Vaikų apsaugos nuo saulės priemonės: kaip

Nenorime šio straipsnio paversti katastrofiška informacija, tačiau būtina pakalbėti apie kai kuriuos faktus apie odos vėžį. Pasaulio sveikatos organizacija praneša, kad kiekvienais metais atsiranda daugiau nei du milijonai šios ligos atvejų. Kadangi viena pagrindinių priežasčių yra saulės poveikis, specialistai stengiasi didinti tėvų sąmoningumą.

Kadangi didžioji ekspozicijos dalis vyksta iki 18 metų, labai svarbu, kad vaikų tiesioginis kontaktas su UV spinduliais būtų sumažintas. Dabar mes nesakome, kad turėtume atimti iš jų pramogas lauke. Tačiau svarbu žinoti apie riziką ir naudoti vaikų apsaugos nuo saulės priemones, kurių SPF yra kuo aukštesnis.

Svarbiausias

 • Vaikams reikia daugiau apsaugos nuo saulės, nes jų oda dar nėra visiškai išsivysčiusi.
 • Kūdikiams, jaunesniems nei 6 mėnesių, negalima tepti kūdikių apsaugos nuo saulės. Jie turėtų visiškai vengti saulės poveikio.
 • Rekomenduojama, kad produkto apsaugos nuo saulės koeficientas būtų 50+.

Geriausi vaikų apsaugos nuo saulės produktai rinkoje: mūsų rekomendacijos

Kaip sakėme, saulės spinduliai yra viena iš odos vėžio priežasčių, tačiau taip pat būtina pažymėti, kad tinkamai prižiūrint saulė yra naudinga sveikatai. Pavyzdžiui, saulės spinduliai skatina vitamino D. gamybą. Pažiūrėkime, kaip ir kuo rūpintis savo vaikais trumpam, bet saugiai.

Geriausias vaikiškas apsauginis kremas jautriai odai

Be to, kad „Nivea“ yra 50+ veiksnys nuo saulės, jis sukurtas vaikams, turintiems jautrią odą arba kenčiantiems nuo alergijos. Šiai funkcijai atlikti produktas neturi parabenų, dažiklių, konservantų ar kvepalų.

Purškalas yra 200 ml, be apsaugos nuo saulės jis prideda glicerino ir vitamino E. Šie ingredientai yra būtini, norint hidratuoti jautrią odą.

Idealus vaikų apsaugos nuo veido veidas

Tai ypač atsižvelgiama į veidą, nes jo sudėtis negeria akių. Jis taip pat turi 50+ apsaugos faktorių ir tinka visų tipų odai.

Kad būtų nesudėtinga jį tepti ant vaiko veido, jis pagamintas su itin lengva, greitai sugeriančia tekstūra. Jei esate aplinkos gynėjas, tai yra jūsų produktas, nes jo formulėje yra daugiau nei 80% biologiškai skaidžių ingredientų.

Vaikiškas apsauginis kremas nuo saulės tiems, kurie renkasi sistemą riedėjimas

Tokį vaikų apsaugos nuo saulės tepimo būdą renkasi daugelis tėvų, nes mano, kad tai lengviau ir greičiau. Šiuo atveju produktas yra ypač atsparus vandeniui, kurio apsauga yra 50+.

Jei nenorite, kad kremas nuo saulės išsilietų į jūsų krepšį, „roll-on“ sistema jums idealiai tinka. Šios talpyklos forma yra 50 ml, ji turi apsaugos sistemą nuo UVA ir UVB spindulių.

Vaikų apsaugos nuo saulės priemonės daugiavaikėms šeimoms

Mama Bear sukūrė šį pristatymą, kurį sudaro keturi mėgintuvėliai po 100 ml. Jei namuose turite kelis vaikus, nieko geriau nei nusipirkti kelis indus nuo saulės nuo saulės.

Formulė yra atspari vandeniui, su vitaminu E ir bisabololiu, kad oda būtų drėkinama ir lygi. Pagamintas Šveicarijoje, šis vaikų apsaugos nuo saulės produktas neturi parabenų, kvepalų ir jokių kenksmingų dažų jūsų vaikų odai.

Pirkinių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie vaikų apsaugos nuo saulės priemones

Vaikai visais atžvilgiais yra labiausiai pažeidžiama. Deja, saulės spinduliai nėra išimtis. Kiekvienas su sveikata susijęs subjektas pakėlė balsą, kad apsauga nuo saulės būtų tema, aptarta bet kurioje švietimo srityje. Mes taip pat norime prisijungti prie šios iniciatyvos dalindamiesi šia informacija.

