Svajingas išmanusis ekranas X65 iš

Televizijos ar kaip jis pats jas mieliau vadina „Huawei“ – išmanieji ekranai šiam gamintojui nėra pirmieji. Tačiau šį kartą prekės ženklas pristatė kažką tikrai unikalaus ir fenomenalaus rinkai. Nauja Išmanusis ekranas X65 jis yra didžiulis ir neįsivaizduojamai plonas, taip pat … nepigus.

„Huawei Smart Screen X65“ – specifikacija

Įrenginyje, kaip rodo jo pavadinimas, yra 65 colių ekranas. Tai OLED skydelis, kurio skiriamoji geba yra 3840 × 2160 pikselių, o maksimalus ryškumas – 1000 nitų, kuris atnaujina vaizdą 120 Hz dažniu. Ekrane taip pat būdinga DCI-P3 spalvų gamos aprėptis 98% ir „TÜV Rheinland“ sertifikatas. Taip pat negalima nepastebėti, kad rėmeliai aplink jį yra labai siauri, beveik nepastebimi.

„Huawei Smart Screen X65“
„Huawei Smart Screen X65“ (šaltinis: „Huawei“)

„Huawei Smart Screen X65“ yra tik 24,9 mm storio, o dėl specialaus dizaino pakabintas beveik puikiai priglunda prie sienos (gamintojas pareiškia, kad tada atstumas nuo jos yra tik 5 mm, jei naudojamas tinkamas surinkimas). Prietaiso korpusas pagamintas iš anoduoto aliuminio lydinio, kuris dar labiau sustiprina kontakto su aukščiausios klasės gaminiu jausmą.

Jos klasę taip pat liudija interjeras, kuriame, be ekrano su aukščiausios klasės specifikacijomis, taip pat yra naujas, patentuotas „Honghu 898“ lustų rinkinys, susidedantis iš dviejų ARM Cortex-A73 branduolių ir dviejų ARM Cortex-A53 branduolių bei Malio. -G51 MP4 grafikos lustas. Operaciją palaiko net 6 GB RAM ir 128 GB įmontuota atmintis (galite, pavyzdžiui, išsaugoti programas, kurios skraido per televizorių, kad vėliau galėtumėte jas žiūrėti – televizorius apie tai netgi primins). Papildomai „Huawei“ naudojo daugybę technologijų, kad pagerintų rodomo vaizdo kokybę (įskaitant HDR ir MEMC), taip pat sprendimą, padedantį išvengti perdegimo.

„Huawei Smart Screen X65“
„Huawei Smart Screen X65“ (šaltinis: „Huawei“)

Garsas sklinda net iš 14 garsiakalbių (šeši 10 W viso dažnio, šeši 3 W aukšto ir du 20 W žemo dažnio). Be to, televizorius „seka“ vaizdą, kurio dėka garsas „keliauja“ – pavyzdžiui, jei lėktuvas skrenda iš viršutinio kairiojo kampo į kitą pusę, prietaisas „gros“ savo kelią, padidindamas garsą konkrečioje srityje.

„Huawei Smart Screen X65“ Ji taip pat siūlo 24 Mpix raiškos internetinę kamerą, kurią galima ištraukti iš korpuso vidaus, su kuria galite vesti pokalbius (įskaitant grupinius skambučius). Be to, jis taip pat naudingas atliekant „AI Fitness 2.0“ funkciją, kuri gali stebėti kūno judesius – ji naudojama pratimams (įskaitant jogą), patikrinti, ar vartotojas gerai atlieka pateiktus pratimus, ir, jei reikia, suteikti jam patarimai (toks asmeninis treneris su treniruočių planu).

Internetinė kamera taip pat naudojama norint atpažinti gestus, kuriuos galite naudoti valdydami „Huawei Smart Screen X65“. Įrenginyje veikia „HarmonyOS 1.1“.

„Huawei Smart Screen X65“ – kaina, prieinamumas

Siūloma naujausio televizoriaus (dar žinomo išmaniojo ekrano) kaina „Huawei“ jis Kinijoje nustatė 24 999 juanius, o tai atitinka ~ 14 450 zlotų. Palyginimui, „Redmi“ neseniai pristatė „Smart TV MAX 98“ televizorių, kurio ekrano įstrižainė buvo 98 colių už 19999 juanius (~ 11 500 -). Įrenginio išankstinis pardavimas jau prasidėjo Vidurinėje Karalystėje, o reguliarūs pardavimai šioje šalyje prasidės 2021 m. Balandžio 26 d.

Kol kas nežinoma, ar „Huawei Smart Screen X65“ jis pasieks ir kitas rinkas, bet jei taip nutiktų, greičiausiai tai būtų vadinama „Huawei Vision X65“nuoroda į „Huawei Vision“ išmaniųjų ekranų televizorių šeimą, pristatytą 2021 m. rugsėjo mėn. Šiaip ar taip, tokioje kategorijoje jis yra Kinijos svetainėje (t. Y. Vizijose), nors „Google“ vertėjas verčia savo pavadinimą kaip „išmanųjį ekraną“.

Šaltinis: „Huawei“, „FoneArena“