Nepavyksta 12 sporto salės romanų, kurie jus privers

Paprašėme papasakoti apie tuos laikus, kai sporto salėje likote raudona veide – ir ne iš širdies.

Kartais pasinėrimas flirtuoti su visiškai nepažįstamu žmogumi gali labai atsipirkti. Jokio skausmo, jokio priaugimo, tiesa? Tačiau pernelyg dažnai atrodo, kad viskas ne taip suplanuota …

Tai yra mūsų mėgstamiausios romantiškos treniruoklių salės akimirkos, kad jūsų pulsas lenktyniautų:

1. Didysis Ouchas

„Maždaug prieš penkerius metus buvau sporto salėje ir tą pačią dieną vėliau siųsdavau žinutę mergaitei, su kuria ketinau eiti į pirmą pasimatymą. Kadangi buvau išsiblaškęs, numečiau 20 kg svorį tiesiai ant didžiojo piršto. Iš pradžių labai skaudėjo. Tai buvo toks įskaudinimas, kai jūsų kūnas ir akys įsitempė ir jūs net negalite rėkti, nes tą akimirką jau prarasėte daug oro. Be to, šiaip sau nebūčiau sau leidęs rėkti.

Nusprendžiau tęsti treniruotę taip, lyg nieko nebūtų atsitikę, bet po pakartojimo ant stendo galėjau pasakyti, kad kažkas ne taip. Nusiėmiau treniruoklį ir pamačiau, kad mano kojinė pasisuko visiškai raudona. Aš nepatogiai sušliaužiau treneriui ir paklausiau, ar jie turi pirmąją pagalbą, turėdamas nepatogiai paaiškinti, kodėl.

Aš ne tik turėjau eiti į A&E ir atšaukti datą, mėnesį turėjau vaikščioti su per dideliu batu dėl patinimų, iškirpęs viršų, kad pirštas galėtų kvėpuoti.

Vis dėlto per tą laiką aš iš tikrųjų mėgavau pasimatymą su ta pačia mergina! “

Ryanas Plantas

2. Nukreipta „Spin“ klasė

„Praėjusių metų pradžioje kalbėjausi su draugu apie geriausius būdus, kaip pasiimti merginas sporto salėje, ir jis manė, kad būtų gera idėja surengti sukimo klasę, nes, pasak jo,„ jos visada yra pilnos mergaičių “ .

Užlipau ant vieno dviračio šalia neįtikėtinos merginos, kuri, maniau, man davė akį (ji tikriausiai nebuvo). Šiaip ar taip, išdrįsęs širdį, nulipau nuo dviračio, šiek tiek apsvaigau … ir apsiblausiau. Kitas dalykas, kurį žinau, pabundu su visais aplinkiniais, nežinodamas, kas vyko.

Nereikia nė sakyti, kad negavau merginos ir daugiau niekada nebuvau užsiėmusi sukimo pamoka! “

– Haris Chambersas

3. Nepatikimos sportinės kelnės

„Taigi, apie 3-4 savaites žiūrėjau į vaikiną savo sporto salėje ir visada jam nusišypsojau, bet maniau, kad vieną dieną pakelsiu į kitą lygį paprašydamas, kad jis mane pastebėtų, kol aš tupėjau. Tą dieną aš nešioju savo mėgstamiausius ir glostomiausius rausvus antblauzdžius, nes žinojau, kad jį matysiu, bet nesupratau, kad juose šiek tiek plyšo ašaros.

Kol mano susierzinimas pastebėjo mane ir mes kalbėjomės (jis net paprašė manęs po to pasiimti kavos), aš nusileidau pritūpęs ir išgirdau, kaip plyšo mano antblauzdžiai. Tiesiai palei bomžo siūlę.

Buvau nuskriaustas ir bandžiau tai žaisti juokdamasis, bet jis nesišypsojo. Taigi aš baigiau savo rinkinį ir tuojau pat išėjau iš sporto salės. Nuo tada jo nematė “.

– Rhianna Mann

4. Trečiasis ratas

„Neseniai nuėjau į„ sporto salės pasimatymą “su mergina ir nusprendėme eiti į kitą sporto salę, nei mano įprasta. Mes abu sutarėme, kad geriausia būtų nutylėti datą, kad būtų išvengta apkalbų, nes tai buvo visiškai nauja, todėl, kai vienas iš mano draugų sužinojo, kur einame, jis manė, kad tai tik atsitiktinis sporto salės užsiėmimas – ir pažymėtas kartu!

