Multicooker Scarlett SC-410 privalumų ir trūkumų apžvalga

Multicooker Scarlett SC-410 apžvalga

Vienas iš populiariausių Scarlett multicooker mūsų rinkoje yra SC-410 multicooker. Jis priklauso daugeliui biudžetinių modelių su minimaliu funkcijų rinkiniu. Baltas dėklas su grakščiu smėlio spalvos augaliniu piešiniu džiugina akį. Jis puikiai derės prie kaimo, Provanso ar klasikos stiliaus virtuvės dizaino (tačiau itin moderniai virtuvei, pavyzdžiui, aukštųjų technologijų, geriau ieškoti kito modelio). Vidutinė kaina internetinėse parduotuvėse yra 1760 rublių.

Būtent šiame multivarke gaminau jau daugiau nei metus, žinau jo privalumus ir trūkumus – todėl noriu apie tai papasakoti daugiau.

Ką ji gali padaryti?

Valdymo skydelyje yra 8 mygtukai. Septynios iš jų yra programos:

 • javai;
 • greitoji programa;
 • apšilimas (šalti patiekalai);
 • kaitinimas (išlaiko indą šiltą, derinamas su programos išjungimo funkcija);
 • pieno košė;
 • sriuba;
 • troškinimas/garinimas.

Aštuntas – laikmatis (leidžia atidėti gaminimo pradžią iki 24 valandų).

Pirmaisiais keturiais režimais pats prietaisas nustato gaminimo laiką ir temperatūrą, priklausomai nuo produktų svorio. Įjungus, ekrane pirmiausia rodoma 00:00, tada punktyrinė linija, einanti apskritimu. Tai nėra gedimas, kaip mano kai kurie vartotojai! Priešingai, tokia indikacija reiškia, kad įrenginys veikia tinkamai.

Dėl pieno košė, sriuba, troškintas patiekalai turi numatytąjį laiką, bet galite jį pakeisti. Pagal instrukcijas maksimalus virimo laikas garuose ir troškinimui – 1,5 valandos, pieniškų košių ir sriubų – 2 valandos. Jei to nepakanka pagal pasirinktą receptą galite tiesiog vėl jį pasirinkti programos pabaigoje ir nustatyti likusį laiką. Pavyzdžiui, patiekalą reikia troškinti 2,5 val. Pasirenkame „troškinimo“ programą, nustatome maksimalų 1,5 valandos. . (negalite ištraukti iš tinklo), tada vėl pasirinkite „gesinimas” ir nustatykite likusį laiką – 1 val. Deja, šis momentas daugeliui nėra labai aiškiai aprašytas instrukcijose.

Dubenėlio tūris 4 litrai. To visiškai pakanka 1-3 asmenų šeimai.

Atrodo, kad yra mažai funkcijų… Tačiau su jų pagalba galite gaminti ne tik visas rūšis košės (ant vandens, ant pieno, pridedant grybų, daržovių, vaisių), sriubos (įskaitant žirnius, vištieną ir kt.), bet ir mėsa ir žuvis patiekalai (plovas, mėsos suflė, troškinys, troškinys su daržovėmis ir kiti), visų rūšių patiekalai porai taip pat gėrimai ir desertai (kompotai, šerbetas, fermentuotas keptas pienas, uogų pienas). Ir tai tik tie receptai, kurie yra išvardyti pridedamame rinkinyje. Daugelis apgailestauja, kad nėra kepimo ir kepimo funkcijų, tačiau kulinarijos meistrai jas sėkmingai pakeičia:

 • duonos gaminiai atliekamos greitojo, apšilimo, sriubos funkcijos;
 • kepimas greituoju režimu.

Štai tokią sorų košę gaunu:

Sorų košė su sviestu multivarke Scarlett SC-410

Daržovių troškinys lėtoje viryklėje:

Daržovių troškinys multivarke Scarlett SC-410

Modelio ypatybės

Silpnoji šio multicooker vieta yra elektronika. Išstudijavus atsiliepimus prieš pirkdamas pastebėjau, kad vienas iš dešimties skundžiasi elektronika ir jutikliais. Viršutinio ir apatinio jutiklių gedimas vadinamas dažniausia problema, su kuria kreipiamasi į aptarnavimo centrą. Tačiau čia meistrai nurodo galios viršįtampius mūsų tinkle kaip dažną elektronikos gedimų priežastį! Ir tai kenkia bet kuriai technologijai.

Pasitaiko atvejų, kai jaučiamas nepakeliamas chemijos kvapas, plastikinė plokštė atsilieka nuo korpuso, o raštas apverstas aukštyn kojomis – bet tai ne taisyklė. Tiesiog patikrinkite modelį pirkdami. Neturėtų būti stipraus plastiko kvapo! Ir jei neturite sugedusios kopijos, atsikratytisvetimas kvapas nesunku. „Sriubos“ režimu užtenka 1-2 kartus užvirti dubenį vandens su citrina.

Po virimo dubuo geriau nedelsiant nuplauti. Danga gana plona, ​​o jei maistas lieka sausas, kyla pavojus ją sugadinti. Reikia daugiau nuvalykite drėgnas skuduras viršelis iš vidaus, išpilti vandenį iš plastikinio indo ir sausas silikoninis rėmelis, kitaip indo kvapas kartu su drėgme išliks korpuse. Tarp paruošimų palikite uždengtą dangtį, kad išsivėdintų. pusiau atvira (galite padėti tą patį šaukštą iš komplekto).

Modelio trūkumai:

 • plonas dubuo, plonas dangos sluoksnis – reikalauja kruopštaus, kruopštaus tvarkymo;
 • nenuimamas užvalkalas, negalima skalbti atskirai po vandeniu, silikoninė tarpinė ant krašto turi būti švelniai nuvalyta tiesiai ant…