Maišytuvas pieno kokteiliams – rinkitės namams.

vaizdas

Tikrai visi yra išbandę pieno kokteilį. Tirštas, kaip debesėlis, erdvus ir vėsus, kokteilis patinka suaugusiems ir vaikams! Jis ruošiamas naudojant specialius maišytuvus. Pieno kokteilių maišytuvas yra daugiafunkcis. Su juo galite gaminti kokteilius, padažus ir putėsius. Kai kurie modeliai gali sulaužyti ledą.

Maišytuvai namams

Milkshake maišytuvai daugiausia skirti barams ir kavinėms. Tačiau yra ir nebrangių modelių – norint pasigaminti mėgstamą gėrimą namuose.

Home Mixer pasižymi trumpesniu veikimo laiku, mažesniu dydžiu ir mažesne kaina. Kainų diapazonas labai platus. Galite nusipirkti modelį už 1400 ir 35 000 rublių.

vaizdas

Maišytuvas GASTRORAG W211. Kaina yra 1500-2000 rublių.

vaizdas

Modelis Voronezh SzhN-1 (Bee). Kaina yra apie 5000 rublių.

vaizdas

Maišytuvas STARFOOD DM-A. Galite nusipirkti už maždaug 4000 rublių.

Kainų diapazone nuo 3,5 iki 6 tūkstančių rublių galite rasti nemažai modelių, tinkančių ir namams, ir nedidelei kavinei.

Kaip išsirinkti pieno kokteilių maišytuvą?

Renkantis maišytuvą, būtina atsižvelgti į apsisukimų skaičių. Prietaisai nuo 8000 pagamina tikrai tirštą kokteilį! Ne mažiau svarbus parametras yra korpuso medžiaga. Paprastai barų ir restoranų modeliai yra pagaminti iš aliuminio arba nerūdijančio plieno. Pagalbininkai namuose dažniausiai gaminami iš patvaraus plastiko.

Gali skirtis ir akinių medžiaga. Jis gali būti pagamintas iš skaidraus arba matinio plastiko, taip pat iš metalo. Jei ruošiatės kokteilius dideliais kiekiais, atkreipkite dėmesį į maišytuvus su daugybe dubenėlių. Tokie prietaisai vienu metu gali paruošti iki trijų kokteilių.

vaizdas

Verta atsižvelgti į maišytuvo funkcionalumą. Galimybė reguliuoti greitį yra labai naudinga. Tai leis jums paruošti įvairius gėrimus ir padažus. Būtinai pagalvokite, kur įdėsite maišytuvą, įvertinkite įrenginio dydį.

Kai kuriuose modeliuose yra specialus laikiklis, leidžiantis įrenginį pastatyti ant sienos. Kiti įrenginiai aprūpinti siurbtukais, kurie neleidžia paslysti ant stalo ar baro skaitiklio paviršiaus. Pažangiausi modeliai turi apsaugos mechanizmą. Jie neįsijungs, jei dubuo nėra tinkamai pritvirtintas. Galutinei įrenginio kainai įtakos turi ir pastatymo kokybė.

Kaip pasigaminti tikrai skanų kokteilį?

vaizdas

Kokteiliai, maišytuvo pagalba, paruošiami ne tik greitai, bet ir paprastai! Svarbiausia laikytis kelių taisyklių:

– Rinkitės tik šviežią pieną, kurio riebumas mažesnis nei 3,2%. Kuo daugiau riebalų, tuo prastesnės putos pasirodys.
– Prieš ruošiant kokteilį pieną geriau atvėsinti. Tai pagerins gėrimo kokybę.
– Jei recepte yra vaisių, pabandykite juos sumalti iš anksto.
– Visada pradėkite plakti skystesnius ingredientus, palaipsniui supildami komponentus šiek tiek tirštesnius.
– Nepilkite skysčio, viršijančio didžiausią ant stiklo nurodytą lygį.
– Prieš plakdami sumaišykite vanilę, cinamoną ir kitus birius ingredientus.