Žiūronai: kuris yra geriausias

Žiūronai yra vienas iš tų instrumentų, kurie niekada neišeina iš mados. Priklausomai nuo to, kaip juos naudojate, jie gali būti puikūs pikniko palydovai, sąjungininkai, kurių negalite praleisti vykdydami stebėjimo užduotis, ir netgi kompanionas, kuris niekada jūsų neapgauna vakarais operoje ar teatre.

Šiuo metu yra daug gamintojų, padauginusių galimų modelių skaičių. Tokiu būdu išsirinkti tinkamą žiūroną visai nėra lengva užduotis. Dar daugiau, atsižvelgiant į tai, kad tam svarbu būti susipažinusiems su tam tikrais techniniais aspektais, būdingais optikos sričiai.

Svarbiausias

  • Žiūronai, dar vadinami žiūronais ar dvyniais, yra optinis instrumentas, naudojamas toli esančių objektų vaizdams didinti.
  • Daugiausia galima išskirti dviejų tipų žiūronus: stogo arba stogo ir sujungimo.
  • Žiūronai daugiausia naudojami stebėjimui, jūrų ir gamtos stebėjimui, ypač paukščiams.

Geriausi žiūronai rinkoje: mūsų rekomendacijos

Toliau pateikiame mūsų parengtą reitingą su penkiais geriausiais šiandien rinkoje esančiais žiūronais. Kiekvieną iš jų pasirinkome tam, kad išsiskirtume tam tikru aspektu. Žinoma, visi jie siūlo puikų kainos ir kokybės santykį. Taigi galite pasirinkti, kuris geriausiai atitinka jūsų poreikius.

Geriausias sulankstomas žiūronas

Kompaktiškas, lengvas ir mažo dydžio sulankstomas žiūronas. Jie aprūpinti FMC tipo žalios dangos lęšiais, kad būtų aiškus vaizdas. Be to, jie turi reguliuojamą plotį ir labai paprastą fokusavimo sistemą su centriniu ratu. Jie sukurti taip, kad būtų patogūs ir lengvai naudojami žiūronai.

Juose yra 12 kartų padidintas objektyvo skersmuo – 25 mm. Tai tikrai labai ekonomiška įranga, idealiai tinkanti ornitologijos gerbėjams, ekskursijoms į kaimą ar lankyti sporto ar kultūros renginius. Be to, jie skirti tiek suaugusiems, tiek vaikams.

Redakcinis vertinimas: Jei jums labiau patinka maži ir paprasti žiūronai, tai yra geriausias jūsų pasirinkimas. Visoms auditorijoms ir paprastas bei patrauklus dizainas.

Lengviausias žiūronas

Puikūs Ispanijos prekės ženklo „Slokey“ žiūronai. Tai yra ypač lengvi sulankstomi žiūronai, tačiau tuo pačiu metu jie siūlo didelę galią. Jie turi „Full Multi Coating“ (FMC) „BaK4“ prizmes, užtikrinančias aukštos kokybės vaizdą net esant silpnam apšvietimui.

Jie yra kompaktiški, neslidūs, atsparūs vandeniui ir dulkėms. Be to, jie turi mobilųjį adapterį, suderinamą su visais įrenginiais, kad galėtumėte fotografuoti ir dalytis jais su draugais. Jiems suteikiama 5 metų garantija, kurią netgi galima pratęsti papildomiems metams. Su jais turėsite žiūronus daugelį metų.

Redakcinis vertinimas: Jei jums labiau patinka paprastas, bet ieškote kokybės, „Slokey“ yra jūsų žiūronai. Puikiai tinka atostogoms su draugais ar savaitgalio planams ir gamtos stebėjimui.

Geriausi žiūronai lauko veiklai

Idealus žiūronas lauko veiklai ir astronominiams stebėjimams. Tai vandeniui atsparūs žiūronai tiek, kad juos galima net panardinti. Be to, dėl azoto užpildymo jie taip pat yra apsaugoti nuo rūko ir rūko. Jie tiekiami su daugiasluoksniais lęšiais.

