▷ „Bosch AXT Rapid 2“ apžvalga

„Bosch AXT Rapid 2000“

Mūsų įvertinimas dėl lemiamų veiksnių renkantis smulkintuvą

1. Pjovimo charakteristikos: įvertinta 6,5 ​​iš 10

Šioje apžvalgoje aprašomas sodo smulkintuvas iš „Bosch AXT Rapid 2000“ vidutinės klasės labai parduodamas ir gerai peržiūrėtas.
Pirmajame veiksnyje mes vertiname pjovimo charakteristikos, ant kurio nusipelno „Bosch AXT Rapid 2000“ a balsas teigiama, bet tai šiek tiek viršija pakankamumą.

pjovimo sistema šio smulkintuvo yra iš tikrųjų peiliukai, pigesnė ir mažiau naudinga technologija, palyginti su turbinų ar ritininių smulkintuvų technologija. Ašmenų sistema iš tikrųjų reikalauja didesnės priežiūros, turi mažesnį pjovimo pajėgumą ir beveik visada aukštesnį triukšmo lygį nei ritininiai ar turbininiai modeliai („Bosch AXT Rapid 2000“ akustinė smailė iš tikrųjų yra 103 dB).
Tačiau ne visi peilių smulkintuvai yra vienodi, todėl „Bosch“ nurodo, kad „AXT Rapid 2000“ peiliai yra pjovimas lazeriu, sistema, kuri taip pat gamina peilius tvirtesnis ir ilgalaikis.

2. Variklis: įvertinta 6,5 ​​iš 10

Taip pat atsižvelgiant į variklio faktorius mūsų priskiriamas pažymys yra šiek tiek daugiau nei pakankamai, nes šio prietaiso maitinimas yra tinkamas ne per daug reikalaujančioms buitinėms užduotims atlikti.
Tačiau ir šiuo atveju „Bosch“ paaiškina, kad „AXT Rapid 2000“ variklis pasižymi savitomis savybėmis, dėl kurių jis veikia labai gerai. Ačiū labai didelis pjovimo momentas (12 Nm)Pasak bendrovės, specialus „Highspeed Powerdrive“ variklis turėtų pasižymėti puikiu našumu, palyginti su tos pačios galios smulkintuvu. Nepaisant naujovių, svarbu atsiminti, kad ant popieriaus „AXT Rapid 2000“ variklis tokį turi galia kuris neviršija i 2000 vatų, vertė visiškai vidutinis šioje kainų kategorijoje.

3. Našumas: įvertinta 6 iš 10

Pagal efektyvumo koeficientą įvertinimas, kurį priskiriame „Bosch AXT Rapid 2000“, yra pakankamas, nes įmonės nurodyti techniniai duomenys neleidžia mums skirti aukštesnio balo.

„Bosch AXT Rapid 2000“ atrama
Pradėkime nuo smulkinimo pajėgumas, tai yra kilogramų skaičius, kurį „Bosch AXT Rapid 2000“ gali apdoroti per vieną valandą. „Bosch AXT Rapid 2000“ atveju ši vertė lygi 80 kg / val, turint omenyje, kad aukštesnės klasės modeliai taip pat gali viršyti 200 kg / h. Šis rezultatas yra glaudžiai susijęs su ašmenų greitis: „Bosch AXT Rapid 2000“ yra 3650 aps./min, tuo tarpu našiausi smulkintuvai bet kokiu atveju viršija 4000 aps./min.
Taip pat pakanka įvertinti pjovimo pajėgumą: „Bosch AXT Rapid“ gali kapoti šakas iki 35 mm, todėl jis netinka per daug reikalaujantiems pjovimo darbams.

4. Lengva naudoti: įvertinta 7 iš 10

Naudojimo faktoriaus atžvilgiu balsavimas yra atsargus, nes randame įvairių elementų, kurie palengvina „Bosch AXT Rapid“ naudojimą. Pirmasis iš jų yra l‘piltuvėlis, kuriame galima smulkinti turinį tiesiogiai iš viršaus, o antrasis elementas yra konvejerio ašmenys kuris padeda smulkinti niekada nesiliečiant su įrankio ašmenimis. Tai saugos sistema, palanki net ir mažiau patyrusiems.
Tada apdorotas junginys tiesiogiai perkeliamas į kolekcijos krepšys kuris dedamas tiesiai į „Bosch AXT Rapid 2000“ ir yra palaikomas specialiais kabliais. Tai labai praktiška sistema, net jei ji neturi tokio pat atsparumo kaip klasikiniai plastikiniai indai.

5. Perkeliamumas: įvertinta 8,5 iš 10

Atsižvelgiant į gaminio svorį ir lengvumą bei kitus ypatumus, kuriuos netrukus pamatysime, balsavimas dėl perkėlimo faktoriaus yra labai teigiamas.„Bosch AXT Rapid 2000“ krepšys „Bosch AXT Rapid 2000“ sveria tik 11,5 kg o vilkimui palengvinti yra didelio skersmens ratai. Tačiau mes nurodome, kad ratai yra plastiko, medžiaga naudojama visiems neprofesionaliems smulkintuvams, todėl tinkama tik sodai oa taisyklingi dirvožemiai.
Tikslių smulkintuvo matmenų nenurodo „Bosch“, tačiau pagal kitas specializuotas svetaines jie būtų lygūs 75,6 x 43,8 x 36 cm, skaičiai žymi labai kompaktiškos priemonės. Todėl privalumas tiems, kurie turi mažai vietos garaže ar įrankių pašiūrėje.

Autorinės teisės „Klikkapromo srl“ – draudžiamas bet koks neteisėtas naudojimas