▷ geriausi magne bėgimo takeliai

Mūsų patarimai, kaip pasirinkti magnetinį bėgimo takelį

Bėgimo takeliai yra viena iš populiariausių sporto priemonių ir jų galima rasti įvairių formų ir dydžių kiekvienoje sporto salėje ir dažnai daugelyje namų. Bėgimo takeliai yra ypač naudingi visiems tiems žmonėms, kurie jie mėgsta bėgioti, bet jie to negali padaryti lauke arba dėl kažkokių priežasčių jie nori tai daryti viduje. Bėgimo takeliai taip pat suteikia pranašumą, nes gali stebėti ir fiksuoti skirtingas treniruočių vertes. Be to, šios mašinos yra idealūs įrankiai apšilti prieš treniruotę ir taip pat tinka Senesni žmonės kuris turi toliau judėti nedėdamas per didelių pastangų.
Bėgimo takelius galima suskirstyti daugiausia į dvi kategorijas – magnetines ir elektrines, atsižvelgiant į jų naudojamo atsparumo tipą.
Kitose pastraipose mes kalbėsime magnetiniai bėgimo takeliai, kurios yra mažiausiai technologinės ir dažniausiai pigiausios. Jei norite sužinoti pagrindinius veiksnius, į kuriuos reikia atsižvelgti prieš įsigyjant bėgimo takelį, ar jis būtų elektrinis, ar magnetinis, galite perskaityti mūsų bėgimo takelio pirkimo vadovą.

Bėgimo takelių plitimas

Anksčiau buvo naudojami šiuolaikinių modelių protėviai sumalti grūdus arba įjungti vandens ir oro siurblius, ir tik vėliau bėgimo takeliai buvo naudojami kaip sporto įranga. Vietoj juostos buvo laipteliai, pritvirtinti prie mechanizmo, kurį įjungė žmonių ar gyvūnų judindami žingsnius laipteliais. Kai kurie modeliai netgi buvo naudojami kaip bausmės priemonė.
Bėgimo takelio, kaip treniruoklio, patentas buvo išduotas 1913 m. JAV ir buvo naudojami pirmieji modeliai pradedant 1925 m diagnozuoti širdies ar plaučių ligas. Net ir šiandien bėgimo takeliai naudojami medicinos-sporto vizitai įvertinti širdies ir plaučių reakcijas į krūvį. Vėliau ši sporto įranga vis plačiau paplito ir šiandien jos galima rasti daugelyje medicinos centrai ir reabilitacijos centrai taip pat visose sporto salėse.

Skirtumai tarp magnetinių ir elektrinių bėgimo takelių

Magnetiniai bėgimo takeliai yra skirta vaikščioti arba daugiausia atlikti lengvus važiavimus, ir tai daugiausia yra dėl to, kad nėra variklio. Palyginti su elektriniais modeliais, yra ir kitų esminių skirtumų, kuriuos analizuosime kitose pastraipose.
Pagrindinis skirtumas tarp dviejų tipų bėgimo takelių susijęs su varikliu, iš tikrųjų tai yra tik elektriniuose modeliuose, o iš šio skirtumo yra ir kitų tiek struktūriniu, tiek veiklos lygiu. Kitose pastraipose pamatysime, kaip šios dvi bėgimo takelių rūšys skiriasi viena nuo kitos.

Pasipriešinimas

Elektriniuose bėgimo takeliuose galite nustatyti diržo greitis su daug tikslumas; pradėjus diržą juda nustatytu greičiu, o vartotojas turi bėgti pakankamai greitai, kad neatsiliktų. Tokiu būdu bėgantieji tiksliai žino, kaip greitai eina ir gali stebėti taip tavo pažanga. Su magnetiniais modeliais juosta ateina perkeltas paleidus vartotoją o nuovargis didėja, kai ištvermė ar greitis didėja. Tačiau juostos greitis nėra įrašomas, todėl nėra lengva stebėti savo patobulinimus. Tai yra labai svarbus skirtumas, dėl kurio elektriniai modeliai yra tinkamesni važiuoti nei magnetiniai. Tiesą sakant, lenktynių metu yra atitrūkimo nuo žemės momentas ir, kaip jau minėjome, magnetiniuose modeliuose juosta juda stumiant kojas. Jei bėgate ant magnetinio bėgimo takelio, atsiskyrimo akimirką juostos juda ne jėga, o tai lemia nenutrūkstamą judėjimą. Tai yra pagrindinė priežastis, kodėl magnetiniai modeliai yra tinkamesni vaikščioti, nes einant viena iš dviejų kojų visada liečiasi su diržu, todėl gali ir toliau ją stumti.
magnetinis bėgimo takelis

