„Swatch“ laikrodis: kas yra geriausia

Kai kurie sako, kad rankiniai laikrodžiai yra senamadiški ir domina tik vyresnio amžiaus žmones. Tačiau tai nėra tai, ką matome naujose pagrindinių prekių ženklų tendencijose ir pardavimų įrašuose. Nors taip: niekas nenori nešioti laikrodžio, kad tik žinotų laiką. Šia prasme „Swatch“ suteikia elegancijos, prestižo, komforto ir dabartinio dizaino.

Ar kada nors bandėte šio šveicariško prekės ženklo laikrodį? Jei daug ko nežinote, nesijaudinkite. Jūs atėjote į reikiamą vietą. Realybė yra ta, kad šie modeliai įgauna jėgų, ypač tarp jaunimo, nes suteikia gaivumo ir griežtumo visiems skoniams. Toliau skaitykite šį specializuotą straipsnį, jei norite sužinoti svarbiausius aspektus.

Svarbiausias

 • Šveicariškas prekės ženklas „Swatch“ yra atsakingas už visame pasaulyje populiarių rankinių laikrodžių gamybą, platinimą ir rinkodarą. Jie pasižymi ryškiu dizainu, pradedant neformaliu plastiku, skirtu jaunimui ir paaugliams, ir gaminant iš tradicinių ir kilnių medžiagų, skirtų kitai auditorijai.
 • „Swatch“ laikrodžių pardavimas pastaraisiais metais išaugo dėl jų kolekcijų įvairovės: jie gamina modelius sezoniškai, skirtingai veiklai ar įkvėpti populiariosios kultūros menininkų. Jie taip pat išsiskiria automatinių laikrodžių įvedimu, be klasikinių baterijomis.
 • Jei galvojate įsigyti „Swatch“ laikrodį, pirmiausia verta apsvarstyti keletą pirkimo kriterijų: gamybos medžiagos, dizainas, atsparumas vandeniui ir dulkėms, kai kurios papildomos funkcijos ir jo maitinimo šaltinis (akumuliatorius arba automatinis).

Geriausi „Swatch“ laikrodžiai rinkoje: mūsų rekomendacijos

„Swatch“ laikrodžiai šiandien yra mados, tendencijų ir rafinuotumo sinonimas. Medžiagų kokybę prilygina tik dizaino originalumas. Kolekcijų skaičius tapo toks įvairus, kad ne visada lengva pasirinkti tinkamą modelį. Štai kodėl šiame pasirinkime mes parodome jums geriausius variantus rinkoje.

Geriausias „Swatch“ laikrodis moterims

Šis analoginis kvarcinis „Swatch“ laikrodis idealiai tinka moterims, o komentarai tai patvirtina, todėl mums tai patinka. Priežastis? Jis turi šviesiai mėlyną ir baltą silikoninį dirželį, kuris yra gražus patelės rankoje.

Jis sveria vos 20 gramų, yra nepralaidus vandeniui, o ciferblatas yra šviesiai mėlynas ir rausvas. Žinoma, tai nėra labai brangu ir siūloma be garantijos. Jei turite padovanoti dovaną, tai tikrai jį sužavės!

„Swatch“ laikrodis vyrams

Nors galite jį naudoti taip, kaip norite, šis „Swatch“ kvarcinis laikrodis su silikonine juostele yra ideali galimybė jį pasiimti visur, kur norite. Juodos ir mėlynos spalvos derinyje, skirtame vyrams, kuriuos tikrai užsidegsite, kaip ir mes.
Šis modelis sveria 42 gramus, o diržo plotis yra 23 milimetrai. Jo atsparumas vandens slėgiui yra 3 barai, tai yra, jis atlaiko tik atsitiktinius purslus.

Geriausias klasikinis „Swatch“ laikrodis

Labiau linkusiems į klasikinį stilių šis analoginis „Swatch“ laikrodis su odine juostele bus labai patrauklus pasirinkimas. Mes, žinoma, buvome sužavėti. Korpusas pagamintas iš plastiko, tačiau stiklas pagamintas iš organinio stiklo (metakrilato).

Šis vyriškas laikrodis sveria 100 gramų. Rudas dirželis atitinka mėlyną ciferblatą. Tai rodo kalendorių, o apyrankė užsegama sagtimi. Jis yra nepralaidus vandeniui.

„Unisex Swath“ laikrodis

Šis analoginis kvarcinis laikrodis su odine juostele puikiai tinka bet kokiam vartotojo profiliui, todėl yra ideali dovana. Auksinis ir juodas ciferblatas tikrai padarys jus tokius pat aistringus kaip mes, o diržas yra blaiviai juodos spalvos.

