▷ Geriausi inkų šaldytuvai

Kaip pasirinkti įmontuotą šaldytuvą

A virtuvė visiškai modulinis, harmoningų spalvų ir kuo labiau slepianti prietaisus už elegantiškų drabužių spintos durų, yra baldų sprendimas, kurį, atrodo, teikia pirmenybė vis daugiau vartotojų. Dažniausiai perkant įmontuotus virtuvės baldus prietaisai yra pakuotėje ir juos parenka mažmenininkas, atsižvelgdamas į kliento dydį ir biudžetą, tačiau kai vienas iš šių prietaisų sugenda arba jo veikimas nėra optimalus, turite rasti pakaitinis modelis, suderinamas su jūsų virtuvės dydžiu ir konfigūracija.
Kalbant apie šaldytuvus, sugebėti rasti modelį įmontuotas kad 100% pateisina jūsų lūkesčius, yra daug lengviau pasakyti nei padaryti, ypač atsižvelgiant į rinkoje esančių prekių ženklų ir modelių skaičių. Dėl šios priežasties šiame puslapyje norime suteikti jums svarbiausią informaciją, kurią reikia apsvarstyti ir nukreipti įsigyjant jūsų poreikius geriausiai atitinkantį įmontuoto šaldytuvo modelį.
Norėdami toliau nagrinėti šaldytuvų temą, taip pat kviečiame pažvelgti į mūsų pirkimo vadovą, skirtą laisvai stovintiems modeliams.
įmontuotas šaldytuvo dizainas

Privalumai ir trūkumai įmontuotiems šaldytuvams

Jei skaitote šį straipsnį, tikriausiai priklausote vienai iš šių dviejų grupių: turite modulinę virtuvę ir norite šiuo metu įdiegtą šaldytuvo modelį pakeisti nauju, arba galvojate pirkti modulinę virtuvę ir domitės, kokio tipo suderinama su šio tipo konfigūracija.
Jei, kita vertus, vis dar nesate apsisprendęs, ar įmontuotas šaldytuvas jums tikrai reikalingas, mes sukūrėme trumpą pagrindinių šaldytuvų sąrašą privalumai ir trūkumai susijusį su šiuo straipsniu, kurį toliau gilinsimės tolesnėse dalyse.
PRO:

  • Išvaizda: įmontuotą šaldytuvą galima integruoti į pageidaujamą baldą, „neiškraipant“ jūsų virtuvės estetikos;
  • Kaina: jis paprastai yra mažesnis nei atskirai stovinčių šaldytuvų.

PRIEŠ:

  • Montavimas: reikia atlikti atsižvelgiant į šaldytuvo matavimus ir užtikrinant tobulą surinkimą kolonos, į kurią jis įdėtas, viduje;
  • Spektaklis: įmontuotuose modeliuose paprastai naudojama mažiau pažangi aušinimo sistema nei tradicinėse.

Įmontuojamų šaldytuvų matmenys

Skirtingai nuo klasikinių šaldytuvų-šaldiklių ar didelių amerikietiškų šaldytuvų, įmontuoti modeliai turi apribojimų, kurių reikia laikytis: dydis. Prieš įsigydami naują įrenginį, iš tikrųjų turite būti visiškai įsitikinę, kad naują modelį galima pastatyti šiam tikslui skirtoje vietoje.
įmontuoto šaldytuvo matmenysKaip rodo pavadinimas, įmontuotas šaldytuvas yra skirtas įmontuoti į virtuvės spintelės nišą. Tačiau ši niša visada turi tiksliai apibrėžtus matmenis ir yra priverstas į tai atsižvelgti, kad suprastų, ar joje galima įrengti tam tikrą prietaisą. Pirmas dalykas, kurį reikia padaryti, yra tada tiksliai išmatuoti griovelio aukštis, plotis ir gylis ir tada patikrinkite prietaiso technines charakteristikas kuris mus domina būti tikri, kad jo matmenys nėra didesni už nišos. Iš tikrųjų būtina, kad tarp šaldytuvo ir kolonos sienelių būtų šiek tiek vietos, kad būtų lengviau montuoti prietaisą ir palengvinti oro recirkuliacija.
Pagrindinis aspektas, užtikrinantis optimalų integruoto šaldytuvo veikimą ir gerą ilgaamžiškumą, yra tinkamas vėdinimas. Norėdami išvengti sanitarinio vakuumo uždarymo šaldytuvo gale, rekomenduojame ypač atkreipti dėmesį į prietaiso gylį. Vis dar ventiliacijos tema, jei kolonos, į kurią bus įdėtas šaldytuvas, cokole nėra grotelių orui recirkuliuoti, rekomenduojame įdėti perforuotas plastikinis pagrindas po šaldytuvu. Žinoma, norint apskaičiuoti bendrą aukštį, šios atramos storį reikės pridėti prie šaldytuvo matmenų.

