Šaldiklio krūtinė: kas yra

Dar vienas pasiūlymas, kurio praleidote! Pirkdami šaldytuvą buvote įsitikinę, kad jo šaldiklis patenkins visus jūsų vietos poreikius. Bet dabar jūs supratote, kad taip nėra. Jis visada pilnas, todėl negalite pasinaudoti tomis labai įdomiomis akcijomis, kurios yra perkant kelis vienetus. Su krūtinės šaldikliu tai nepasikartos.

Su šiuo prietaisu jums bus lengviau planuoti pirkimą kas mėnesį. Vietos, kur laikyti šaldytą, nebuvimas nebebus problema. Be to, galite įsigyti produktų, kurių svoris ar dydis yra didesnis nei įprasta. Ar norite efektyviai sutvarkyti virtuvę dėka krūtinės? Su šiuo vadovu rasite jums reikalingą modelį.

Svarbiausias

 • Svarbu, kad turėtumėte tinkamą vietą savo krūtinės šaldikliui pastatyti.
 • Krūtinės šaldiklio matavimai yra labai svarbūs. Turite patikrinti, ar jie neviršija laisvos vietos ir ar galite atidaryti duris be problemų.
 • Ar žinote, kokia yra klimato klasė ar šilumos izoliacija? Mūsų skyriuje „Pirkimo kriterijai“ sužinosite.

Geriausi šaldymo kameros rinkoje: mūsų rekomendacijos

Šaldymo kameros naudojimas padės geriau tvarkyti savaitinius ar net mėnesinius meniu. Tai sutaupys jus nuo tiek kartų apsipirkti ir leis mėgautis kai kuriais maisto produktais ne sezono metu. Mūsų rekomendacijų žinojimas gali būti puikus būdas atrasti įdomių variantų.

Geriausias pirkėjų šaldymo kameros prisijungęs

Šio baltos spalvos šaldymo kameros talpa yra 197 litrai. Prietaiso temperatūrą galima reguliuoti atsižvelgiant į maisto poreikius. Jo vandens evakuacijos sistema supaprastina valymą.

Tai ypač tylu, nes jo triukšmo lygis yra tik 42 decibelai. Viduje rasite krepšelį, kuris padės geriau organizuotis.

Geriausias keturių žvaigždučių šaldiklis šaldytuve

Jei ieškote didelės talpos krūtinės šaldiklio, rekomenduojame lažintis už šį modelį. Jame yra keturios žvaigždės, todėl jis siūlo aukštą maisto konservavimo lygį. Be to, jis turi nutekėjimo nutirpimą.

Galite reguliuoti jo temperatūrą ir greitai užšaldyti. Prietaiso kojų aukštį galima pritaikyti pagal jūsų poreikius.

Geriausias didelis šaldiklis šaldytuve

Šio krūtinės šaldiklio talpa yra 420 litrų. Be to, jis turi A + energijos klasifikaciją, o tai reiškia, kad jo suvartojimas yra mažesnis nei kitų panašių prietaisų. Jis turi integruotą rankeną, kuri palengvina jos atidarymą.

Kiekvienoje šaldiklio zonoje temperatūrą galite valdyti nepriklausomai. Tokiu būdu maistas yra geriau išsaugotas. Jo žemas triukšmo lygis išsiskiria, tik 42 decibelais.

Geriausias originalaus dizaino krūtinės šaldiklis

Jums patiks originalus šios juodos šaldiklio krūtinės dizainas. Jis sunaudojamas mažai, jo talpa yra 100 litrų ir jis turi 4 žvaigždes. Temperatūrą galite reguliuoti nuo -26 iki 15 laipsnių.

Interjeras yra visiškai atviras, išskyrus mažą pakabinamą krepšelį, kuriame laikomi sumažinto matmens maisto produktai. Jis tiekiamas su ratukais, kad galėtumėte lengvai judinti krūtinę, net kai ji pilna.

Pirkimo vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie krūtinės šaldiklius

Be abejo, jūs jau galvojate, kur dėsite savo naują krūtinę, vėliau pateiksime keletą patarimų, kurie gali jums padėti. Tačiau, be šio svarbaus klausimo, turėtumėte įvertinti ir kitus, kuriuos norite įvertinti, ar norite tinkamai įsigyti pirkinį. Mes juos visus apžvelgiame šiose eilutėse.

