Televizorių pardavimas pasiektas

Šiuo metu televizorių yra beveik visuose namuose. Kai kurie žmonės jį naudoja sportui žiūrėti, kiti dažniausiai seka naujienas, treti atsiskyrė nuo klasikinės televizijos „Netflix“ naudai. Todėl televizorių pardavimo rezultatai per trečiąjį ketvirtį nenuostabu, kai ši įranga pasiekė rekordinį vartotojų skaičių.

Televizorių pardavimai 2021 m. Trečiąjį ketvirtį svaigina

Televizoriai tapo tokie įprasti, kad dažnai galima rasti du ar net tris tokius prietaisus viename namų ūkyje. Panašu, kad šių įrenginių pardavimo rezultatai tai tik patvirtina.

Remiantis nauja „TrendForce“ ataskaita, televizijos tiekimų skaičius 2021 m. III ketvirtį sudarė 62,05 mln. Vienetų. Tai padidėjo beveik 13%, palyginti su tuo pačiu praėjusių metų laikotarpiu, ir net 38,8% daugiau, palyginti su ankstesniu šių metų ketvirčiu.

Akivaizdu, kad daugiausiai naudos turėjo tokie populiarūs prekės ženklai kaip „Samsung“ ir „LG“, teigdami, kad tikisi dar didesnio pelno. Pastarojo pardavimai ženkliai padidėjo – 81,7%, palyginti su praėjusiu ketvirčiu su dabartiniu. Įdomu tai, kad daugiausia laimėjo ne jie, o Kinijos bendrovė TCL, kurios pristatymai padidėjo 52,7%, palyginti su praėjusiais metais.

Televizorių pardavimai 2021 m. Trečiąjį ketvirtį gerokai išaugo (nuotrauka: „TrendForce“)
Televizorių pardavimai 2021 m. Trečiąjį ketvirtį gerokai išaugo (nuotrauka: „TrendForce“)

Priešingai, statistikos bendrovė „TrendForce“ nurodo, kad vien televizijos paklausa Šiaurės Amerikoje išaugo net 20% per praėjusius metus, o tiesioginis „kaltininkas“ akivaizdžiai yra COVID-19, nes dauguma žmonių anksčiau daugiau laiko pradėjo leisti namuose. Šiais metais.

Televizorių pardavimai stabiliai auga ir panašu, kad artimiausiais metais tai nesustos. Tam pirmiausia turi įtakos vyraujanti pandemija, bet ir pačios įrangos kainos, kai šiais laikais televizorių galima įsigyti už vos 500 -, kai prieš keliolika ar daugiau metų šios sumos buvo daug didesnės.