Įmontuojamų šaldytuvų montavimas

Integruoto šaldytuvo principas yra tas, kad jis yra paslėptas baldo viduje, kad susidarytų įspūdis, jog tai yra spintelė, kaip ir bet kuri kita, ir tokiu būdu visiems virtuvės elementams suteikiamas identiškas stilius. Todėl privaloma, kad atidarius spintelės duris, atidaromos ir šaldytuvo durys. Norėdami tai pasiekti, šaldytuvo durys turi būti pritvirtintos prie baldų durų, naudojant vieną iš šių tipų tvirtinimo detalių.

Savarankiški vyriai

Šioje sistemoje spintelės durys metalinėmis vyriais tvirtinamos tiesiai prie šaldytuvo durų, ir būtent pastarosios išlaiko durų svorį. Todėl tarp durų ir šaldytuvo durų nėra vietos. Pagrindinis šio mechanizmo privalumas yra tvirtumas, leidžiančią lengvai patalpinti sunkius butelius vidiniame durų skyriuje.įmontuoti šaldytuvo savarankiški vyriai

Vilkimo durys

Šiuo atveju vyriai prie kolonos pritvirtina ne šaldytuvo duris, o baldo duris. Tuomet šaldytuvo durelės kreipiamosios sistemos pagalba pritvirtinamos prie durų. Tokiu būdu durų svorį palaiko spintelės vyriai, o šaldytuvo durų svorį palaiko paties prietaiso vyriai.
Paprastai persijungti iš savaime laikančios vyrių sistemos į sistemą su traukiamosiomis durimis neįmanoma, o priešingai operacijai atlikti reikia šiek tiek žinių apie save ir techniko įsikišimo.
įmontuotas šaldytuvas su ištraukiamomis durimisJei ieškote pakaitinio prietaiso, geriausias praktiškumo sprendimas yra išlaikyti tą pačią tvirtinimo sistemą kaip ir dabartinis jūsų šaldytuvas, kad būtų išvengta tolesnių intervencijų. Taip pat verta prisiminti, kad estetiniu lygmeniu jo nėra nėra skirtumo tarp dviejų atidarymo sistemų.
Kai kurie prekių ženklai taip pat siūlo dekoratyvinę plokštę pritvirtinti tiesiai prie šaldytuvo durų, naudojant specialų rėmą, tačiau šis metodas nėra labai įprastas ir reikalauja labai specifinės virtuvės spintelės.

Įmontuojamų šaldytuvų techninės charakteristikos

Iliustravę šio konkretaus tipo prietaiso konstrukcinius elementus, toliau analizuokime pagrindinius techninius aspektus, į kuriuos reikia atsižvelgti.

Talpa

The apimtis šalčio kambarys ir šaldiklis yra to paties dydžio šiek tiek žemiau įmontuotuose modeliuose, palyginti su atskirai stovinčiais modeliais. Be to, abiem atvejais reikės atsižvelgti į jūsų šeimos poreikius, kad nustatytumėte, kokio pajėgumo turėtų turėti jūsų įrenginys. Šio tipo svarstymai yra kartu su jūsų pasirinktu šaldytuvo tipu. Pažiūrėkime, kurie yra labiausiai paplitę:

