▷ „Brevi 584 Royal“ apžvalga

Trumpas 584 Royal

Mūsų įvertinimai dėl lemiamų veiksnių pasirinkus suktuką

1. Struktūra: įvertinta 8 iš 10

„Brevi 584 Royal“ telpa į vieną žemas kainų diapazonas ir jis turi tam tikrų struktūrinių bruožų esminis; nepaisant to, ši suktinė išsiskiria tuo, kad yra daugybė pagrindinių komponentų, dėl kurių ji tampa patogus naudoti yra praktiška. Dėl šios priežasties nusprendėme priskirti struktūros koeficientą a geras ženklas.

Tai dėžutė Vidutinis dydisįrengta žaidimų zona šiek tiek mažiau nei vienas kvadratinis metras. Tiksliau sakant, šis modelis turi vieną pločio apie 111 cm, a gylis apie 78 cm tai yra’ūgio apie 84 cm. Šis produktas, kaip ir daugumoje rinkoje esančių vaikų žaidimų žaislų, gali turėti a sunkiasvoris apie 15 kg todėl tinka vaikams iki maksimalaus amžiaus apie 2 metus.
Išilgai paminkštinto krašto jie dedami keturi atraminiai žiedai, kurią vaikas gali panaudoti išmokdamas savarankiškai atsistoti ir atsistoti; todėl tai yra labai svarbūs elementai, dėl kurių „Brevi 584 Royal“ yra tinkamas modelis skatinti nepriklausomybę vaikams ir jų motorinių įgūdžių ugdymui.
Tačiau mes tai pabrėžiame nėra ašoninė anga, taip pat yra pagrindinis komponentas, kai reikia ugdyti vaiko savarankiškumą, kuris gali jį naudoti įeinant ir išvažiuojant iš žaidimų koto vienam.

2. Saugumas: įvertinta 10 iš 10

Kaip garantuoja gamintojas, „Brevi 584 Royal“ buvo atlikta keletas saugos bandymas prieš pateikiant į rinką. Dėl šios priežasties ši suktinė yra apdovanota a puikus pažymys šiuo požiūriu.
Tiksliau, konstrukcijos stabilumas ir tinklo saugumas buvo išbandyti imituojant priekiniai smūgiai, gale, pusėje yra priekinis. Todėl „Brevi 584 Royal“ priešinasi net pačių gyviausių vaikų judėjimams. Be to, mygtuko sandarumas buvo patikrinta, kad būtų išvengta pavojaus nuryti šiuos mažus komponentus.
Galiausiai, taip pat turėklas ir tinklo jie yra nepritaikyti vaikams. Pirmasis ateina su apsaugo nuo įkandimo, kurios mažieji negalės nuplėšti dantimis; tačiau tinklo atžvilgiu jis yra įrengtas megztiniai pakankamai siauras kad pirštai, čiulptukai ir grandinėlės nesusipainiotų.
Mes taip pat atkreipiame dėmesį, kad visi „Brevi 584 Royal“ PVC įdėklai yra be ftalatų yra visiškai netoksiškas.

3. Praktiškumas ir priežiūra: įvertinta 8 iš 10

Praktiškumo ir priežiūros požiūriu „Brevi 584 Royal“ gauna a geras ženklas: šis modelis iš tikrųjų gali būti lengvai atsidarė ir uždarė ir be jokių pastangų (žemiau esančioje nuotraukoje matosi uždarymas). Be to, sulankstyta dėžutė įgauna a kompaktiška forma ir nuomažas pėdsakas, leidžiančią jį patogiai laikyti. Jo aukštis iš tikrųjų yra sumažintas Nuo 84 iki 25 cm ir svoris, su savo 9,6 kg, jis yra gana mažas. „Brevi 584 Royal“ taip pat tinka dažnos kelionės, nors tai iš tikrųjų nėra kelionių modelis ir nėra pateikto dėklo.
„Brevi 584 Royal“ uždarymas

Kalbant apie priežiūrą, nurodome, kad visos dangos gali būti lengvai valomas drėgnu skudurėliu.

4. Komfortas ir linksmybės: įvertinta 5 iš 10

„Brevi 584 Royal“, be abejo, pateikia komforto ir linksmybių faktorių didesnis trūkumų skaičius. Galų gale, kaip jau buvo nurodyta, tai yra labai prieinamos kainos ir gana esminės struktūros modelis.
Todėl ši vaikų žaidimų kojelė, neapima žaidimų ar laukiama bet kokios rūšies; taip pat kilimėlis yra nėra. Tačiau mes randame a paminkštintas dugnas, kad vaikas vis tiek būtų apsaugotas nuo bet kokių smūgių.
„Brevi 584 Royal“ paminkštintas dugnas

„Klikkapromo srl“ autorių teisės yra draudžiamos