▷ „Beurer IH 40“ apžvalga

„Beurer IH 40“

Mūsų vertinimai dėl lemiamų veiksnių renkantis aerozolį

1. Technologija: įvertinta 8 iš 10

Mes nusprendėme priskirti labai gerą įvertinimą, bet ne maksimalų koeficientą, susijusį su „Beurer IH 40“ aerozolio veikimo technologija, nes tai turi keletą savybių, kurios ne padaro savo universalus naudojimas: elementas, kuris kai kuriems gali būti ribojantis (ne savotiškas šio modelio bruožas, bet tinkamas visai kategorijai ultragarsiniai purkštuvai) yra tas, kad šio aerozolio negalima vartoti jokiam vaistui vartoti, nes purškimo metu susidaro šiluma, kuri gali pakenkti kai kurių vaistų savybėms: todėl kai kurių rūšių vaistai nėra suderinami su šio tipo aerozoliais (vaisto lapeliai). visada pateikite informaciją apie vaistų suderinamumą su esamų aerozolių prietaisų tipais).
Tačiau iš teigiamos pusės didesnė tyla ir ypač greičiu su kuriais „Beurer IH 40“ ir visi ultragarso produktai gali purkšti vaistą, palyginti su stūmoklinių ar svyruojančių membranų aerozoliais. Būtina nurodyti, kad visi aerozolių terapijos prietaisai taip pat yra galiojančios priemonės, kurios skiriasi praktinėmis savybėmis, todėl būtina atidžiai įvertinti, kuris prietaisas labiau atitinka jūsų poreikius.

2. Nebulizavimo charakteristikos: įvertinta 8,5 iš 10

„Beurer IH 40“ purškimasRezultatas, gautas iš faktoriaus, susijusio su „Beurer IH 40“ aerozolio purškimo charakteristikomis, yra labai aukštas, nes jis atrodo efektyvus ir greitas ir nepasiekia maksimalaus vien todėl, kad šis modelis, kaip jau minėjome, nesuderinamas su visais narkotikai.
Nebulizacija aprašoma analizuojant ištirpusių dalelių dydį naudojant purkštuvą, kuris šiuo atveju turi optimalų matą. nuo 1 iki daugiausiai 5 mikrometrų (atsižvelgiant į vartojamo vaisto tankį), dėl kurio a gausus veikliųjų medžiagų gabenimas purškiama tiesiai į apatinius kvėpavimo takus, optimizuojant gydymo laiką ir rezultatus.
Mes taip pat suinteresuoti analizuoti atomizavimo galia „Beurer IH 40“, tai yra didesnis nei 0,4 ml / min (atskaitos taškas, kuris visada yra šiek tiek kintamas pagal purškiamo vaisto tankį), kuris atitinka tikrai trumpą įkvėpimo laiką ir kuris kai kuriais atvejais gali atitikti net pusę laiko, kurio reikalauja oro prietaisas tablėtė.

3. Funkcijos: Įvertinimas 8 iš 10

„Beurer IH 40“ funkcijosAnalizuodami „Beurer IH 40“ funkcijas, mes nusprendėme priskirti gerą balą juos apibūdinančiam veiksniui, nes jie atrodo labai naudinga ir praktiška.
Čia pateikiamas šio ultragarso aerozolio funkcijų sąrašas ir aprašymas:

  • Intensyvumo pasirinkimas: galima pasirinkti tarp skirtingų oro cirkuliacijos lygių, sukant ratą, išdėstytą ant aerozolio konstrukcijos
  • Automatinis išjungimas: jei vaisto lygis nukrenta žemiau minimalios vertės, prietaisas išsijungia automatiškai, kad purkštuvas nebūtų pažeistas dirbant su tuščiu baku

4. Priedai: įvertinti 8,5 iš 10

„Beurer IH 40“ priedai„Beurer IH 40“ siūlomų priedų įvertinimas taip pat yra labai geras, o tai išplėsti universalumą prietaiso ir kurie yra šie:

  • Kaukė suaugusiems ir vaikams: Pridedamos dvi kaukės, sukurtos pritaikyti vaikų ir suaugusiųjų veidui. Kai kurie nenori naudoti šio priedo, nes jis padidina vaisto dozę, kuri patenka ant paciento veido ir nosies, todėl šiek tiek išsisklaido, tačiau, mūsų nuomone, tai išlieka praktiškiausias pasirinkimas, ypač gydant vaikus. kaukę prie veido galima pritvirtinti elastine priemone
  • Kandiklis: šis aksesuaras labiau tinka suaugusiesiems, nes tam, kad būtų išvengta išsisklaidymo, visą terapijos laiką reikia tobulai prilipdyti lūpas prie purkštuko. Be asmeninio patogumo, kandiklis gali būti pirmenybė gydant apatinius kvėpavimo takus, pavyzdžiui, esant tracheitui ir bronchitui.
  • Tankai: šio tipo įtaisuose nėra fiksuotos lemputės, tačiau reikia naudoti baką (jų yra 12), kuriuos galima naudoti vieną ar kelis kartus, o tada išmesti ir pakeisti švariu.

5. Lengva naudoti: įvertinta 7,5 iš 10

„Beurer IH 40“ bakasPaskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – „Beurer IH 40“ naudojimo praktiškumas vertinamas labai gerai, bet ne geriausiai, nes tai mus tik iš dalies įtikina. Konkrečiai, į šiuos dalykus reikia atsižvelgti vertinant praktinį šio medicinos prietaiso naudojimą:

  • Triukšmas: šis aerozolis yra vienas tyliausių kada nors ir skleidžia beveik nepastebimą triukšmą. Puikiai tinka naudoti net naktį arba tais atvejais, kai galite lengvai kam nors trukdyti, bet ir su vaikais, galbūt jiems suteikiant terapiją miegant
  • Transporto paprastumas: Nors šis modelis nėra labai didelis ar sunkus ir jame yra nedidelis krepšys, kuriame jis būtų, tai tikrai nėra idealus produktas, naudojamas ne namuose ar bet kokioje situacijoje. Tiesą sakant, reikia plokščio paviršiaus, kur įdėti prietaisą, kad rezervuaras, kuriame yra vandens, ir rezervuaras, kuriame yra vaistas, būtų stabiliai

„Klikkapromo srl“ autorių teisės yra draudžiamos