Jie siūlo puikų regėjimą net esant silpnam apšvietimui. Jie turi UV dangą, kad matytųsi saugiau. Jie pateikiami nauju ergonomišku dizainu, kuriame išsiskiria neslidi gumuota danga. Juose yra neopreno įvorė, dirželis ir okuliaro dangteliai.

Redakcinis vertinimas: Žiūronai, skirti stebėti įvairius peizažus ir daiktus, esančius toli ir netoliese po atviru dangumi. Su pridedamais priedais ir dizainu, užtikrinančiu jūsų gaminio saugumą.

Geriausi žiūronai pagal jų kainos ir kokybės santykį

Jie yra kompaktiški ir lengvi žiūronai, tačiau tuo pat metu pasižymintys puikiomis optinėmis charakteristikomis. Jie ypač išsiskiria puikiu kainos ir kokybės santykiu. Jų minimalus fokusavimo atstumas yra 2 m, o matymo laukas – 1000 m – 129 m. Jie tiekiami su „BaK-4“ stiklo lęšiais.

Jie yra patrauklaus ergonomiško dizaino su tvirtu ir patvariu polikarbonato rėmu. Be to, šiuos žiūronus galima naudoti ir su akiniais, ir be jų. Žinoma, jie nesiūlo profesionalios įrangos kokybės, tačiau už turimą kainą jų nauda yra tikrai didelė.

Redakcinis vertinimas: Pigiausi žiūronai rinkoje, turintys savo kokybišką atitikmenį. Jie netampa profesionalais, tačiau jiems mažai trūksta tokių gerų savybių.

Geriausios vaizdo kokybės žiūronai

Žiūronai suprojektuoti taip, kad puikiai veiktų net esant silpnam apšvietimui. Jie skirti derinti atsparumą, ergonomiką ir patogumą. Jie siūlo ryškius ir aiškius vaizdus. Tam jie turi visą daugiasluoksnę dangą. Be to, jo minimalus židinio nuotolis yra tik 2,5 m.

„Nikon Monarch 5“ žiūronai yra atsparūs vandeniui ir rūkui. Prie to reikia pridurti, kad jie turi guminę išorę, kuri suteikia jiems saugų ir patogų sukibimą. Trumpai tariant, tai puikūs vidutinės klasės žiūronai, ypač rekomenduojami paukščiams stebėti.

Redakcinis vertinimas: Žiūronai su geriausia fotografijos ir vaizdo kokybe, kad galėtumėte savo darbe pasiekti puikių rezultatų ir būti profesionalu.

Geriausi žiūronai profesionalams

„Usogood“ žiūronai puikiai tinka žmonėms, ypač profesionalams, norintiems optimaliai stebėti ar pagauti paukščius ar stebėti dangų. Jo „BaK-4“ prizmė ir daugiasluoksnė optika suteikia ryškius, aiškius vaizdus ir puikų šviesos pralaidumą esant silpnam apšvietimui. Jie turi FMC optiką su visiškai daugiasluoksniais objektyvais, kurie mums suteikia ryškius ir aiškius vaizdus daugeliu apšvietimo sąlygų. Jie taip pat atsparūs vandeniui, todėl gali būti naudojami esant atšiaurioms oro sąlygoms.

Šiame modelyje yra adapteris mobiliajam telefonui ir trikojis, kad būtų patogiau naudotis. Jame taip pat yra dėklas jiems ir skirtingiems lęšiams laikyti, todėl galite pasirinkti labiausiai patinkantį.

Redakcinis vertinimas: Jei norite pasiekti gerų fotografavimo rezultatų ar stebėti gyvūnus ar žvaigždes, pavyzdžiui, profesionalus, jums tinka „Usogood“ žiūronai.

Prekių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie žiūronus

Pirkdami žiūronus, būtina atsižvelgti į daugelį svarbių klausimų. Nepamirškite, kad yra daugybė žiūronų modelių, kurių kiekvienas pasižymi specifinėmis savybėmis. Todėl šiame skyriuje nagrinėjame dažniausiai pasitaikančius pirkėjų klausimus.

Berniukas žaliu fonu

Žiūronai suteikia mums galimybę pagerinti savo regėjimo lauką.
(Šaltinis: Mikhaylov: 29346415 / 123rf.com)

Kas iš tikrųjų yra žiūronai?

