▷ „De’Longhi Colombi“ apžvalga

Belaidis „De’Longhi Colombina XLR25LM“

Mūsų įvertinimai dėl lemiamų veiksnių renkantis belaidį dulkių siurblį

1. Struktūra: įvertinta 7,5 iš 10

„De’Longhi Colombina Cordless XLR25LM“ yra a vidutinės klasės belaidis dulkių siurblys, modelis tarp labiausiai parduodamų Italijos kompanijos. Mes įvertinome šio produkto našumą, išsamiai išanalizuodami jo pagrindines technines charakteristikas, kad susidomėjusiais pirkimais galėtume pateikti patenkinamą vaizdą.

Pirmasis mūsų nagrinėtas veiksnys yra susijęs su struktūra, kuriai priskyrėme teigiamą balsavimą. Mūsų vertinimas visų pirma susijęs su trimis aspektais: bako talpa, svoris ir Šepetys. Kalbant apie baką, „De’Longhi Colombina Cordless XLR25LM“ turi 1 litro talpa, tikrai puiki tokio tipo elektrinių šluotų figūra. Šios funkcijos dėka iš tikrųjų galima atlikti keletą valymo seansų prieš jį ištuštinant. mažas svoris (2,85 kg) sukelia daug produkto patogu ir po valymo gali būti lengvai transportuojamas iš kambario į kambarį. Taip pat leidžia kelių paviršių šepetys efektyviai išsiurbkite ant skirtingų paviršių grindys, parketas, trumpi ir ilgi poliniai kilimai. Plius ši elektrinė šluota lieka stovėti vienas, todėl jums nereikės jo atsiremti į sieną, kai nenaudojate.

2. Baterija: įvertinta 7,5 iš 10

Dabar pereikime prie antrojo lemiamo elektrinės šluotos pasirinkimo veiksnio, būdingo akumuliatoriaus tipui. Iš tikrųjų siurbimo galia priklauso nuo pastarojo, todėl tai yra duomenys, kuriuos reikia atidžiai išanalizuoti, ypač jei turite specifinių poreikių dėl namuose esančių gyvūnų. „De’Longhi Colombina Cordless XLR25LM“ gali pasigirti vienu naujausios kartos ličio baterija (25,2 voltų), kuris leidžia jį turėti ilgalaikis pasirodymas ir puikus. Tai yra gana gera galia, turint omenyje, kad dauguma tokių įrengtų įrenginių yra nuo 14 iki 32 voltų. L ‘apie 35 minučių autonomija, nors ir ne to paties prekės ženklo modelių lygiu, kuris gali siekti 50 minučių, tačiau jis leidžia valyti vidutinio dydžio butus netrukdant darbui. Jei norite jį įkrauti, naudokite naujovišką greito įkrovimo sistemą ne ilgiau kaip 2 valandas.

Belaidė „De'Longhi Colombina XLR25LM“ rankena

3. Technologija: įvertinta 6,5 ​​iš 10

Kitas veiksnys, į kurį atsižvelgėme vertindami „De’Longhi Colombina Cordless XLR25LM“, yra jo įdiegta technologija. Kaip ir visos belaidės elektrinės šluotos, šis modelis yra cikloninis ir nereikia jokio maišelio. Deja, gamintojas nepateikia tam tikros vertingos techninės informacijos, ypač susijusios su įrenginyje esančių ciklonų skaičiumi (kuo didesnis skaičius, tuo geresnis veikimas aspiracijos ir filtravimo prasme); todėl sunku įvertinti tikrąjį jo veiklos lygį. Kalbant apie filtrą, De’Longhi pateikti duomenys nėra labai aiškūs: kalbama apie „naują spiralinį filtrą“, tačiau galimybė sulaikyti dulkes nenurodyta. Šis aspektas gali būti lemiamas tiems, kurie kenčia nuo alergijos ir kuriems reikia labai efektyvaus filtro. Tačiau norint išlaikyti efektyvumą visada aukštą, filtrą ir rezervuarą galima išimti ir nuplauti tekančiu vandeniu.

Belaidis tankas „De'Longhi Colombina XLR25LM“

4. Universalumas: įvertinta 6,5 ​​iš 10

Paskutinis aspektas, į kurį atsižvelgta, yra šios elektrinės šluotos universalumas. Panašu, kad „De’Longhi Colombina Cordless XLR25LM“ buvo specialiai sukurtas grindų ir kilimų valymas, tiek, kad nėra jokių specialių priedų ar kitų šepetėlių. Todėl tai produktas, tinkamas tiems, kuriems nereikia siurbti ant minkštų baldų ar sunkiai pasiekiamose vietose. Standartiniame šepetyje yra specialus mygtukas šerių ilgiui pakeisti, kad būtų galima praktiškai pereiti nuo kietų paviršių valymo prie kilimų valymo. Kitas įdomus bruožas yra „Easyclean“ sistema, kuris leidžia lengvai suimti baką ir jį ištuštinti, nesutepant rankų (kaip matote aukščiau esančioje nuotraukoje). Kalbant apie siurbimo galią, galima pasirinkti du lygiai, priklausomai nuo norimo intensyvumo.

„De'Longhi Colombina Cordless XLR25LM“ kelių paviršių teptukas

„Klikkapromo srl“ autorių teisės yra draudžiamos