Motina su kūdikiu paplūdimyje

Kadangi didžioji ekspozicijos dalis vyksta iki 18 metų, labai svarbu, kad vaikų tiesioginis kontaktas su UV spinduliais būtų sumažintas. (Šaltinis: Famveldman: 37566667 / 123rf.com)

Kodėl būtina naudoti vaikų apsaugos nuo saulės priemones?

Kaip ir bet kuris kitas kūno organas, kūdikių ir mažų vaikų oda nėra iki galo išsivysčiusi. Testas pasireiškia šiomis charakteristikomis:

 • Oda yra jautresnė nei suaugusiųjų.
 • Odos regeneracija vis dar neveikia tinkamai.
 • Kūdikių odos storis yra penkis kartus plonesnis nei suaugusio žmogaus.
 • Kūdikio organizme nėra pakankamai melanino (atsakingo už pigmentaciją), kad apsisaugotų nuo nudegimų.

Pabaiga: Būtina naudoti vaikų apsaugos nuo saulės priemones. Ir jei jūsų vaikas yra jaunesnis nei 3 metų, rekomenduojama labai trumpai praleisti saulėje. (1).

“Kadangi ozono sluoksnis yra išeikvotas ir įprotis degintis saulėje, rizika susirgti sveikatos komplikacijomis dėl per didelio UV spindulių poveikio tampa pagrindine visuomenės sveikatos problema.

Ką turėčiau nepamiršti apie apsauginį kremą nuo vaikų?

Kadangi tai produktas, kuris turi būti tepamas ant mažiausiųjų odos, mes visada turime perskaityti smulkų šriftą ant bet kurios etiketės. Norėdami padėti jums, pažiūrėkite į šiuos sakinius.

 • Apsauga prieš veikimą: Atminkite, kad jei planuojate savo vaikus apšviesti nuo saulės, vaikišką apsauginį kremą turėtumėte tepti likus 20–30 minučių.
 • Terminas: Ši informacija yra būtina norint patvirtinti, kad produktas vis dar veiksmingas. Be to, apsaugos nuo saulės galiojimo laikas gali pakenkti vaikų odai.
 • Ne tik jiems einant į paplūdimį: Jūsų vaikai visada turėtų dėvėti apsauginius kremus nuo saulės, neatsižvelgiant į kelionės tikslą. Kiekvieną kartą einant į lauką šis produktas turėtų būti jūsų ištikimas kompanionas.
 • Visos kūno dalys yra svarbios! Daugelis žmonių pamiršta kai kurias sritis, kurios neišvengiamai taip pat bus saulės. Įsitikinkite, kad jūsų vaikas ant ausų, kaklo, kelių, kulkšnių, kojų viršūnių ir galvos turi kremą nuo saulės.
 • Dosni programa: Negailėkite produkto kiekio. Tai visada geriau nei per daug ir netrūksta, nes pastaroji gali sukelti jūsų vaiko nudegimus.
 • Saugokitės vaikų iki 6 mėnesių! Kūdikiams neturėtų būti naudojami jokie kremai nuo saulės. Vietoj to, jūs turėtumėte vengti saulės poveikio visą dieną.
 • Lūpoms reikia jūsų apsaugos: Yra lūpų dažai su apsauga nuo saulės. Ieškokite tokio, kurio SPF 30 ar didesnis (du).

Pagaminta ir dukra paplūdimyje tepasi kremais nuo saulės

Vaikams reikia daugiau apsaugos nuo saulės, nes jų oda dar nėra visiškai išsivysčiusi. (Šaltinis: Dmitrijus Travnikovas: 39665952 / 123rf.com)

Kuo skiriasi kremas nuo vaiko ir suaugęs?

Tarp vienų apsaugos nuo saulės priemonių yra ryškių kontrastų. Norėdami tiksliai žinoti, kodėl jie yra skirtingi produktai, pažvelkite į šią lentelę (4).
Kompozicija Apsaugos nuo saulės faktorius Nuoseklumas Program
Vaikų apsaugos nuo saulės priemonės Drėkinamosios medžiagos.

Be alkoholio arba labai mažas procentas.

Nuo 30 (blokuoja 97% UVB spindulių).

Idealus yra 50 (blokuoja 99%).

Labiau riebi ar lipni. Papildykite kas valandą arba po ilgos vonios.
Apsaugos nuo saulės priemonės suaugusiems Su kvepalais.

Su konservantais.

