„Xiaomi“ laikrodis: kas geriausia

Jei esate vienas iš tų, kurie yra nuolat atnaujinami, atnaujinami ir laukiami jūsų pranešimai programas parankinius. Jei esate vienas iš tų, kurie mėgsta analizuoti savo dienos duomenis ir statistiką, esu įsitikinęs, kad jums reikia išmaniojo laikrodžio, ir tai, be jokios abejonės, yra straipsnis, kurio negalite nustoti skaityti.

Mes tikime, kad „Xiaomi“ per savo „Amazfit“ prekės ženklą siūlo platų išmaniųjų laikrodžių asortimentą. Todėl šiame straipsnyje pateikiame geriausius modelius pagal skirtingus kriterijus, kad galėtumėte pasirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį modelį. Mūsų tikslas yra, kad jūs mėgautumėtės kiekvienu „Xiaomi“ laikrodžio privalumu.

Svarbiausias

 • „Xiaomi“ prekės ženklas su savo „Amazfit“ asortimentu siūlo kokybiškus laikrodžius už labai konkurencingą kainą. Jie tai padarė dar kartą, jie sulaužė rinką dėl savo kainų ir didelių produktų savybių.
 • Norėdami prisijungti, turite gerai žinoti savo poreikius ir suderinamumą su savo įrenginių operacine sistema.
  „Amazfit“ siūlo platų laikrodžių asortimentą, pritaikytą jūsų poreikiams, kainų diapazone nuo 40 iki 190 eurų.

Geriausi „Xiaomi“ laikrodžiai rinkoje: mūsų mėgstamiausi

„Xiaomi“ yra labai populiarus prekės ženklas bet kurioje technologijų rinkoje. Kinijos gamintojas ir toliau sparčiai auga nuo pastarųjų metų ir vis labiau populiarėja mūsų šalyje. Žemiau mes pasirinkome 5 fantastiškus modelius, kuriuos galima puikiai pritaikyti jūsų poreikiams.

Geriausias „Xiaomi“ laikrodis pagal kainos ir kokybės santykį

„Amazfit Bip U“, platus funkcijų spektras už žemą vidutinę kainą. Šis modelis puikiai atspindi „Xiaomi“ prekės ženklo vertybes, jis siūlo aukštas vidutines savybes už žemą vidutinę kainą.

Jame yra didelis 1,43 colių spalvotas ekranas ir gera skiriamoji geba kokybės kontrolei. Jis taip pat yra nepralaidus vandeniui ir siūlo puikias jo alternatyvas ir režimus programa valdymas (ekranas, sąsaja, karjeros režimai ir duomenų tyrimas)

Geriausias „Xiaomi“ laikrodis sportui

„Amazfit Stratos 3“, idealus modelis mėgstantiems sportą, kad ir kokį sportą užsiimtumėte, šis „Xiaomi“ laikrodis puikiai prisitaikys prie jūsų poreikių. Tai taip pat pagerins jūsų patirtį ir jausmus sportuojant.

Dėl 19 sporto režimų, GPS programos ir jūsų pastangų stebėjimo „Xiaomi“ pasiekė laikrodį, kuris padės jums pasiekti jūsų sporto tikslus. Jis taip pat turi 24 valandų autonomiją su visomis jo funkcinėmis funkcijomis ir ne daugiau kaip 14 dienų laikrodžio režimu.

Geriausias „Xiaomi“ laikrodis kasdien

„Xiaomi“ pristato 47 mm elegantiško ir rafinuoto dizaino „Amazfit GTR“ modelį. Pažeidžiant išmaniųjų laikrodžių rinkoje egzistuojančius modelius. Jo tikslas – derinti klasikinę tradicinių laikrodžių eleganciją su technologinėmis naujovėmis, kurias siūlo išmanieji laikrodžiai. Jiems tai pavyko.

„Amazfit GTR“ pasižymi aukštos kokybės „AMOLED“ tinklainės ekranu su klasikiniu dvigubo vainiko rinkimo dizainu. Jis siūlo visas bendras funkcijas, panardinamas iki 50 metrų, sporto režimus ir jūsų dienos metrikos stebėjimą, taip pat valdo jūsų mėgstamiausių programų pranešimus.

Geriausias „Xiaomi“ laikrodis, skirtas vandens aplinkai.

„Amazfit“ šiame laikrodžių segmente lažinasi tiems, kurie visą savaitę užsiima ne vienu sportu. „Amazfit GTS“ siūlo puikias savybes sportui ir kasdieniniam naudojimui už labai konkurencingą kainą.