Moteris su savo šaldikliu

Šaldiklių žvaigždės nustato jų užšalimo pajėgumą ir svyruoja nuo vieno iki keturių. (Šaltinis: „Drobot“: 119442568 / 123rf.com)

Kokių rūšių šaldiklių galite rasti rinkoje?

Prieš perkant šaldymo kamerą įdomu, kad žinote kitas galimybes. Be to, iš esmės yra dar du: vertikalūs šaldikliai ir šaldikliai. Jei norite sužinoti, ką siūlo kiekvienas iš šių trijų modelių, atkreipkite dėmesį:

 • Šaldiklis. Jis yra panašus į bagažinę, nors yra ir siauresnių. Jie atsiveria į viršų ir turi praktiškai atvirą erdvę maistui laikyti. Daugelis turi krepšelį, kuris yra patogus mažesniems daiktams. Jie turi skirtingą talpą, o maistas laikomas vienas ant kito.
 • Vertikalus šaldiklis. Tai atrodo kaip šaldytuvas ar šaldytuvas, tačiau jis neturi aušinimo zonos, tik užšaldytas. Jis gali būti sudarytas iš lentynų ar nuimamų krepšelių. Norėdami jį rasti, turite turėti vertikalią vietą.
 • Šaldikliai po žeme. Jie gali būti geriausias sprendimas, jei neturite per daug grindų ar vertikalios erdvės, tačiau jų saugykla yra gana maža. Tiesą sakant, paprastai jis yra mažesnis nei pusė vertikalaus šaldiklio. Jie puikiai tinka mažesniems namams, nes suteikia šiek tiek papildomos erdvės.

Ar geriau krūtinė ar vertikalus šaldiklis?

Jei turite vietos, geriausia statyti už šaldymo kamerą ar vertikalų šaldiklį. Tai yra galimybės, kurios suteiks jums didesnę saugyklą. Kas tau įdomiausia? Tai priklausys nuo jūsų poreikių ir asmeninio skonio. Ši lentelė gali padėti priimti geriausią sprendimą.
Charakteristikos Bunkeris Vertikalus šaldiklis
Erdvė Jums reikia daugiau vietos. Geriausiai tinka mažose erdvėse.
Didelis maistas Jie labai gerai saugo. Tai gali būti keblu.
Galimybė gauti maisto Tai sudėtingiau. Tai lengviau.
Nešioti komfortą Jūs turite sulenkti. Labai patogu išgauti maistą.
Būsto tipas Vidutinis arba didelis dydis. Vidutinis arba didelis dydis.
Šeimos rūšis Gausus Vidutinis arba didelis.
Šaldymo įpročiai Aukštas. Aukštas.
Erdvė augale Paprastai jis užima daugiau vietos nei šaldytuvas. Paprastai jis užima tą pačią vietą kaip ir šaldytuvas.
Temperatūra Jie geriau palaiko temperatūrą. Atidarius duris, jie praranda daugiau temperatūros.
Energijos suvartojimas Žemiau. Praradę daugiau temperatūros, jie sunaudoja daugiau.
Kaina Ekonomiškiau. Aukštesnis.

Kokios yra šaldymo skrynių žvaigždės?

Šaldiklių žvaigždės nustato jų užšalimo pajėgumą ir svyruoja nuo vieno iki keturių. Nėra modelių su viena ar dviem žvaigždutėmis, nes jie neužšąla. Trys ir keturios žvaigždės tikrai gali sustingti. Pastarieji yra efektyviausi, nes jie išsaugo maistą iki metų ir pasiekia –24 laipsnių temperatūrą.

Kur dėti krūtinės šaldiklį?

Vienas iš pagrindinių trūkumų, kurį gali sukelti krūtinės šaldiklio įsigijimas, yra vietos radimas. Net mažiausiems modeliams reikia vietos, kad galėtumėte atidaryti jų duris. Be jokios abejonės, geriausias variantas yra rasti vietą virtuvėje.

Tai turi būti laisva siena, kurioje nėra stalviršio.

Jei tai neįmanoma, kitas variantas būtų galerija, su sąlyga, kad prietaisą galima izoliuoti nuo nepalankių oro sąlygų. Alternatyva, jei gyvenate viename name, yra garažas. Mes nerekomenduojame bendro naudojimo sandėliavimo patalpų, nes elektra taip pat yra bendra ir dėl jų vartojimo gali kilti problemų su kaimynais.

