▷ „Corsair Strafe RG“ apžvalga

„Corsair Strafe RGB Cherry MX Red“

Mūsų įvertinimai dėl lemiamų veiksnių renkantis žaidimų klaviatūrą

1. Raktų tipas: Įvertinta 9 iš 10

Pirmasis ir svarbiausias dalykas, į kurį reikia atsižvelgti žaidimų klaviatūroje, yra raktai, nes jie turi būti patogūs, tikslūs ir labai reaguojantys, kad būtų galima geriau valdyti kiekvieną žaidimo situaciją. Šiuo požiūriu „Corsair Strafe RGB Cherry MX Red“ yra tikrai puiki klaviatūra, nes ji aprūpinta „Cherry MX Red“ mechaniniai jungikliai ant visų 104 klavišų. Mechaniniai jungikliai yra nepaprastai atsparus net ilgainiui tik pagalvokite, kad „Cherry MX“ priešinasi 50 milijonų presų. Šiam modeliui pritaikyti „Cherry MX Reds“ taip pat yra vienas mėgstamiausių žaidėjų pasirinkimų, nes jis yra linijiniai jungikliai (kurie nepateikia nei apčiuopiamo, nei girdimo atsiliepimo apie paleidimą), su bosu veikimo jėga vienas 45 cN ir skubėti įgyvendinti 2 mm. Trumpai tariant, jie yra labai jautrūs, reaktyvūs raktai, nevarginantys rankos. Šioje nuotraukoje galite pamatyti raktų detalę.
„Corsair Strafe RGB Cherry MX Red“ jungikliaiPrisiminkime, kad „Corsair Strafe RGB“ taip pat yra dar du variantai su skirtingų tipų mechaniniais jungikliais: Cherry MX Brown (tapatus raudoniesiems pagal įjungimą ir smūgį, bet turint daugiau lytėjimo grįžtamąjį ryšį) Cherry MX Silent, raudonųjų variantų, sukurtų išskirtinai „Corsair“, tyliau.

2. Personalizavimas: įvertinta 8,5 iš 10

Žaidėjui taip pat labai svarbu mokėti visiškai pritaikyti klaviatūra, kad atitiktų jūsų pageidavimus ir įpročius, o ne atvirkščiai. Vėlgi, „Corsair Strafe RGB Cherry MX Red“ yra tikrai puikus, ir mes nepriskiriame aukštesnio nei 8,5 veido tik todėl trūksta makrokomandų. „Corsair Strafe“ RGB „Cherry MX Red“ makrokomandasReikia pasakyti, kad šis pasirinkimas yra suprantamas, jei manote ne tik tai, kad klaviatūra sukurta tam, kad liktų standartinio dydžio, bet ir tai, kad makrokomandų trūkumą galima lengvai pašalinti dėl labai išsamios valdymo programinės įrangos „Corsair“ komunalinis variklis (CUE), su kuria galite programa funkcijos, susijusios su betkoks raktas, net įrašant labai sudėtingas makrokomandas. Jei pridėsite galimybę kurti programinę įrangą begaliniai profiliai skirtingiems žaidimams ir skirtingiems kiekvieno profilio naudojimo būdams (pavyzdžiui, jei žaidžiate „WoW“, jums gali prireikti šiek tiek skirtingų skirtingų simbolių nustatymų), funkcijų pritaikymo galimybės yra beveik begalinės, net ir be makrokomandų.
Corsair Strafe RGB Cherry MX Red WASD raktaiKaip matote aukščiau esančioje nuotraukoje, kai kurie taip pat yra pakuotėje keičiami mygtukai su kontūriniu profiliu, minkštu pamušalu, su neslystantis sukibimas ir šviesiai pilkos spalvos. Šie raktai yra raidžių raktai WASD, labai naudojamas „First Person Shooter“ (FPS), ir QWERDF, naudinga žaidžiant MOBA („Multiplayer Online Battle Arena“).
Šviečia „Corsair Strafe RGB Cherry MX Red“Ši klaviatūra taip pat yra žinoma dėl apšvietimas: kaip matyti aukščiau esančiame paveikslėlyje, tai labai ryšku dėl šiek tiek pakeltos klavišų padėties žemiau esančios plokštės atžvilgiu ir pačios plokštės baltos spalvos, kuri atspindi ir pagyvina LED žibintų spalvas. „Corsair Strafe RGB Cherry MX Red“ apšvietimo valdymasKiekvienam klavišui yra vienas ir visi yra individualiai pritaikomi: todėl galite apšviesti skirtingas klaviatūros sritis ar atskirus klavišus skirtingomis spalvomis, kaip parodyta aukščiau esančioje nuotraukoje.
„Corsair Strafe RGB Cherry MX Red Effects Control“Taip pat galite pasirinkti įvairius efektus iš tų, kuriuos iš anksto nustatė CUE, pvz., Aukščiau pavaizduotą, arba importuoti spalvų profilį, kurį sukūrė kitas vartotojas ir kuris buvo bendrinamas „Corsair“ forumuose.