Jis sveria tik 82 gramus, o jo atsparumas vandens slėgiui yra 3 barai. Vartotojai yra patenkinti ir suteikė jai nieko daugiau ir mažiau nei 4,5 / 5 žvaigždžių, tai nieko!

Pirkinių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie „Swatch“ laikrodžius

Laikrodžių pramonė pastaraisiais metais tapo labai sudėtinga. „Swatch“ yra prekės ženklas, kuris mokėjo pasinaudoti tendencijomis ir rasti vidurį tarp dizaino ir kokybės. Šiandien jie išsiskyrė į konkurencingą rinką, pateikdami labai drąsius pasiūlymus. Jei turite klausimų apie tai, ką jie gali pasiūlyti, pasinaudokite proga perskaityti šį informatyvų ir naudingą skyrių.

Elegantiškas vyras su rankiniu laikrodžiu

Kai kurie sako, kad rankiniai laikrodžiai yra senamadiški ir domina tik vyresnio amžiaus žmones. Tačiau tai nėra tai, ką matome naujose pagrindinių prekių ženklų tendencijose ir pardavimų įrašuose. (Šaltinis: Dmvasilenko77: 83128321 / 123rf.com)

Kas iš tikrųjų yra „Swatch“ laikrodis?

Tai yra laikrodžiai, kuriuos šveicarų prekės ženklas „Swatch“ gamina, platina ir parduoda visame pasaulyje. Jiems būdingas laisvalaikis, neformalus stilius, tinkamas visoms auditorijoms. Dizaino įvairovė paverčiama kolekcijomis, kurios sezoną po sezono atnaujinamos pagal naujausias pop meno ir masinės kultūros tendencijas.

Kas buvo „Swatch“ laikrodžių revoliucija?

Niekam nėra naujiena, kad Šveicarija yra geriausių laikrodžių gamybos lopšys pasaulyje. Kalbėjimas apie prabangius laikrodžius yra kalbėjimas apie laikrodžius pagamintas Šveicarų. Štai kodėl 1983 m., Taip pat šioje Alpių šalyje, pasirodė keletas plastikinių laikrodžių modelių, kurie taip pat buvo prieinamos kainos, tendencija pasikeitė.

Ką tik gimė nauja koncepcija.

Šis prekės ženklas, vadinamas „Swatch“, neturėjo nieko bendra su 7-ojo dešimtmečio pabaigos šveicarišku laikrodžių archetipu, kuris anksčiau buvo tikras meno kūrinys dėl kruopštaus jų kūrinio. Jie buvo laikomi unikaliais kūriniais ir labai vertingi matuojant laiką. Jie buvo perduodami iš vienos kartos į kitą, turėdami neįkainojamą sentimentinę vertę, kaip ir šeimos brangenybės.

Įkūrėjas Nicolasas G. Hayekas norėjo atgaivinti kitą laikrodžio stilių: gerai sukurtą, nebrangų papuošalų aksesuarą, kuris būtų elegantiškas, emocingas, provokuojantis, gundantis ir modernus.

Laikrodis šalia gėlės

Daugelio „Swatch“ laikrodžių baterijų, veikiančių kvarco judesiu, baterijų veikimo laikas yra maždaug dveji metai. (Šaltinis: Julija Tushnitskaya: 71162372 / 123rf.com)

Ar visi „Swatch“ laikrodžiai pagaminti iš plastiko?

Visai ne. Pirmieji „Swatch“ laikrodžiai buvo parduodami kaip šveicariškos kokybės plastikas. Bet jie tuo nesustojo. Prekės ženklas naudojo ir naudoja įvairiausias medžiagas: nuo plastiko, nerūdijančio plieno ir aliuminio iki sintetinių audinių, gumos ir silikono. Vis dėlto jis neapleidžia filosofijos ieškoti būdų, kaip įvairiai pritaikyti tekstūras ir spalvas.

Viena iš „Swatch“ paslapčių yra ta, kad ji turi dizainerių, kurie sugalvoja ir naudoja visas technologijos siūlomas naujoves. Pavyzdžiui, dėl surinkimo būdų ir specialių pakavimo technologijų jie smarkiai sumažino savo gaminių dalių skaičių. Tai taip pat padėjo jiems pasiūlyti paprastą ir elegantišką dizainą.

Kaip veikia „Swatch“ laikrodžiai?