  • Vienos durys: tai yra mažiausiai talpūs modeliai, visų pirma kalbant apie šaldiklį, kuris yra sumažintas iki mažo skyriaus, esančio virš šalto kambario. Bendras tūris gali svyruoti nuo 150 iki 200 litrų, todėl jie yra geriausias pasirinkimas vienišiams;
  • Dvivietės durys: Šiuose modeliuose šaldiklis turi dvi lentynas ir yra pastatytas virš šaldytuvo. Bendra talpa gali siekti 240 litrų ir tinka šeimoms, susidedančioms iš 2 žmonių;
  • Kombinuotas: apytiksliai du trečdaliai rinkoje esančių modelių yra sujungti. Tai yra talpiausi prietaisai tarp išvardytų (jie gali siekti 270 litrų) ir yra tinkami 3-4 žmonių branduoliams, ypač dėl šaldiklio tūrio.

Nors ir mažiau paplitusi Italijos rinkoje ir sunkiau randama, net aš Amerikietiški šaldytuvai jų yra įmontuotoje versijoje, tačiau dažniausiai tai yra modeliai ne visai dingsta, bet integruotas spintelės viduje ir gali būti atidaromas per originalų liuką. Dėl sunkumų diegiant šiuos modelius ir projektuojant koloną patariame vartotojams, kurie vertina šį sprendimą, kreiptis į baldų parduotuvę tiesiogiai.kombinuotas įmontuotas šaldytuvas

Vėsinimo sistema

Šiuo metu yra trys skirtingos šalčio gamybos ir valdymo sistemos: statinė (be ventiliatoriaus), ventiliuojama (ventiliatorius tolygiai paskirsto šaltą orą) ir šalčio nėra (atšildyti nereikia).
Daugumoje įmontuotų šaldytuvų modelių naudojamas tipas statinis arba vėdinamas šaldymas. Aušinimo mechanizmo tūris, oro cirkuliacija ir šilumos pašalinimas yra pagrindinis šių prietaisų suvaržymas, todėl gamintojai nori naudoti tokią paprastą ir vietą taupančią sistemą, kokia buvo ką tik minėta.

Klimato klasė

Priklausomai nuo regiono, kuriame gyvenate, klimato, jūsų šaldytuvo aušinimo sistema gali būti išbandyta. Jei gyvenate vietovėje, kur ypač karšta ar šalta, patartina investuoti į modelį, skirtą dirbti šiose konkrečiose aplinkose.
Yra daugybė įmontuotų šaldytuvų modelių klimato klasė ST, kuris apima tik nuo +16 iki +38 ° C: tai reiškia, kad prietaisas gali stengtis pasiekti ir palaikyti idealią temperatūrą už šio temperatūros ribų.
Jei pageidaujate prietaiso su išplėstine klimato klase (t. Y. Apimantis platesnį temperatūros diapazoną), turėsite tikėtis didesnių išlaidų.

įmontuotos šaldytuvo sąnaudosEnergijos vartojimo efektyvumas

Kaip ir atskirai stovinčių šaldytuvų atveju, pagal Europos teisės aktus buitinių prietaisų gamintojai privalo išbandyti savo prietaisus ir pateikti rezultatus kaip energijos etiketę, ant kurios efektyvumo klasė prietaiso, kartu su kitais duomenimis apie metinį elektros energijos suvartojimą, šaldytuvo ir šaldiklio skyrių tūrį bei triukšmo lygį.
Kalbant apie energijos klasę, gamintojai kelerius metus buvo įpareigoti prekiauti modeliais, kurie bent jau yra A + klasė, ir dauguma įmontuotų šaldytuvų jis yra tiksliai šiame diapazone.
Nepaisant to, ar tai kombinuotas, ar vienas durys, ekonomiškas, ar aukščiausios klasės šaldytuvas, rekomenduojame įsigyti modelį, kurio energijos vartojimo efektyvumo klasė būtų kuo aukštesnė: elektros energijos suvartojimas kWh per metus iš tikrųjų yra žymiai mažesnis ir moka per kelerius metus didesnės pirkimo kainos nuolaida.

Dažnai užduodami klausimai apie įmontuotus šaldytuvus

Koks yra geriausias įmontuotas šaldytuvas?

Įmontuojamus šaldytuvus galima įsigyti visose kainų kategorijose, atsižvelgiant į naudojamą dydį, funkcijas ir aušinimo technologijas. Kainų diapazone …