▷ JVC KD-X130 apžvalga | Čia

JVC KD-X130

Mūsų balsai dėl lemiamų veiksnių renkantis automobilio radiją

1. Įėjimai: Įvertinta 7,5 iš 10

Pradėkime peržiūrą atsižvelgdami į rinkinį galimi įėjimai per šį automobilinį radiją: šiuo atveju mes nusprendėme suteikti 7,5 balą iš 10 JVC KD-X130.
Pirmiausia atkreipkite dėmesį į šio modelio radijo imtuvą, kuris leidžia mums derinti radijo stotis FM yra ESU ir taip pat turiRDS (Radijo duomenų sistema), arba transliuotojų siunčiamų skaitmeninių duomenų paketų skaitymo sistema: taigi galėsime priimti informacinius paketus, kurie yra prieinami kartu su dauguma radijo programų.

Kita vertus, nėra kompaktinių diskų grotuvo – elemento, kurį vis mažiau randame tokio tipo įrenginiuose, bet kuris būtų leidęs klausytis mūsų albumų ar kolekcijų tokio tipo formatu. Tačiau jo vietoje priekiniame skydelyje randame naudingą USB įvestį, kurią galime naudoti norėdami prijungti USB raktus, įdėtus į mėgstamiausias dainas, arba pakrauti išmaniojo telefono bateriją.
Mes taip pat atkreipiame dėmesį į įėjimo buvimą AUX 3,5 mm lizdo kabeliui prijungti vieną iš mūsų prietaisų, skirtų klausytis muzikos, ir sustiprinti jį per šį automobilinį stereofoną.

2. Palaikomi formatai: įvertinti 9 iš 10

Dabar apsvarstykime antrą lemiamą veiksnį, būtent suderinamumas JVC KD-X130 su įvairiais garso failų formatais. Šiuo atžvilgiu mes nusprendėme suteikti šiam produktui įvertinimą 9 iš 10: puikus įvertinimas, pažiūrėkime, kodėl.
Ši stereofoninė sistema skirta failams skaityti ir leisti mp3, labai paplitęs tipas, išsiskiriantis aukštu suspaudimo lygiu ir mažu dydžiu: iš tikrųjų jis teikiamas pirmenybei kitiems formatams, nes leidžia į mūsų USB atmintines įdėti daug dainų, nors kokybė nėra pati geriausia.
Šis JVC modelis taip pat yra suderinamas su AAC failais: šis formatas vis plačiau naudojamas, nes jis naudojamas mp3 pakeisti ir dažniausiai naudojamas transliuotojų, kurie naudoja DAB + (Skaitmeninis garso transliavimas).JVC KD-X130 - garso formato suderinamumasJVC KD-X130 taip pat leidžia mums naudoti WMA failus („Windows Media Audio“) ir FLAC failus (Nemokamas „Lossless Audio“ kodekas). Pirmasis, kitaip vadinamas BANGOS, yra formatas, kuris siūlo žymiai geresnę garso kokybę nei mp3, o šio tipo failai dažnai naudojami įrašant muziką. Kita vertus, FLAC yra failų rūšis, sukurta siekiant užtikrinti aukštą garso kokybę be duomenų glaudinimo: dėl šios priežasties šis formatas yra daug sunkesnis nei mp3, o garsinė detalė yra nepalyginamai geresnė.

3. Ypatybė: įvertinta 7,5 iš 10

Trečiuoju veiksniu mes vertiname funkcija šis automobilio radijas turi elementų rinkinį, kuris turėtų patogiau klausytis muzikos vairuojant. Atsižvelgdami į šį trečiąjį veiksnį, mes nusprendėme suteikti JVC KD-X130 įvertinimą 6,5 iš 10.
Pirmiausia pasakykime tai jai trūksta ryšio sistema „Bluetooth“, vis labiau prašoma šio tipo įrenginio elemento, kuris iš tikrųjų būtų palengvinęs kai kurias operacijas vairuojant, pirmiausia naudojant mūsų išmanųjį telefoną.
Tačiau kalbėdami apie saugumą pažymime, kad priekinė plokštė nuimama, funkcija, kuri veikia kaip atgrasymo nuo piktavalių žmones. Be to, dėžutės viduje randame priekinio skydo tinklelio dėklą, leidžiantį jį nešiotis su savimi visiškai patogiai.JVC KD-X130 - priekinis skydelisVėlgi, atsižvelgiant į šio modelio ypatybes, mes taip pat atkreipiame dėmesį į tai, kad yra a tiekiamas nuotolinio valdymo pultas su kuriuo galėsime nuotoliniu būdu valdyti automobilio radiją – elementą, kuris bus naudingas mūsų keleiviams sąveikauti su JVC KD-X130, pasirenkant bėgius, reguliuojant garsumą ir daug daugiau.JVC KD-X130 - Nuotolinis valdymas

4. Ekranas: įvertinimas 6,5 iš 10

Galiausiai paanalizuokime ekranas šio automobilinio radijo: šis komponentas turi įtakos mūsų sąveikai su šiuo įrenginiu ir šio gaminio estetiniam profiliui. Atsižvelgdami į šį ketvirtąjį ir paskutinį veiksnį, nusprendėme šiam modeliui suteikti 6,5 balą iš 10.
JVC KD-X130 įrengtas gana menkas ekrano tipas, būtent a LCD ekranas į monolino segmentai kurioje pasirodo minimali informacija, pvz., grojamo takelio skaičius, minutės, dažnis, kuriuo esame derinami, ir garsumas.
Ekrane užima didžiąją dalį dešiniosios automobilio radijo pusės, todėl vairuotojui gana lengva skaityti informaciją. Ekrane taip pat yra a sistema, garantuojanti ryškumą bet kokioje situacijoje: iš tikrųjų net ir saulėje informaciją bus galima perskaityti be didelių sunkumų.JVC KD-X130 - Ekranas ir sąsajaSąsaja yra paprasta ir intuityvi: didelis ratas, skirtas garsumui reguliuoti, užima kairįjį automobilio radijo kraštą ir yra pagrindinė apšvietimo sistema, padedanti naudotis prietaisu, kai važiuojame naktį.

Autorinės teisės „Klikkapromo srl“ – draudžiamas bet koks neteisėtas naudojimas