Šis modelis pasižymi puikiomis savybėmis ir puikiai tinka bet kokio tipo sportui. Jis yra kompaktiškas, švarus ir sportiškas. Jis siūlo 50 metrų atsparumą vandeniui, daugiau nei 12 sporto būdų, matavimus ir analitinius tyrimus bei autonomiją iki 45 dienų. Jums teks nerimauti tik dėl sporto.

Geriausias „Xiaomi“ laikrodis tiems, kurie nori būti atnaujinti nežiūrėdami į mobilųjį telefoną

Jei jūsų tikslas yra būti atnaujintam, nepraleisti pranešimo apie mėgstamas programas ir turėti puikią kasdienio naudojimo patirtį, mes turime geriausią „Xiaomi“ laikrodį. Pristatome „Amazfit Verge“, klasikinio stiliaus ciferblato dizainą ir geriausias jūsų riešo technologines savybes.

Jis siūlo puikias funkcijas, turi 1,3 colių AMOLED ekraną ir visada prijungtą funkciją, kuria naudodamiesi savo mobiliajame įrenginyje esančiomis programomis galite realiu laiku valdyti skambučius, pranešimus ir pranešimus. Be to, jis turi 5 dienų autonomiją su dauguma aktyvių funkcijų.

Prekių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie „Xiaomi“ laikrodžius

Jūs jau žinote išsamiausią „Xiaomi“ laikrodžių pasirinkimą, dabar daugiausia dėmesio skirsime bendresniems prekės ženklo aspektams. Mūsų tikslas – kad pirkimo metu neabejotumėte ir rastumėte geriausiai jūsų poreikius atitinkantį laikrodį. Norėdami tai padaryti, mes siūlome išsamią informaciją apie galimas problemas, kurios gali kilti proceso metu.

vyras su sportiniu laikrodžiu

„Xiaomi“ prekės ženklas su savo „Amazfit“ asortimentu siūlo kokybiškus laikrodžius už labai konkurencingą kainą. (Šaltinis: ammentorp: 41851563 / 123rf.com)

Kuo skiriasi fitneso apyrankė („Xiaomi Band“) ir „Xiaomi“ išmanusis laikrodis?

Protingas laikrodis arba išmanusis laikrodis Tai laikrodis, kurio išvaizda yra tradicinė, tačiau jis sujungiamas su jūsų įrenginiu išmanusis telefonas per „Bluetooth“. Taigi tai leidžia jums tvarkyti savo mobilias programas, gauti skambučius, pranešimus ir stebėti metriką, pvz., Širdies ritmą, pulsą ir įvairius matavimus, susijusius su fizine veikla.

Vietoj to, apyrankė fitnesas arba „smartband“ Jie gali turėti ekraną arba neturėti jo, jų pagrindinė funkcija yra stebėti jūsų gyvenimo aspektus, tokius kaip žingsniai, kalorijos, konkretūs pratimai ar miegas.

Jie turi judesio jutiklį jūsų veiklai analizuoti. Paprastai negalite tvarkyti pranešimų, nes jų naudojimas, dizainas ir funkcijos yra labiau orientuoti į sportą.

„Xiaomi“ kataloge yra abu produktai, nes daug kartų jų naudojimas gali būti papildomas, ypač sportininkams. Nors abiejų gaminių kainų diapazone yra didelis skirtumas, manome, kad išmanusis laikrodis yra išsamesnis ir funkcionalesnis produktas, pritaikomas bet kuriai situacijai dėl savo dizaino ir savybių.

Laikrodis yra daugiau nei tik daiktas, jis yra įrankis ir įprastas palydovas.

Kokie yra „Xiaomi“ laikrodžio pranašumai?

„Xiaomi“ yra vienas iš technologinių prekių ženklų, paliekantis pėdsaką visose rinkose, kuriose veikia. Tai daugiausia lemia aukštas technologinių funkcijų, kurias teikia jos produktai, laipsnis ir labai konkurencinga kaina.

Apskritai įprastas išmaniojo laikrodžio naudojimas yra susijęs su sveiku gyvenimu, nes atliekama tokių metrikų kaip miego valandos, kasdieniai žingsniai ir sportiniai rodikliai tyrimas ir analizė. Tai yra išmaniojo laikrodžio naudojimo pranašumai.

Norint pasiekti tokio tipo tikslus, išmanusis laikrodis yra ideali priemonė ir palydovas kelyje. Toliau atskleidžiami „Xiaomi“ siūlomų išmaniųjų laikrodžių privalumai ir trūkumai.

