▷ 5 miestų ABS apžvalga

5 miestai ABS

Mūsų balsai dėl lemiamų veiksnių pasirinkus vežimėlį

1. Dydis: įvertinta 9,5 iš 10

Pirmasis veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti prieš renkantis vežimėlį, yra jo dydis. Šiuo požiūriu 5 miestai ABS nusipelno puikaus įvertinimo, pasiekto įvertinusapsunkinimas, štai laisva vieta ir svoris paties lagamino.
Šis lagaminas visų pirma turi labai didelius matus, lygius 55 x 29,5 x 81,5 cm, kurių bendras pajėgumas yra 126 litrai. Pastaroji vertė yra ypač nuostabi ir gerokai pranašesnė už daugelio kitų to paties kainų diapazono modelių vertę. Todėl šis vežimėlis puikiai tinka labai ilgoms kelionėms arba jei jis turi būti naudojamas dviejų žmonių drabužiams laikyti.
Kitas svarbus faktas, į kurį reikia atsižvelgti, neabejotinai yra paties lagamino svoris, kuris šiuo atveju yra vienas 4 kg. Nors tai atima naudingą svorį nuo drabužių ir kitų daiktų, kuriuos reikia pasiimti su savimi kelyje, ši vertė pateisinama paties vežimėlio dydžiu.
Nurodome, kad šį bagažą taip pat galima įsigyti priemonės S (ilgis 55 cm) e M. (ilgis 71,5 cm).

2. Standumas: įvertinta 8,5 iš 10

Taip pat tvirtumo požiūriu „5 Cities ABS“ vežimėlis puikiai įvertinamas, nes jis priskiriamas bagažo kategorijai. standus, tipo, kuris, palyginti su minkštuoju, turi pranašumą – geriau apsaugo turinį nuo smūgių, lietaus ir drėgmės. Vienintelis šios medžiagos trūkumas yra tas, kad, kadangi ji nesideformuoja, ji neleidžia maksimaliai užpildyti lagamino ir turėti išorinių kišenių, nors šį aspektą gausiai kompensuoja jau dabar labai didelis 5 miestų pajėgumas ABS.
Konkrečiai šis modelis pagamintas ABS, labai tvirta medžiaga ir visų pirma ilgalaikis. Todėl šis lagaminas yra puiki investicija, jei ieškote ilgalaikio produkto, kuris jus lydėtų daugybėje kelionių per daugelį metų.
Taip pat reikėtų pažymėti, kad šio bagažo paviršius yra matinis ir grūdėtas, kad smūgių sukelti įbrėžimai būtų mažiau matomi.
5 miestai ABS paviršius

3. Gabenamumas: Įvertinta 9 iš 10

Kalbant apie perkeliamumą, „5 Cities ABS“ priskyrėme labai gerą reitingą, nes jis pasižymi įvairiomis konstrukcinėmis savybėmis, dėl kurių jis yra lengvai valdomas ir lengvai valdomas, nepaisant labai didelio dydžio ir talpos.
Pirma, jis yra įrengtas keturi daugiamačiai ratai su judėjimo laisve 360 °, kurie yra ypač patogūs, kai tenka judėti aplinkoje, kurioje yra kliūčių, pavyzdžiui, liftuose ar eskalatoriuose oro uostuose. Šio tipo ratai iš tikrųjų leidžia perkelti savo bagažą horizonte nereikia jo pakreipti.
Kalbant apie rankenas, šis modelis jas siūlo du – transportui, viena pusė ir viena viršuje, el vienas vilkimui pratęsiamas aliuminio su ergonomiška rankena.5 miestai ABS rankena

4. Saugumas: Įvertinta 6 iš 10

Saugumo koeficientas yra nepakankamas, nes šiame modelyje nėra integruotos užrakinimo sistemos. Pateikiamas tik vienas trijų skaitmenų kombinuotas užraktas, todėl jums nereikės jaudintis perkant atskirai. Nors tokio tipo spynos tikrai yra patikimesnės nei įprastos su užraktu ir raktu, ją vis tiek galima priversti palyginti lengvai.
Jam trūksta taip pat sistema TSA uždarymas, būtina keliauti į JAV. Tiesą sakant, kai kuriose Amerikos valstijose oro uosto darbuotojai kartais priverčia spyną ar spynas atlikti atsitiktinius bagažo patikrinimus. Tačiau jei neketinate keliauti į šią šalį, šis nebuvimas nėra ypatingas trūkumas.
5 miestai ABS uždarymas

5. Vidinė organizacija: įvertinta 8,5 iš 10

Paskutinis veiksnys, į kurį dar reikia atsižvelgti, yra tas, kuris susijęs su vidine organizacija, o tai „5 Cities ABS“ vežimėlio atveju yra labai įtikinama.
Šis modelis turi a vidinis separatorius su užtrauktuku, išdėstytu vienoje apvalkalo pusėje, ir a skyrius apačioje. Ši paskutinė vieta idealiai tinka laikyti batus ar kitus daiktus, kurie neturėtų liestis su likusiu bagažo turiniu. Jie taip pat yra du drabužių dirželiai kryžiai, leidžiantys optimizuoti erdvę suglaudinant turinį ir užtikrinant, kad niekas nejudėtų rizikuodamas būti sugadintas.
Todėl ši vidinė organizacija leidžia jums optimaliai ir logiškai užsisakyti bagažo turinį, tačiau atkreipiame dėmesį į tai, kad nėra tam tikrų kišenių ar papildomų užtrauktukų.
5 miestų ABS vidinė organizacija

„Klikkapromo srl“ autorių teisės yra draudžiamos