Nuo 15 (blokuoja 93% UVB spindulių). Mažiau netapus. Papildykite kas 2 valandas.

Kokį filtrą turėtų naudoti vaikų apsaugos nuo saulės priemonės?

Būtina paaiškinti, kad yra dviejų tipų filtrai: cheminiai ir fiziniai. Atsižvelgiant į tai, kad pirmųjų sudėtis (oktalisatas, avobenzonas, oksibenzonas, oktokrilenas, be kita ko) gali sukelti dirginimą, jaunesniems vaikams geriausia naudoti vadinamuosius fizinis.

Fizinius filtrus sudaro natūralūs mineralai, tokie kaip titanas, cinkas ir geležies oksidas. Būtent todėl, kad jo ingredientai nesukelia jokios alerginės reakcijos, jie idealiai tinka kūdikiams iki vienerių metų. Jei nežinote, kaip juos atpažinti, išbandykite jų tekstūrą ir pamatysite, kad ji yra visiškai tanki, todėl ant odos lieka baltas sluoksnis (6).

Kokie patarimai apsaugo vaikus nuo saulės?

Be abejo, vaikų apsauga nuo saulės yra būtina norint praleisti dieną lauke. Bet kaip sako dermatologai, nė vienas iš šių produktų nėra 100% efektyvus. Taigi, norėdami pridėti atsargumo priemonių, čia pateikiame tai, ką galite padaryti su savo vaiku:

 1. Neapsaugokite jų saulės spinduliais centrinėmis valandomis: Yra žinoma, kad visi gydytojai rekomenduoja nesėdėti saulėje nuo 10 ryto iki 4 popiet. Šis patarimas nėra įnoringas; per tą laiką UVA ir UVB spindulių kelias yra trumpesnis. Tai yra, intensyvumas žymiai padidėja.
 2. Šešėlis nėra šventas: Nors geriausia būti po skėčiu ar medžiu, svarbu žinoti, kad šie daiktai jūsų vaiko neapsaugos iki galo.
 3. Drabužiai yra būtini: Uždėkite jį ant kepurės, akinių nuo saulės su 99 arba 100% apsauga nuo saulės ir laisvais drabužiais, kurie dengia didžiąją kūno dalį. Yra net Australijoje ir Naujojoje Zelandijoje pagamintų drabužių, kurie turi ypatingą apsaugą nuo UV spindulių (3).
 4. Nepamirškite savo avalynės: Labai reikia uždengti pėdą ir kulnus.

Vaikas žaidžia nuo saulės

Kiekvienas su sveikata susijęs subjektas pakėlė balsą, kad apsauga nuo saulės būtų tema, aptarta bet kurioje švietimo srityje. (Šaltinis: Tatjana Tomsickova: 123549641 / 123rf.com)

Ar tiesa, kad jei mano vaikas turi tamsią odą, jam nereikia kūdikių apsaugos nuo saulės?

Tai visiškai neteisingas įsitikinimas. Nors tiesa, kad tamsiai odai kyla mažesnė saulės poveikio pasekmė, jokiu būdu negalima išvengti vaikų apsaugos nuo saulės. Čia išvardijami odos tipai, turintys didžiausią ultravioletinių spindulių problemą:

 • Vaikai su labai šviesia oda, pavyzdžiui, blondinės ar raudonplaukės.
 • Mažas su daug apgamų ar strazdanų.
 • Nepilnamečiai, kurių šeimoje buvo odos vėžys.

Ar vaikų apsaugos nuo saulės tepimas leidžia mano vaikui praleisti daugiau laiko saulėje?

Neteisinga manyti, kad jei naudosite apsauginį kremą nuo saulės, galite pabūti saulėje dar kelias valandas. Tai atsitinka su vaikais ir suaugusiaisiais be jokio skirtumo. Būkite labai atsargūs manydami, kad jei jūsų vaikas nėra karštas, tai yra todėl, kad saulės spinduliai tikrai nėra tokie stiprūs. Ultravioletinė spinduliuotė pasiekia ne paviršinius odos sluoksnius, net jei to nejaučiate (6).

Kiek laiko mano vaikas turėtų naudoti kūdikių apsaugos nuo saulės priemones?

Pasak Balearų salų oficialiosios farmacininkų kolegijos, vaikiškus apsauginius kremus nuo saulės reikėtų naudoti tol, kol oda visiškai išsivystys. Šis procesas yra baigtas nuo 12 iki 18 metų, kai paauglys patiria hormoninius pokyčius. Tačiau svarbu patikslinti, kad merginos kurį laiką vystosi …

Parašykite komentarą