Privalumas

 • Sąjungos skaitmeninis ir tradicinis dizainas
 • Konkurencinga kaina
 • Optimalios funkcijos
 • Pakankamas ryšys su skirtingomis operacinėmis sistemomis
 • Programa sąsajai ir metrikai valdyti

Trūkumai

 • Žemas programinės įrangos atnaujinimo laipsnis
 • Priklauso nuo baterijos, autonomijos valdymas
 • Neišplečiama saugykla
 • Prašymai atlikti mokėjimus nėra prieinami Europoje

Kokių tipų „Xiaomi“ laikrodžiai yra?

„Xiaomi“ yra vienas iš didžiausių prekių ženklų, siūlantis įvairiausio pobūdžio produktus, pritaikomus visiems vartotojų segmentams. Tai daro jį vienu populiariausių prekių ženklų technologijų rinkoje.

Šiame skyriuje ketiname susumuoti „Xiaomi“ 5 išmaniųjų laikrodžių pasiūlymus, kurių prekės ženklas sulaukė sėkmės daugelyje komercinių aspektų. Mūsų tikslas yra, kad jūs atitiktumėte šiuos tipus ir galėtumėte sužinoti, kuris modelis geriausiai atitinka jūsų kasdienius poreikius.

Laikrodis Svoris Ekranas Autonomija GPS Miego / širdies ritmo metrika Panardinamas
Pypteli 32 gramai 1,28 “ Iki 45 dienų GPS ir GLONASS padėties nustatymas taip taip Ne
GTS 46 gramai 1,65 ”AMOLEDAS Iki 14 dienų GPS ir GLONASS taip taip Iki 50 metrų
Tempas 53,7 gramo 1,34 “ Iki 5 dienų GPS ir GLONASS taip taip Ne
Verge 46 gramai 1.30 ”AMOLEDAS Iki 5 dienų GPS ir GLONASS taip taip Iki 1,5 metro 30 minučių
Stratos 60 gramų 1,34 “ Iki 5 dienų Mažas GPS ir GLONASS vartojimas taip taip Iki 50 metrų

Kokią operacinę sistemą turi „Xiaomi“ „Amazfit“ asortimentas?

Viena iš pagrindinių „Xiaomi“ sėkmės su savo išmaniaisiais laikrodžiais savybių yra jos siūloma operacinė sistema, žinoma kaip „Wear OS“.

Ši sistema naudojama „Amazfit“ gamoje tai yra programinė įranga sukurta „Google“, kuri pateikia geriausias savybes suderinamumo su kitomis operacinėmis sistemomis ir trečiųjų šalių sukurtomis programomis, sąsajos pritaikymo galimybių ir ryšio požiūriu. Tačiau tiesa, kad dėl atnaujinimų trūkumo kurį laiką sistema stovi.

Operacinė sistema tradiciškai vadovavo a programa vadinamas „Mi fit“, per kurį būtų galima valdyti sąsają ir metriką, kuri turi būti matuojama pagal pageidavimus. Šiandien yra alternatyva, „Zeep“ programa, anksčiau žinoma kaip „Amazfit“, yra nauja programa pareigūnas.

Patobulinta vartotojo patirtis, daugiau sveikatos ir metrikos stebėjimo funkcijų, taip pat daugybė sąsajų ir temų. Šis patobulinimas sukūrė pažangią skaitmeninę platformą bendram sveikatingumui.

Kokio tipo „Xiaomi“ laikrodis yra geriausias sportui?

Jei esate kasdien aktyvus žmogus ir mėgstate sportuoti laisvalaikiu, pristatysime specialiai jums sukurtą išmanųjį laikrodį. Jei taip pat ketinate sujungti savo profesinį pasaulį su laisvalaikiu ar laisvalaikiu, skirtu sportui, šis laikrodis neabejotinai yra geriausias pasirinkimas, kurį galite įsigyti.

Šiais metais „Xiaomi“ pristatė savo išsamiausią modelį „Stratos 3.“. Jis turi tradicinį rutulio formos dizainą, apsaugą nuo akinimo ir unikalų skaitmeninės adatos stilių.

Tai taip pat pateikia funkcijų rinkinį, dėl kurio negalėsite atsiskirti nuo jo. Jis pasižymi dideliu 14 dienų pasipriešinimo režimu, 70 nepertraukiamų GPS valandų, 19 sportinių režimų, 5ATM atsparumu ir 70 dienų autonomija taupiuoju režimu. Mes paliekame jums vaizdo įrašą, kad jūs ir toliau įsimylėtumėte šį „Xiaomi“ modelį.

Kokios yra „Xiaomi“ laikrodžių alternatyvos rinkoje?

Jūs turite išlaikyti …