3. Patogumas: įvertinta 8 iš 10

Veiksnio tikrai negalima pamiršti žemiau komfortą, nes žaidimų klaviatūra greičiausiai bus naudojama kelias valandas iš eilės. Šiuo atžvilgiu „Corsair Strafe RGB Cherry MX Red“ yra gera klaviatūra ne tik dėl mechaniniai jungikliai Aš ypač reaktyvus. Corsair Strafe RGB Cherry MX Red kampinis profilisKaip matyti iš ankstesnės nuotraukos, profilis klaviatūros iš tikrųjų siūlo nedidelis polinkis todėl spausdinimas labai patogus net be stovėjimo, kurį vis tiek galima gauti naudojant dvi sulankstomas kojas. Taip pat į pakuotę įeina a delno atrama pritvirtinti prie klaviatūros, didelę ir padengtą minkšta neslidžia medžiaga.
„Corsair Strafe RGB Cherry MX Red“ delninėTai taip pat labai gerai stabilumas: klaviatūra, būdama mechaninė, turi didelį svorį (1,3 kg) ir dovanos keturios tvirtos guminės kojos neslystantis, kuris vis dėlto nukrinta tik iki dviejų, kai klaviatūra pakeliama pakeltomis kojomis. Delno atrama, matoma aukščiau esančiame paveikslėlyje, vis tiek gali suteikti papildomo stabilumo, nes ji taip pat turi tris neslystančias kojas.
„Corsair Strafe RGB Cherry MX Red“ USB prievadasŠios klaviatūros ypatumas yra ir a USB „praeinamojo“ prievadas gale (žr. aukščiau): tai gali būti naudojama norint prijungti kitus išorinius įrenginius, pavyzdžiui, a žaidimų pelė ar pora belaidės ausinėsarba įkrauti mobilųjį telefoną.

4. Našumas: Įvertinta 9 iš 10

Galiausiai, paskutinis svarbus dalykas, kurį reikia pasakyti, yra tai, kad žaidimų klaviatūra idealiu atveju turėtų būti visada patikimas, bet kuriuo žaidimo metu. „Corsair Strafe RGB Cherry MX Red“ galima laikyti aukščiausiu patikimumu, visų pirma todėl, kad jis yra vienas USB klaviatūra su tvirtu, 1,5 m ilgio guminiu kabeliu be susivėlimo:„Corsair Strafe RGB Cherry MX Red“ kabelisUSB jungtis, palyginti su belaidėmis klaviatūromis, turi akivaizdų pranašumą – niekada nesuyra ir niekada nepalieka grotuvo be baterijų veiksmo viduryje.
Antra, ši klaviatūra yra 100% be vaiduoklių: tai yra, jūs taip pat galite paspausti visi 104 raktai vienu metu įsitikinęs, kad viskas bus priimta teisingai, priešingai nei nutinka keliems kitiems modeliams, kurie „pameta“ kelis raktus.

„Klikkapromo srl“ autorių teisės yra draudžiamos