▷ Aukey EP-T16S apžvalga | Klausimas

„Aukey EP-T16S“

Mūsų įvertinimai dėl lemiamų veiksnių renkantis „Bluetooth“ ausines

1. Spektaklis: įvertinta 7 iš 10

„Aukey EP-T16S“ yra „Bluetooth“ ausinės ekonominis diapazonas ypač tinkamas naudoti kasdien, nebūtinai susijęs su sportu, nes matysime geriau, kai aptarsime šio modelio struktūrą. Žvelgiant iš spektaklis, garso perteikimo prasme jie reikšmingai neišsiskiria iš daugumos konkurencijos, pateikdami numatytosios vertės šio tipo produktams. „Aukey EP-T16S“ našumasTen dažnio atsakas iš tikrųjų jis apima spektrą, kurį natūraliai girdi žmogaus ausis, tarp 20 ir 20 000 Hz. L ‘varža ir 16 omų, pakankama vertė, garantuojanti gana didelę didžiausią garsumą aštrumo sąskaita. Kalbant apie vairuotojasatsižvelgiant į tai, kad visose belaidėse „Bluetooth“ ausinėse yra akivaizdus vietos apribojimas, a skersmuo 6 mm kaip ir „Aukey EP-T16S“, jis yra tinkamas palaikyti žemuosius dažnius, tačiau jų neakcentuoja labai ryškiai. Todėl tai yra modelis, tinkantis tiems, kurie neturi ypatingų poreikių garso efektyvumo požiūriu, kaip galima tikėtis iš biudžetinių ausinių.

2. Mityba: įvertinta 7,5 iš 10

„Aukey EP-T16S“ patenka į vidurkį, taip pat atsižvelgiant į maitinimo šaltinį ir baterijos tarnavimo laiką.maždaug trijų valandų autonomija akivaizdoje pusantros valandos įkrovimo. Tai daroma paprasčiausiai įkišant ausines į globa įtraukta į pakuotę, kurioje yra a 400 mAh, galintys garantuoti bent du pilnus pačių ausinių įkrovimus. Aukey EP-T16S maitinimo šaltinisByla taip pat trunka apie pusantros valandos, kol pilnai įkraunama per savivaldybę Mikro USB laidas, įtrauktas į pakuotę ir prireikus lengvai pakeičiamas.

3. Funkcijos: Įvertinimas 7,5 iš 10

Kaip ir daugelis belaidžių „Bluetooth“ ausinių, „Aukey EP-T16S“ neturi mechaninių klavišų, tačiau visų valdiklių valdymą patikėjo liesti kūno paviršių. funkcijos jie neturi jokių ypatingų staigmenų: tai įmanoma naršyti tarp takelių savo grojaraščių, sureguliuokite apimtis, atsiliepti ar atsisakyti skambučių skambutį ir sulaikykite tol, kol bus apdorotas antrasis. „Aukey EP-T16S“ funkcijosTaip pat reikėtų pažymėti, kad galima naudotidešinioji ausinė vienu režimu, todėl taip pat nesusiejant ieškinio. Tai gali būti ypač naudinga, pavyzdžiui, vairuojant, arba apskritai, kai svarbu mokėti išgirsti, kas vyksta supančioje aplinkoje.

4. Struktūra: įvertinta 8 iš 10

Aukey EP-T16S yra į ausis įleidžiamos ausinės, idealiai tinkamos geram stabilumui ir diskrečiai pasyviai akustinei izoliacijai užtikrinti. Kita vertus, tokio tipo dizainas nėra visiems patogus, ausines reikia įkišti į išorinę ausies kanalo dalį, todėl jos gali netikti ilgiems klausymo seansams. Reikėtų pažymėti, kad šis modelis turi IPX5 sertifikatą, todėl yra atsparus drėgmei ir mažiems vandens purslams, todėl „Aukey EP-T16S“ yra sprendimas, tinkantis ir sportininkams. „Aukey EP-T16S“ struktūraKaip jau minėjome, šis modelis nenaudoja mechaninių mygtukų, o remiasi tik tuo jutikliniai valdikliai, kurį teisingai įsiminti gali užtrukti ilgiau, o kartais jis gali būti ne toks tikslus nei mechaninė alternatyva. Kita vertus, jie yra puikus sprendimas taupant vietą, ribojant svorį ir išlaikant kuo kompaktiškesnę ausinių formą.

5. Komfortas: įvertinta 7,5 iš 10

„Aukey EP-T16S“ gali pasigirti itin mažu svoriu, kuris yra svarbus elementas, kad belaidės „Bluetooth“ ausinės būtų patogios nešioti net ilgesnį laiką. Kiekviena ausinė iš tikrųjų jis sveria tik 9 g, kol globa ateina 28 g ir gali būti lengvai laikomas bet kurioje kišenėje. Aukey EP-T16S komfortasĮ pakuotę įeina trys poros guminių pagalvėlių skirtingų dydžių, kurie leidžia pritaikyti ausines pagal konkretaus vartotojo poreikius. Skirtingai nuo daugelio kitų sportui skirtų modelių, tačiau nėra silikoninių dirželių ar kabliukų, kurie paprastai padeda išlaikyti ausines dar stabilesnę treniruočių metu.

Autorinės teisės „Klikkapromo srl“ – draudžiamas bet koks neteisėtas naudojimas