Taigi aš, mano data … ir mano draugas. Nepatogu. Negavau antro pasimatymo! “

– Johnas Gilchristas

5. Didysis sprogimas

„Vienoje iš mano klasių yra vienas vaikinas, kurį visada susižavėjau, ir vieną pietų metu jis nuėjo į sporto salę, kai aš taip pat ten buvau. Aš jį iškart pastebėjau ir turėjau nustoti tupėti ir daryti klubo veržimus, nes man buvo per daug gėda.

Vietoj to, aš nuėjau į sporto salės galą, norėdamas atlikti keletą virvių tiesių rankų nuleidimų, naudodamas mašiną, ir jis iš esmės sulūžo vietoje. Keičiau jo svorį, o sunki metalinė rankena tiesiogine to žodžio prasme nukrito man ant galvos, kai sėdėjau po ja ir padariau didžiausią sprogimą, kokį tik galėjai įsivaizduoti. (Laimei, mano smegenys beveik gerai).

Visi apžiūrėjo ir kažkas net išjungė muziką, kad sužinotų, kas nutiko. Ten aš sėdžiu ant grindų, atrodydamas kaip paraudęs pomidoras, tuo pat metu užmezgdamas tiesioginį akių kontaktą su šiuo vaikinu.

Nors aš visiškai sugėdinau save ir praradau porą smegenų ląstelių, dabar mes tarsi kalbamės, todėl galbūt viskas nebuvo blogai! “

– Aline Arnold

6. „Lurker“

„Taigi, aš su kažkuo sutikau„ tinder “ir pastebėjau, kad vienas jų paveikslas yra sporto salėje, kurioje treniruojuosi. Aš maniau, kad vargu, ar tai gali būti nepatogu, bet aš niekada nemačiau jo ten, todėl taip ir ėmiausi. (Treniruojuosi 6 valandą ryto, ir tai nėra gražus vaizdas.)

Pradėjome šnekučiuotis, ir galiausiai paaiškėjo, kad jis lankėsi toje pačioje sporto salėje kaip ir aš. Tada, dieną prieš mūsų suplanuotą pasimatymą, jis pasirodė treniruotis lygiai tuo pačiu metu kaip ir aš, tykodamas netoliese bandydamas nepatogiai pradėti pokalbį.

Jis tiesiogine to žodžio praslydo, manęs nepastebėjus, o tada bumtelėjo, kad atsidūrė ant suolo iškart už manęs. Nesisveikino ar nieko. Tarp prakaitavimo ir rinkinių niurzgėjimo mums buvo pats nemaloniausias pokalbis. Nereikia nė sakyti, kad data nebuvo per gera. Ir nesu „atsitrenkęs“ į jį nuo to laiko, kaip juokinga “.

– Abigail Aldhous

7. Dumbie-Bell

„Po kelių savaičių sporto salėje pastebėjau, kad ši tikrai graži mergina pradėjo ateiti. Aš bandžiau jai padaryti įspūdį sunkiųjų svarmeniu paspaudęs hantelių suolą ir galų gale miriau! Jie buvo tokie sunkūs, kad aš nusimetžiau juos ant žemės, vos nepataikydamas jos pirštų. Turėkite omenyje, kad abu šie svarmenys buvo 40 kg, o nusileidusi ji tiesiogine prasme pabėgo.

Dabar ji mėgsta man rodyti nešvarią išvaizdą ir vengia dirbti su bet kokia įranga 5 m spinduliu nuo manęs … ten yra šiurkštus pasaulis “.

– Milesas Thompsonas

8. „Kietas“ vaikinas

„Taigi vaikštau sporto salėje, stengiuosi atrodyti kuo šauniau, nes matau, kaip mano treniruoklių salė sutrūkusi prie pritūpimo lentynos. Dabar tai buvo mano pirmoji kojų diena po truputį ir, stengdamasi būti juokinga, bet ir jai imponuoti, uždėjau 60 kg, apžiūrėjau ir sumirksėjau sakydama: „geriau startuok šviesiai“.

Aš atsitraukiu nuo stovo ir pagaunu koją, pargriūnu ir numetu barą, skleisdamas didžiulį garsą ir kvailindamas save. Aš visiškai paraudau veide ir iškart nuėjau. Nuo to laiko su ja niekada nekalbėjau “.

– Joe Daviesas

Ar turite sporto salės istoriją, apie kurią, jūsų manymu, norėtume išgirsti? Atsiųskite mums adresu victoria.catteralldecalmer@thehutgroup.com