▷ „Braun 340s“ apžvalga | Kokybiškas

„Braun 340“

Mūsų įvertinimas dėl lemiamų veiksnių renkantis elektrinį skustuvą

1. Iškirpti: įvertinta 8 iš 10

Mums skirtas „Braun 340s“ skustuvas geriausias žemos klasės skustuvas, nusipelno a geras laipsnis už pjūvio koeficientą nes jame yra labai šaunių funkcijų, jis gali pasiūlyti sklandų darbą ir rezultatai yra artimi ašmenų rezultatams (akivaizdu, kad tai susiję ir su barzdos tipu, prie kurio dirbate). Skustuvo galvutėje yra a trigubo veikimo sistema: iš tikrųjų yra dvi skutimosi plokštės ir ganomos šukos kuris padeda užfiksuoti sunkiausius plaukus. Kiekvienam iš jų būdinga apibrėžta technologija „FreeFloat“, tai yra, kad jie prisitaiko prie veido kontūro kiekviename žingsnyje dėka trijų elementų lankstumo. Be to, folijos forma yra ergonomiška ir ypač plona, ​​kaip siūlo pats Braunas, su galimybe užfiksuoti net ataugančius plaukus ir todėl greičiau nusiskusti.

2. Struktūra: įvertinta 8 iš 10

Šis faktorius yra įvertinamas patenkinamai, turint skustuvą tvirta ir valdoma struktūra, nors galbūt mažiau ergonomiškas nei kai kurie aukščiausios klasės „Philips“ skustuvai. Produktas yra tvirtas ir atsparus, plastikiniai ir metaliniai elementai yra gerai sumontuoti kartu, o šoninė dalis turi a neslystanti guminė danga, kuris padeda sukibti skutantis duše. Ten dviejų ašmenų galva, būdingas „Brauns“, apima mažesnį paviršiaus plotą nei daugelis „Philips“, „Remington“ ir, kai kuriais atvejais, net „Panasonic“ gaminių. Taigi, jei visiškai nuskusti reikia šiek tiek daugiau laiko (parametras gali skirtis priklausomai nuo barzdos tipo ir jūsų patirties), riboto naudojimo vietose galva su mažesniu garsumu bus tikslesnė.

3. Mityba: įvertinimas 7 iš 10

rezultatas kad „Braun 340s“ ima elektros energiją gerai, bet jis nėra tarp aukščiausių ir dabar mes jums parodysime kodėl.
Pateikta mes randame vieną įkraunama Ni-MH baterija, galėti puikus našumasbet tam reikia šiek tiek atsargumo priemonės, kad būtų išvengta atminties efekto (iš tikrųjų tai labiau būdinga Ni-Cd technologijai). Tai yra, pirmam naudojimui rekomenduojamas 4 valandų įkrovimas, kurį reikia pakartoti po kelių mėnesių, ypač jei skustuvas nebuvo naudojamas ilgą laiką. Tačiau autonomijos ir įkrovimo santykis yra labai geras, nes su per vieną valandą įkraunama 45 minutes darbo. Galiausiai produktas negalima naudoti su kabeliu, problema, kurią sukelia 5 minučių greitas įkrovimas, trumpas laukimas, leidžiantis pakakti laiko visiškai nusiskusti.

4. Savybės ir priedai: įvertinta 7,5 iš 10

Nors šio veiksnio balas nėra blogas, reikia žinoti, kad tai tikrai nėra stiprioji „Braun 340s“ elektrinio skustuvo pusė. Funkcija Šlapias sausas Negalima nuvertinti to, kad produktas yra visiškai nepralaidus vandeniui, todėl jį galima naudoti ir duše, nes tai gana nebrangus skustuvas.
Šlapias sausas
Kaip ką tik minėjome, „Braun 340“ galima naudoti skutantis dušo metu ryte arba po darbo, naudinga funkcija taip pat folijų valymas tekančiu vandeniu. Be to, gali būti naudojami losjonai prieš skutimąsi paruošti odą skutimui.
Tikslus žoliapjovė
Snaperis, skirtas sureguliuoti šepečius, ūsus ar tam tikrus barzdos pjūvius, taip pat labai naudingas trumpinant prieš skutimąsi, jei barzda yra per ilga.
Įkrovimo šviesos diodas
Įkraunant, žalias šviesos diodas mirksi ir tampa pastovus, kai įkrovimas yra baigtas: tokiu būdu jūs suprantate, kai baterija baigia savo ciklą. Kai skutimosi mašina veikia ir baterija netrukus išsikrauna, pradeda mirksėti raudona lemputė.
Aksesuarų rinkinys
Mes nedaug randame, iš tikrųjų, tai turbūt labiausiai nuviliantis „Braun 340s“ aspektas, kuris vis dėlto turi geležinį alibį: jis yra geriausias tarp pigiausių produktų – kategorijos, kurioje niekada nerandama daugybė priedų . Todėl pakuotėje yra tik vienas teptuku likučiams, a gaubtas ašmenims ir transformatorius įkrovimui; nėra apgyvendinimo bazės ar kelionių globos.

5. Priežiūra: įvertinta 7 iš 10

7 balų iš 10 balų rezultatas yra tai, kad, palyginti su daugeliu kitų „Braun“ 3 serijos skustuvų (akivaizdu, kad jie brangesni), šis praranda palyginimą, nes nėra su dezinfekuojančia baze, tačiau jis vis tiek turi savybes, palankias greitam valymui. Kad išvengtumėte akumuliatoriaus perkrovimo, kuris gali pakeisti Ni-Mh veikimą, yra lemputė, apie kurią jau kalbėjome skyriuje „Funkcijos ir priedai“.
Ten valyti peiliukus, vietoj to, tai vyksta per teptuką arba tiesiogiai po tekančiu vandeniu arba po dušu, jei nusprendėte jį naudoti skalbdami. Ašmenys, kaip Braun rekomenduoja visiems savo modeliams, turi būti keičiami kas 18 mėnesių. Tačiau šis pakeitimas taip pat priklauso nuo barzdos rūšies ir jos naudojimo. atsarginės dalys, atsižvelgiant į dabartinį pasiūlymą, jie gali turėti kaina svyruoja nuo 20 iki 40 eurų.

Autorinės teisės „Klikkapromo srl“ – draudžiamas bet koks neteisėtas naudojimas