▷ Aukey SC024 apžvalga | Čia

„Aukey SC024“

Mūsų įvertinimai dėl lemiamų drėkintuvo pasirinkimo veiksnių

1. Tipas: Įvertinimas 7,5 iš 10

Tipas yra pirmasis veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti renkantis drėkintuvą, kuris geriausiai atitinka jūsų poreikius. Aukey SC024 įvertinome labai gerai, nes ji priklauso drėkintuvo kategorijai ultragarsas, kurie naudoja keitiklio valdomą ultragarso dažnio vibraciją. Palyginti su kitomis technologijomis, tokiomis kaip virinimas, ultragarso pranašumas yra labai tylus ir garantuojamas mažas energijos suvartojimas. Iš tikrųjų šio modelio vardinė galia yra tik 25 W su triukšmo lygiu, kuris gali pasiekti maksimalų 40 dB. Be to, dėl šios technologijos gaminys yra labai patvarus, nes prietaisas neturi dalių, kurioms laipsniška erozija.
Be to, kad „Aukey SC024“ yra ultragarsinis, jis turi ir emisiją šalto garo kuris, būdamas saugesnis už karštus garus, leidžia drėkintuvą naudoti visiškai saugiai net esant namuose vaikams.
Vienintelis šio tipo trūkumas yra tas jo negalima naudoti difuziniams aromatams ore, nes ištirpę eterinio aliejaus lašai rezervuare gali sugadinti viduje esantį keitiklį.
„Aukey SC024“ priekis

2. Našumas ir savarankiškumas: įvertinimas 6,5 iš 10

Kalbant apie autonomiją ir našumą, „Aukey SC024“ nusipelno ženklo, esančio virš pakankamo lygio. Tankas yra vidutinio dydžio, su vienu talpa 3,5 l o didžiausia garų emisija yra 260 ml / val. Šios vertės rodo, kad garų išmetimo efektyvumas pastebimas aplinkoje iki 20-30 kv. Tai reiškia, kad drėkintuvą galima naudoti net dideliuose kambariuose, tačiau jis nebus veiksmingas visam butui.
Šie spektakliai taip pat yra susiję su autonomija, kuri šiame modelyje yra daugiausia 12 valandų jei pasirenkamas mažiausias garų išmetimo intensyvumo lygis.
„Aukey SC024“ bakas

3. Sanitarija: įvertinta 6,5 ​​iš 10

Net veiksnys, susijęs su sanitarija, yra įvertinamas šiek tiek aukštesniu už pakankamumą. Vienintelis dėmesio vertas elementas yra nuolatinis filtras kurio nereikia periodiškai keisti. Bet kokiu atveju, norėdamas išlaikyti gerą higienos lygį, gamintojas rekomenduoja visada naudoti tik švarų vandenį, kurio temperatūra niekada neviršija 40 ° C. Deja, „Aukey“ nepateikia jokių duomenų apie filtro medžiagą ar jos cheminį poveikį.
Aukey SC024 filtras

Mes taip pat atkreipiame dėmesį į tai nėra bet koks jonizatorius o tai padėtų orą padaryti dar sveikesnį. Tačiau tai nėra trūkumas, kuris ypač nuvilia tokį pigų produktą kaip šis.

4. Funkcijos: Įvertinimas 6,5 iš 10

Papildomos „Aukey SC024“ drėkintuvo funkcijos taip pat yra labai svarbios, tačiau ši savybė atitinka šio kainų kategorijos produktų kategoriją.
Pirmiausia mes randame neišvengiamą dalyką automatinis išjungimas kai bakas tuščias, kad nebūtų pažeistas vidinis mechanizmas ir be reikalo eikvojama energija. Mažas LED indikatorius rodo, ar įrenginys įjungtas, ar ne.
Aukey SC024 rankenėlė

Taip pat įmanoma reguliuoti emisijos intensyvumą naudodami rankenėlę, esančią prietaiso priekyje. Intensyvumas labai kinta iš vieno lygio į kitą ir pagaliau galima pasuktiantgalis didesnis pagal valią, nukreipti garą, kuris išeina iš trys skylės.
Aukey SC024 antgalis

Galiausiai nėra integruotos minkštos šviesos, kuri galėtų veikti kaip įmonės šviesa, kurios dažnai būna kituose to paties kainų diapazono modeliuose.

5. Priežiūra: įvertinta 8 iš 10

Aukey SC024 drėkintuvo priežiūra yra labai paprasta. Gamybos įmonė rekomenduoja a kassavaitinis plovimas rezervuaras ir keitiklis, visada naudojant išgrynintą vandenį. Tokiu būdu bus galima išvengti pelėsių susidarymo ir blogo kvapo.
Taip pat svarbu padaryti a periodiškas nukalkinimo gydymas, kurio dažnis priklauso nuo naudojamo vandens kietumo ir prietaiso naudojimo trukmės. Todėl labai kietą vandenį reikės dažniau valyti nuo nuosėdų. Tai labai paprasta operacija, nes jums tereikia kreiptis 10 ml acto ant pagrindo ir leiskite jam veikti keletą minučių. Skalavus, kol nebejausite jo kvapo, drėkintuvas bus paruoštas naudoti vėl.
„Aukey SC024“ bazė

„Klikkapromo srl“ autorių teisės yra draudžiamos