▷ Anker SoundBuds S apžvalga

„Anker SoundBuds Sport A3233“

Mūsų įvertinimai dėl lemiamų veiksnių renkantis „Bluetooth“ ausines

1. Spektaklis: įvertinta 6 iš 10

Šiame puslapyje mes įvertinsime „Anker SoundBuds Sport A3233“ „Bluetooth“ ausines, a žemos klasės produktas kas gauna a puiki komercinė sėkmė. Mūsų komanda asmeniškai išbandys gaminį ir praktiškai, norėdama pateikti išsamią ir objektyvią šių ausinių apžvalgą.
„Anker SoundBuds Sport A3233“ pakuotė

Pirmasis veiksnys, susijęs su našumu, gauna tik pakankamą įvertinimą, nes nerandame jokių gamybos įmonės nurodytų duomenų.
„Anker SoundBuds Sport A3233“

Neradome verčių ir kitose pardavimo svetainėse, todėl mums tikrai neįmanoma įvertinti tokių duomenų kaip impedancija, dažnio atsakas ar jautrumas.
Pakankamą įvertinimą skiria tik praktinis testas, nes „Bluetooth“ ausinės siūlo padorus garso našumas, kartu su pilnais ir be iškraipymų bosais net šiek tiek dideliu garsu.

2. Mityba: įvertinta 7,5 iš 10

Pagal galios koeficientą balsavimas tikrai yra teigiamas, šiuo atveju mes galime nurodyti tikslius mūsų išbandytus laikus, kuriuos mes patikrinome, sutampa su daugelio kitų vartotojų savo apžvalgose nurodytais laikais.
Už visą mokestį reikia palaukti apie 1,5 valandosir įkraunama per pateiktą USB / „Micro USB“ kabelį, procedūra taip pat gerai paaiškinta instrukcijų brošiūroje.
„Anker SoundBuds Sport A3233“ mikro USB įvestis įkrovimui

Todėl laukimo laikas yra toks, koks būdingas „Bluetooth“ ausinėms, taip pat jų veikimo autonomija. Tiesą sakant, jei neatsižvelgsime į aukščiausią diapazono našumą, Aštuonios valandos „Anker SoundBuds Sport A3233“ yra visiškai vidutiniai.
„Anker SoundBuds Sport A3233“ įkrovimo laidas

Tačiau apsvarstykite, ar tai yra maksimalus laikas, išbandytas naudojantklausausi muzikos. Apie akumuliatoriaus autonomiją Taip pat nukenčia telefono skambučiai, tokiu atveju autonomija mažėja, bet tai nėra tačiau niekada neišlipo iki 6 valandų.
Primename, kad šis produktas veikia tik naudojant akumuliatorių, tuo tarpu kai kurie aukščiausios klasės vartotojai prireikus gali naudoti garso kabelį. Kita vertus, kaip rodo produkto pavadinimas, šios ausinės daugiausia skirtos naudoti sportuojant, todėl šios funkcijos per daug nepraleidžiate.

3. Funkcijos: Įvertinimas 7,5 iš 10

Funkcijų faktorius yra labai įdomus, kuris turi visas pagrindines „Bluetooth“ ausinėms reikalingas savybes, kad gautų tikrai teigiamą balsą.
Įvairios funkcijos yra valdomas per valdiklius ant dviejų mažų paviljonų, kur randame visas įmanomas muzikos valdymo ir telefoninių pokalbių galimybes (pokalbis yra sklandus ir lengvai suprantamas tiek priimant, tiek perduodant).
„Anker SoundBuds Sport A3233“ instrukcijų bukletas

Viena iš „Anker SoundBuds Sport A3233“ mums patinkančių savybių yra garsumo valdymas, kuris šiuo atveju yra atskiras nuo takelio keitimo. Mes tai sakome todėl, kad daugelyje modelių, norint patobulinti dainą ir padidinti garsumą, naudojamas tas pats raktas – tai operacija mums gana nepatogi.
Vietoj to, „Anker SoundBuds Sport A3233“ labai atskirai valdo atskirai: kairiajame paviljone randame mygtuką, kuris leidžia jums padidinti ar sumažinti garsumą, o Į dešinę mes randame mikrofonas ir mygtukas atsiliepti į skambučius, pakeisti takelius ar pristabdyti.
Iš pradžių jums bus šiek tiek sunku iškart rasti komandas, „Bluetooth“ ausinių ausinės yra labai mažos, tačiau per trumpą laiką galėsite lengvai valdyti visas parinktis.

4. Struktūra: įvertinta 8 iš 10

Net ir pagal struktūros faktorių „Anker SoundBuds Sport A3233“ „Bluetooth“ ausinės išsiskiria nuopelnais, pasižyminčiomis labai įdomiomis charakteristikomis skirtingais požiūriais.
„Anker SoundBuds Sport A3233“ rėmas ir spaustukas

Ten tipologija kuriai jie priklauso ausinės, kurie iš dalies patenka į ausies kanalą, puikiai izoliuoja garsą. Medžiagos taip pat įtikina, nes nepaisant gaminio lengvumo, naudojami plastikai atrodo tvirti ir gerai surenkami kartu.

5. Komfortas: įvertinta 7,5 iš 10

Kalbant apie patogumą, „Bluetooth“ ausinės suteikia diskretiškas garantijas. Pakuotėje randame skirtingų tipų guminius antgalius, 3 skirtingus dydžius, tinkamus kiekvienam ausies kanalui, ir tas pats pasakytina ir apie ausies tvirtinimo skirtukus.
Anker SoundBuds Sport A3233 kilpos ir antgaliai
Kabelis yra minkštas ir reguliuojamas specialaus spaustuko dėka, kuris kartu su fiksuojančiu ausies atvartu (žr. nuotrauką žemiau) garantuoja stabilumą ir patogumą net judant.
„Anker SoundBuds Sport A3233“ antgalio detalė

Šiuo atžvilgiu primename, kad „Anker SoundBuds Sport A3233“ yra gimę specialiai tiems, kurie užsiima fizine veikla. Todėl labai svarbu pabrėžti IPX4 apsaugos sistema, kuris leidžia mūsų testo dalyviams atsispirti prakaitui ir lietui.
„Anker SoundBuds Sport A3233“ dėklas

Neturime tiekiamo kieto dėklo, kad būtų geriau apsaugoti ausines nuo smūgių, tačiau vis tiek turime mažą maišelį, kuriame būtų viskas.

Autorinės teisės „Klikkapromo srl“ – draudžiamas bet koks neteisėtas naudojimas

Parašykite komentarą