Kaip jau pastebima daugelyje panašių prekės ženklų, „Swatch“ laikrodžiai savo veikimą grindžia dviem sistemomis: kvarco judesiu (tradiciniu būdu) arba automatine sistema (novatoriškiausiu būdu). Abi yra meistriškumo ir kokybės garantijos ir neturi įtakos laikrodžių veikimui. Mes parodome skirtumus šioje lentelėje.
Iš ko jis susideda Privalumas Trūkumai
Kvarco judėjimas Kvarcas suteikia stabilią vibraciją, kuri skleidžia reguliarius impulsus. „Integrinės grandinės“ pagalba impulsai siunčiami į adatų krumpliaračius. „Swatch“ laikrodžiai, varomi kvarco judesiais, yra pigesni. Norint naudoti, akumuliatorių reikia keisti taip dažnai.
Automatinė sistema Mechaninė sistema, leidžianti laikrodžiams užsukti automatiškai. Jėga, kurios jiems reikia, kad veiktų toliau, gaunama ne iš baterijos, o iš natūralios kinetinės energijos. Jie neturi baterijų. Jie jautriau reaguoja į temperatūros pokyčius ir sukrėtimus, todėl gali būti netikslūs.

Kaip sužinoti, ar „Swatch“ laikrodžiai yra neperšlampami?

„Swatch“ laikrodžių, kaip ir visų laikrodžių, atsparumas vandeniui nurodomas vienetais, vadinamais barais (oro slėgis). „Swatch“ laikrodžiai paprastai turi 3, 10 arba 20 atsparumo juostų, priklausomai nuo modelio. Norėdami sužinoti, ką reiškia šie vienetai, apsvarstykite šią informaciją:

 • 3 barai (30 metrų): Nedidelis kiekis, atsparus purslams ir atsparus vandeniui, pavyzdžiui, plaunant rankomis.
 • 10 barų (100 metrų): tinka maudytis duše, plaukioti ir užsiimti paviršiniu nardymu.
 • 20 barų (200 metrų): tinka standartiniam nardymui.

Svarbu paminėti, kad visi „Swatch“ laikrodžiai ir toliau bus nepralaidūs vandeniui, kol vainikas, sagos, stiklas, dėklas ir tarpinės yra nepažeistos. Štai kodėl rekomenduojama, kad karūna ir sagos niekada nebūtų tvarkomi po vandeniu, nes mechanizmai gali būti visam laikui sugadinti.

Kaip sužinoti, ar „Swatch“ laikrodžio baterija netrukus baigsis?

Daugelio „Swatch“ laikrodžių baterijų, veikiančių kvarco judesiu, baterijų veikimo laikas yra maždaug dveji metai. Šių laikrodžių EOL (eksploatacijos pabaigos) sistema, mirksint ekranui ar rankos judesiams, rodo, kad baterija greitai išseks. Ši funkcija dažniausiai pastebima gaminiuose su ličio baterija.

ombre su raudonu kostiumu ir laikrodžiu

Viena iš „Swatch“ paslapčių yra ta, kad ji turi dizainerių, kurie sugalvoja ir naudoja visas technologijos siūlomas naujoves. (Šaltinis: Nadtochiy: 86102762 / 123rf.com)

Kokios yra populiariausios „Swatch“ laikrodžių kolekcijos?

Visų „Swatch“ kolekcijų išvardijimas ir aprašymas būtų begalinis. Ne tik todėl, kad kiekvieną sezoną pridedama naujų, bet ir dėl to, kad šis prekės ženklas taip pat leidžia vartotojams iš savo svetainės kurti savo dizainą ir kolekcijas. Tačiau yra ir tokių, kurie lieka bėgant metams ir kuriuos verta paminėti:

 • „Swatch“ originalai: Ši kolekcija yra klasikinė, susidedanti iš laikrodžių su plastikiniu dėklu. Jų yra įvairių dydžių, formų ir dizaino. Savo ruožtu jie yra suskirstyti į keletą antrinių kolekcijų.
 • „Swatch Iron“: „Irony“ šeimoje yra visi metaliniai „Swatch“ gaminami laikrodžiai. Tai apima ir automatinius mechaninius laikrodžius, ir tuos, kuriuos varo kvarco judesys.
 • „Swatch“ oda: „Skin“ kolekcijoje yra dvi pogrupiai: „Original Skin“ ir „Skin Chronograph“. Pirmasis yra plonesnė originalaus „Swatch“ laikrodžio versija. Antrasis yra tas pats, pridedama tik chronografo funkcija, kuri apima du papildomus mygtukus laikrodžio šone.
 • „Swatch Bijoux“: „Bijoux“ linija yra juvelyrinių dirbinių linija, kurią „Swatch“ pradėjo naujame tūkstantmetyje. Ji bendradarbiavo su prabangiu prekės ženklu „Swarovski“, kad pristatytų šį asortimentą, skirtą imituoti klasikinius aukščiausios klasės šveicariškus laikrodžius.
 • Swatch …