▷ „Deuba 103291“ apžvalga | Qu

Deuba 103291

Mūsų įvertinimai dėl lemiamų lagaminų rinkinio veiksnių

1. Dydis: įvertinta 8,5 iš 10

Svarbiausias aspektas, kurį reikia įvertinti, kai norite pasirinkti lagaminų komplektą, tikrai yra tas, kuris būdingas matmenims, kurie apima tiek pločio matavimas, ūgio yra gylis, tiek talpa litrais. Pastarasis suteikia jums efektyvią idėją, kiek turite vietos daiktams, kuriuos norite pasiimti su savimi į kelionę. The paties lagamino svorio jei norite keliauti lėktuvu, nes beveik visos oro linijos tam turi apribojimus.
„Deuba 103291“ rinkinys turi šiuos matmenis:

  • Rankinis bagažas: kurių matmenys lygūs 33,5 x 50 x 22 cm, šį lagaminą galima nešiotis beveik visuose skrydžiuose, tačiau jūs galite šiek tiek rizikuoti tokiomis pigių skrydžių bendrovėmis kaip „Ryanair“, kurios leidžia maksimalų 20 cm gylį. Gebėjimas 36 litrai atsižvelgiant į matmenis, jis nėra tarp aukščiausių, tačiau gana mažas 2,3 kg leidžia sunaudoti iki maždaug 8 kg drabužiams ir kitiems daiktams, nes maksimali leistina laive norma yra 10 kg;
  • Vidutinis lagaminas: antrasis bagažo vienetas yra 39,5 x 60 x 25 cm kurių talpa yra 59 litrai, todėl tai yra kelioninis lagaminas, tinkamas maždaug savaitės kelionėms. Svoris 2,9 kg tai labai gerai atsižvelgiant į dydį;
  • Didelis lagaminas: didžiausia 45,5 x 70 x 28 cm turi talpą 89 litrai, labai gera vertė, tinkama ilgoms kelionėms. Net svoris 3,7 kg tai yra gana maža ši talpa, paliekant apie 16 kg tinkamų naudoti jūsų drabužiams ir kitiems daiktams.

2. Standumas: įvertinta 9 iš 10

Standumas reiškia medžiagas, naudojamas lagaminų pamušaluose. „Deuba 103291“ lagaminų komplektas pagamintas naudojant technologijas ABS, todėl tai yra labai tvirta, bet kartu ir lengva medžiaga.
Šio tipo standi danga sugeba apsaugoti turinį lagaminų nuo smūgių, lietaus ir drėgmės, taip pat yra labai patvarūs. Vienintelis nedidelis tokios medžiagos trūkumas yra tai, kad būdama nedeformuojama, ji neleidžia maksimaliai užpildyti lagaminų. Antra, standūs įdėklai paprastai neturi išorinių kišenių. Galiausiai mes atkreipiame dėmesį į tai, kad matinis ir riestas paviršius padeda paslėpti įbrėžimus, kuriuos sukelia bet kokie nelygumai.
„Deuba 103291“ danga

3. Gabenamumas: Įvertinta 9 iš 10

Atsižvelgiant į ratų ir rankenų skaičių ir kokybę, „Deuba 103291“ vežimėliai įvertinami labai gerai. Deuba 103291 ratai Kiekviename iš trijų dėklų pirmiausia yra 4 daugiakryptiai guminiai ratai su judėjimo laisve 360 °, labai patogu, kai skubate, kaip dažnai nutinka keliaujant. Iš tikrųjų tokio tipo ratai jums leidžia Paspauskite lagaminą horizontaliai, jo nereikia pakreipti, todėl jis idealiai tinka aplinkoje, kurioje yra daug kliūčių, pavyzdžiui, liftai ir eskalatoriai.
Antra, jie yra dvi rankenos ergonomiškas ir tvirtas, vienas viršutinis ir vienas šoninis, ir vienas vilkimo rankena išplečiamas su ergonomiška rankena. Pastarasis pagamintas iš aliuminio, todėl yra tvirtas.

4. Saugumas: įvertinta 7,5 iš 10

Ketvirtas veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti, susijęs su lagaminų komplekto naudojamomis saugos sistemomis.
„Deuba 103291“ uždarymas„Deuba 103291“ bagaže naudojama integruota rakinimo sistema su trijų skaitmenų derinys. Tai ypač aktualu dviem lagaminams lagaminuose, užtikrinant, kad jų negalėtų atidaryti tie, kurie nėra susipažinę su jūsų pasirinktu deriniu. Šio tipo užsegimas tikrai yra saugesnis nei klasikinė spyna su raktu, kurią galima lengvai priversti.
Jo trūkstavis dėlto TSA fiksavimo sistema, būtinas keliaujant į JAV. Iš tikrųjų, nuvykus į šią paskirties vietą, gali būti, kad tikrinami bagažai, kuriuose priverstos spynos. Kita vertus, TSA sistema leidžia ją atidaryti nepriverčiant universalaus rakto, priklausančio tik oro uosto personalui. Tokiu būdu galite būti tikri, kad nieko nebus sugadinta, įskaitant bagažą.

5. Vidinė organizacija: įvertinta 9,5 iš 10

„Deuba 103291“ lagaminų komplekto interjeras yra optimaliai sutvarkytas dėl daugybės konstrukcinių savybių ir papildomų elementų. Pirmiausia randame a vidinis separatorius kuris užsidaro užtrauktuku ir kuris savo ruožtu pateikia a tinklinė kišenė su užtrauktuku. Tai labai naudinga saugant dokumentus ir kitus smulkius daiktus.
Kitoje pusėje yra a skyrius apačioje, kurį taip pat galima atidaryti užtrauktuku. Šis skyrius, neturintis sąlyčio su likusiu lagamino turiniu, idealiai tinka daiktams, kuriuos norite laikyti atskirai nuo drabužių, laikyti, pavyzdžiui, batų. Toje pačioje pusėje taip pat yra du sukryžiuoti drabužių dirželiai, kuri, suglaudindama turinį, užtikrina, kad judėdamas jis per daug nejudėtų ir geriausiu atveju būtų optimizuota erdvė.
„Deuba 103291“ vidinė organizacija
„Klikkapromo srl“ autorių teisės yra draudžiamos