▷ „Bosch PSM 200 AES“ apžvalga

„Bosch PSM 200 AES“

Mūsų įvertinimai dėl lemiamų veiksnių renkantis orbitos šlifuoklį

1. Plokštės: įvertinta 9,5 iš 10

Šiame puslapyje pamatysime „Bosch PSM 200 AES“ orbitinį šlifuoklį – aukščiausios klasės produktą, kurį laikome geriausiu.

Pirmasis faktorius, kurį laikome, yra susijęs su plokšte, kuri, norint gauti gerą rezultatą, turi būti stačiakampio formos, kad padengtų didelį paviršių, taip pat sugebėtų pasiekti kampus.
Daugelis modelių turi beveik kvadratinę plokštę, kurios judant orbitai (žr. Vadovą) neleidžiama greitai nušlifuokite pasirinktą gabalėlį. „Bosch PSM 200 AES“ šlifuoklyje yra dvi plokštės, apie tai pakalbėsime vėliau, o stačiakampio formos 182 x 92 cm matmenys: mūsų nuomone, didesnis ilgio ir pločio skirtumas reiškia didesnį naudojimo paprastumą ir didesnį greitį.

2. Variklis: įvertinta 8,5 iš 10

Šiuo požiūriu vertinimas yra teigiamas, net jei mūsų tiriamasis neturi ypač galingo variklio.
Orbitinis šlifuoklis „Bosch PSM 200 AES“ yra laidinis modelis, galintis pristatyti iki 200 W galia, vidutiniškai aukšta vertė, kurią pats „Bosch“ nurodo net ir reikalaujant daugiau darbo. Ten greičiu galima pasirinkti iš 5 skirtingos pozicijos, platus diapazonas, prasidedantis nuo 6000 iki 26 000 svyravimų per minutę (vertė, kurią taip pat galite rasti nurodžius antraštėje orbitos / min).
Keli galimi padėjimai padeda modifikuoti šlifavimo intensyvumą. Tada kaip teigiamą bruožą atkreipiame dėmesį į tai, kad „Bosch PSM 200 AES“ yra lengvas paleidimas: tokiu būdu nustatytas greitis ateina palaipsniui, todėl vartotojo pasirengimas darbui yra absoliučiai lengvesnis, todėl jūsų nenustebins netikėta. staigiais jėgos smūgiais uždegant.
Vidutiniškai žemas yra vibracijų vertė, „Bosch“ rodo 1,5 m / s² neapibrėžtį, todėl „Bosch PSM 200 AES“ galite nuolat naudoti kelias valandas. Panaši kalbaakustinė emisija produkto, nes nustatyta didžiausia vertė 97 dB, todėl visada patartina naudoti ausines ar ausų kištukus.

3. Lengva naudoti: įvertinta 9,5 iš 10

Ypač įdomus yra naudojimo paprastumo faktorius, kurį laikome viena iš stipriųjų šio modelio pusių. Primename, kad „Bosch PSM 200 AES“ yra kabelinis modelis su guminiu žiedu, praktiška sistema, leidžianti pakabinti gaminį apgyvendinimo metu. „Bosch PSM 200 AES“ šlifuoklis yra labai lengvas, tik 1,4 kg, bet visų pirma gerai suprojektuota: dviguba ergonomiška rankena ir neslystanti danga.

Bosch PSM 200 AES stačiakampė orbitos plokštė

Aksesuarų keitimas taip pat yra labai praktiškas, nes yra speciali „Bosch SDS“ sistema, leidžianti greitai ir saugiai pakeisti plokštelę, kuria norite dirbti. Yra svirtys, kurios blokuoja plokštę: jas pajudinus galite ištraukti gabalėlį ir jį pakeisti, tada, grąžindami saugą į centrinę vietą, tvirtinimas baigtas.
Šlifavimo lakšto tvirtinimas yra „Velcro“, pati klasikinė sistema, bet ne visada stabiliausia. Tačiau „Bosch“ tvirtai tiki „Microklett“ ašarų sistema, kurią jis laiko ypač greita ir saugia.

4. Siurbimo sistema: įvertinta 9 iš 10

Bosch PSM 200 AES rankinė plokštė
Kalbant apie siurbimo sistemą, „Bosch PSM 200 AES“ orbitinis šlifuoklis visiškai tenkina, todėl gautas įvertinimas yra vienas iš labiausiai nusipelniusių. Kaip gidas praneša, galime nustatyti du ryškus tipai siurbimo sistemų, kurios taip pat gali egzistuoti. Pastarasis atvejis yra būtent „Bosch PSM 200 AES“ šlifuoklis, kurį galima prijungti prie išorinės įsiurbimo sistemos, tokios kaip „Kärcher AD 3 Premium“ židinys, kad tik būtų pavyzdys.
Apžiūrėtas orbitinis šlifuoklis, kaip ir buvo galima numatyti, taip pat suteikia mažą Mikrofiltro talpykla, kuris surenka darbo metu susidariusias dulkes.

5. Priedai: įvertinti 9,5 iš 10

Per visą apžvalgą mes apibrėžėme „Bosch PSM 200 AES“ šlifuoklį kaip „orbitinį“ tipą, tai yra visiškai teisinga, bet kartu ir redukcinė, nes dėka puikių priedų galintis transformuotis ir į delnų šlifuoklį (idealiai tinka tiksliam darbui).
Atsižvelgiant į tai, taip pat į kitus mūsų pateiktus elementus, priedų faktoriaus vertinimas yra visiškai teigiamas. Kartu su šlifuokliu iš tikrųjų randame du abrazyvinio popieriaus lapus, skirtus santykinėms plokštelėms (orbitai ir delnui), taip pat sunkus atvejis kur laikyti visus elementus.

„Klikkapromo srl“ autorių teisės yra draudžiamos