Žiūronai, žiūronai ar dvyniai yra optinis instrumentas, naudojamas didinti per atstumą esančių objektų vaizdus. Jie susideda iš cilindrinių vamzdelių poros, kurių viduje yra lęšių rinkinys ir prizmė, padidinanti kiekvienos akies vaizdą, sukuriant vadinamąją stereoskopiją.

Kokie elementai sudaro žiūronus?

Kalbant apie savo vidinę dalį, žiūronai susideda iš šių elementų: akių lęšių pora, per kurią matomi vaizdai, pora objektyvių lęšių, esančių priekinėje dalyje, ir prizmė, esanti tarp dvi poros priekinių lęšių.

Be to, jie turi fokusavimo ratuką, kuriuo galima sufokusuoti vaizdą. Kitas įprastas žiūronų elementas yra dioptrijų korekcijos žiedas, leidžiantis kiekviename okuliare turėti skirtingą dioptriją. Tam tikri žiūronai taip pat yra su universaliu siūlu trikojui pritvirtinti.

Žiūronai su žaliu fonu

Žiūronai idealiai tinka jūsų nuotykių kelionėms.
(Šaltinis: Belch-lex.europa.eu: 25010698 / 123rf.com)

Kokios yra pagrindinės žiūronų programos?

Žiūronai yra daugybė taikomųjų programų, daugiausia stebėjimo, jūrų ir gamtos stebėjimo. Tiksliau, gamtos mylėtojai juos naudoja paukščiams stebėti. Taip pat trumpesnio nuotolio žiūronai dažnai naudojami teatruose ar cirkuose, kad būtų galima atidžiau pažvelgti į vaizdą.

Jie taip pat dažnai naudojami astronominiams stebėjimams. Tiesą sakant, ekspertai dažnai rekomenduoja pirmuosius astronominius stebėjimus atlikti žiūronais, o ne pradėti tiesiogiai nuo teleskopo. Yra net žiūronų naudojimo sporto renginiuose atvejų.

Ar žinojote, kad pirmieji žiūronai buvo įrašyti 1854 m. Juos sukūrė italas Ignazio Porro, sukūręs dvigubo objektyvo teleskopo prototipą.

Kokie yra žiūronų pranašumai ir trūkumai?

Žiūronai turi daug privalumų, dėl kurių jie yra nepakeičiami instrumentai atliekant tam tikras užduotis. Pradedantiesiems jie yra lengvi ir lengvai transportuojami. Be to, jie siūlo platų regėjimo lauką ir gali būti naudojami įvairiose veiklose. Priešingai, juos riboja sumažintas padidinimo pajėgumas.

Privalumas

  • Lengva transportuoti
  • Platus regėjimo laukas
  • Plati naudojimo įvairovė

Trūkumai

  • Ribotas padidinimo pajėgumas

Kaip naudotis žiūronais?

Pirmas dalykas, kurį reikia padaryti naudojant žiūronus, yra sulyginti savo mokinius su išėjimo mokiniais. Taip pat svarbu, kad okuliarų puodeliai būtų tinkamai pritvirtinti. Tai gali būti šiek tiek atsukta, kad apimtų didžiąją akies dalį. Tokiu būdu jums patiks išsamesnis regėjimo laukas.

Žinoma, svarbu, kad užsidėję žiūronus teisingai susikoncentruotumėte į norimą pamatyti objektą. Norėdami tai padaryti, užmerkite dešinę akį ir centriniu ratu sureguliuokite fokusą, kol pamatysite vaizdą ryškiai ir aiškiai. Tada turite uždaryti kairę akį, atidaryti dešinę ir sureguliuoti dioptrijos ratą.

Kam patartina pirkti žiūronus?

Galbūt jus domina žiūronų pirkimas, jei išvyksite į šalį ir norėsite atidžiau stebėti paukščius. Taip pat, jei atsiduodi jūrinei veiklai ir tenka susidurti su dideliais atstumais nuo jūros. Arba jei atliekate priežiūros užduotis atvirame lauke. Ir net lankyti laisvalaikio užsiėmimus, tokius kaip …

Parašykite komentarą