Kaip naudoti krūtinę šaldant maistą?

Svarbu nepamiršti, kad maisto užšaldymas yra procesas, kurį reikia atlikti tinkamai, kad būtų saugu. Ekspertai rekomenduoja keletą žingsnių, kurių reikėtų laikytis (1).

 • Pakuotė Maistas visada turėtų būti laikomas maistui tinkamoje talpykloje, maišelyje ar permatomame popieriuje. Jis turi būti tinkamo dydžio ir plokščias, nes leis šalčiui kuo greičiau patekti į maisto vidų.
 • Porcijos. Maistą geriau padalyti į porcijas. Jie užšąla anksčiau, tada galite atitirpinti tik reikiamą kiekį.
 • Grotelėmis. Ant kiekvieno užšaldyto produkto uždėkite etiketę, nurodykite visas detales, kurios gali būti svarbios. Pavyzdžiui, maisto rūšis, kiekis, užšaldymo data arba vartojimo data.
 • Daržovės. Žalios daržovės geriau užšąla ir atšyla, jei jos pirmiausia blanširuojamos.
 • Virtas maistas. Paruoštą maistą atvėsinkite prieš padėdami į šaldiklį bent valandai šaldytuve.
 • Skysčiai Visada nepamirškite, kad šaldant skysčiai padidėja.

Krūtinės šaldiklis

Jei turite vietos, geriausia statyti už šaldymo kamerą ar vertikalų šaldiklį.
(Šaltinis: „Bacarin“: 105387350 / 123rf.com)

Kodėl turėtumėte turėti technologijų Nesušalink tavęs Šaldiklis?

Sistema Šalčio nėra, arba nuo šalčio, jis tolygiai paskirsto šaltį per visą šaldiklio krūtinę, taip padėdamas geriau išsaugoti maistą. Nepamirštant, kad taip išvengiama ledo ir kad jūs turite dažnai atitirpinti prietaisą. Tai, kas buvo aptarta iki šiol, įmanoma dėl šalto oro, kuris nuolat teka per visą įrenginį.

Žema temperatūra, pasiekiama virš 20 laipsnių šalčio, padeda sunaikinti bakterijas ir kitus panašius organizmus. Be to, maistas užšaldomas per labai trumpą laiką. Kad jie neišdžiūtų, rekomenduojame juos įdėti į indus arba į bet kurį kitą elementą, kuris yra hermetiškas. Nepamirškite, kad ši technologija padidina energijos suvartojimą.

Kokios talpos turėtų būti jūsų krūtinės šaldiklis?

Jūsų krūtinės šaldiklio talpa yra labai svarbi. Jei nepasieksite, jūsų investicijos nebus daug naudingos, o jei jos bus per didelės, galite eikvoti energiją. Norėdami apskaičiuoti tinkamiausią, padauginkite narius, sudarančius jūsų šeimą, iš 50. Ši lentelė padės jums tai aiškiau pamatyti.
Litrai Žmonių skaičius namuose
Mažiau nei 100 litrų 1 arba 2 žmonės.
150-200 litrų 3 ar 4 žmonės.
250 -300 litrų 5-6 žmonės.
350 litrų ar daugiau Nuo 6 žmonių.

Ar gera idėja pakeisti krūtinės šaldiklį?

Galbūt taip toli atėjote ne todėl, kad pirmą kartą norėtumėte nusipirkti krūtinę, bet todėl, kad svarstote galimybę pakeisti jau turimą. Jei taip, tai greičiausiai dėl vienos iš šių priežasčių: ji yra per sena arba per maža. Pirmuoju atveju tai gali būti gera mintis, jei turite vietos naujai įdėti.

Jei taip yra dėl to, kad jis yra kelerių metų, tai taip pat gali būti gera idėja. Ypač jei tai neefektyvus energijos modelis. Jei jis yra žemiau A, jūsų suvartojimas tikrai yra gana didelis. Statydami už A ++ arba A +++ modelį, jie sunaudoja iki 40% ir 60% mažiau nei atitinkamai A klasės. Be jokios abejonės, puikus taupymas.

Kokie yra privalumai ir …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *