinant drėgmę, dulkių erkutės gali sumažėti iki 50%.
 • Naudokite žemos įtampos laidus: šiuolaikiniai elektriniai čiužiniai naudoja laidus daug saugiau nei pavojingi senesni modeliai. Be to, dabartiniuose lovų šildytuvuose yra transformatorius, kuris sumažina gaminyje cirkuliuojančią įtampą. Senais laikais antklodės naudojo elektrą tiesiai iš lizdo.
 • Taupyk energiją: vienviečių lovų atveju jie sunaudoja apie 60 vatų, o jei tai dvigulė lova – dvigubai. Žinoma, sutaupysite šiek tiek pinigų elektrai tik tuo atveju, jei naktį išjungsite šilumą.
 • Užtikrina vienodą šilumą: Šilumos tiekėjai sukuria tolygią šilumą visame paviršiuje, nepridėdami sluoksnio ant patalynės.

„Šiluma efektyviausiai mažina skausmą, susijusį su raumenų įtempimu ir sustingimu. Jis veikia padidindamas odos ir raumenų kraujotaką aplink skausmingą vietą. Tai savo ruožtu pagerina raumenų mitybą ir atsipalaidavimą. Kai raumenys atsipalaiduoja, skausmas ir sumažėja standumas “.

Kokią terapinę naudą teikia šiluma?

Vien tik Jungtinėse Valstijose maždaug keturiasdešimt trys milijonai žmonių kenčia nuo tam tikro lygio artrito. Nustatyta, kad lovų šildytuvai labai padeda numalšinti su šia liga susijusį skausmą. 25% žmonių, perkančių elektrinius čiužinius, teigia, kad tai daro terapiniais tikslais, pavyzdžiui:

 • Artritas ir fibromialgija
 • Raumenų skausmai
 • Nemiga
 • Įtampa
 • Alergija
 • Sinusitas
 • Postpolio sindromas
 • Raynundo fenomenas
 • Artrito problemos

Kokie yra šildytuvo trūkumai?

Pagrindinis elektrinio čiužinio trūkumas yra gaisro pavojus. Bet kuris elektrinis prietaisas gali sukelti tokį, o apatiniai šildytuvai nėra išimtis. Bet nesijaudink! Antklodės buvo kruopščiai išbandytos siekiant užtikrinti jų saugumą. Be to, didžiojoje daugumoje yra automatinių išjungimo mechanizmų po tam tikro laiko.

Šis ryšys tarp elektrinių čiužinių ir gaisrų atsirado senuose modeliuose, kai gaminiai nebuvo visiškai patikimi, nes neturėjo automatinio išjungimo sistemos. Žinoma, vartotojo užduotis nėra palikti šilumą ilgesniam laikui.

Kitas rūpestis yra laidai. Elektrinis čiužinys pašildomas per ritę, laidinę ir įsiūtą į audinį. Šie laidai gali sulūžti įprastu nusidėvėjimu, todėl antklodė neįkaista. Tokiais atvejais rekomenduojama jį išmesti ir nusipirkti naują, o ne rizikuoti trumpuoju jungimu.

Kas neturėtų naudoti šildytuvo?

Jei miego erdvę dalijatės su pūkuotu draugu ar mielu vaiku, venkite elektrinio čiužinio. Naminiai gyvūnai gali netyčia sugadinti nagus arba sukramtyti audinį. Dėl to neapsaugoti laidai ar perforuota laidų izoliacija gali kelti pavojų, o šilumininkas neveiks tinkamai.

Lovų šildytuvus rizikinga naudoti ir kūdikiams bei mažiems vaikams. Jie gali per greitai įkaisti arba sudeginti jautrią odą jums nežinant. Taip pat vyresni vaikai, kurie miega giliai, ir pagyvenę žmonės ar diabetikai, turėtų vengti elektrinių čiužinių, nes jie gali nusideginti, jei jų oda per ilgai veikiama karščio.

Čia yra lentelė apie lovų šildytuvų naudojimą:

Daryti Ko nedaryti
Kasmet patikrinkite jo būseną.

Dėvėkite gerai ištemptą.

Išjunkite valdiklį ir atjunkite, kai baigsite jį naudoti.

Gerai sulenkite, kai norite jį atiduoti.

Nepalikite valdiklio vaikams prieinamoje vietoje.

Nespauskite ir nespauskite adapterio.

Negerkite skysčių.

Nekiškite adapterio po pagalvėmis ar paklodėmis.

Ar galima plauti šildytuvus?

Nepaisant to, kad daugelis žmonių teigia, kad jų negalima plauti, šiuolaikiniai lovų šildytuvai tokią galimybę turi. Norėdami būti tikri, pažiūrėkite į produkto etiketę. Patartina juos įdėti į skalbimo mašiną, esant maksimaliai 30 ° C temperatūrai ir be elektros jungties. Prieš prisijungdami patikrinkite, ar antklodė visiškai išdžiūvo.

Kaip naudoti šilumą?

Tai labai paprasta naudoti. Jūs tiesiog turite pastatyti šilumą ant čiužinio ir prijungti jį prie elektros srovės. Tada ant elektrinio čiužinio surinkite lovą su atitinkamais užvalkalais. Galiausiai įjunkite įrenginį su įmontuotu valdikliu ir išjunkite jį keletą minučių prieš miegą.

Svarbu pabrėžti du dalykus, susijusius su antklodės naudojimu. Visų pirma, visada rekomenduojama jį išjungti, kai …