Struktūra

Struktūriniu lygmeniu elementai daugeliu atvejų yra vienodi. Tiesą sakant, tiek elektrinių, tiek magnetinių bėgimo takelių struktūrą gerai ar blogai sudaro tik bėgimo diržas ir konsolė. Tačiau yra ir struktūrinių skirtumų. Iš tiesų magnetiniai modeliai yra paprastai lengvesni ir mažiau didelių gabaritų, jų struktūra yra mažiau tvirta nei elektrinių modelių, nes magnetiniai modeliai, skirti vaikščioti, yra skirti mažiau patirti nei elektriniai modeliai. Tai taip pat turi įtakos programai didžiausias vartotojo svoris, kuris yra didesnis elektriniams modeliams. Struktūriškai magnetinių modelių pranašumas yra mažesnis ir lengvesnis. Be to, yra ir modelių be konsolės, kuriame vienintelis elementas yra vaikščiojimo diržas. Mes atkreipiame dėmesį į tai, kad būdami be variklio, magnetiniai modeliai neturi būti prijungti prie srovės, kad veiktų.
magnetinė bėgimo takelio konsolė

Treniruotė

Kalbant apie našumą, šiuo atveju yra esminių skirtumų, kuriuos sukelia variklio nebuvimas magnetiniuose modeliuose. Elektriniai modeliai turi pranašumą mokėti reguliuoti greitį ir nuolydį juostos mygtukais konsolėje, o norint reguliuoti magnetinių modelių atsparumą, reikia naudoti a rankenėlė. Tai natūraliai taikoma daugumai rinkoje esančių modelių (ir visiems tiems, kuriuos analizavome), bet ne visiems, iš tikrųjų gali būti, kad yra ir magnetinių modelių, kurių atsparumas reguliuojamas konsolės mygtukais, tačiau jei tokių modelių yra, jie yra gana reti. Didelis elektrinių modelių pranašumas yra jų buvimas iš anksto nustatytos mokymo programos kurie automatiškai keičia diržo greitį ir nuolydį. Automatinis reguliavimas gali vykti dėl to, kad yra elektrinis variklis, iš tikrųjų magnetiniuose modeliuose nėra iš anksto nustatytų programų.
Be to, elektriniai modeliai yra skirti treniruotėms ir gana intensyviems bėgimams, o magnetiniai – labai švelniems bėgimams ar greitiems pasivaikščiojimams.
magnetinio bėgimo takelio rankenėlė

Kaina

Dėl konstrukcinių savybių ir ypač dėl to, kad yra variklis, elektriniai modeliai paprastai yra brangesni nei magnetiniai. Apie magnetinių bėgimo takelių kainas pakalbėsime vėliau tam skirtoje pastraipoje.

Kaip veikia magnetinis bėgimo takelis

Kaip jau minėjome, magnetiniai bėgimo takeliai neturi variklio, o diržas juda pats vartotojas. Šiuose modeliuose pastangos didėja arba mažėja, atsižvelgiant į diržo sukurtas pasipriešinimas vartotojo tempu. Elektrinių bėgimo takelių viduje yra magnetas, o varža yra sureguliuota perkeliant magnetą arčiau ar toliau nuo juostos. Tai daroma naudojant a rankenėlė, esanti šalia konsolės. Šių modelių veikimas yra ypač elementarus, todėl net kai kuriuose prekybos centruose ir nespecializuotose parduotuvėse labai lengva rasti magnetinius modelius.

Magnetinių bėgimo takelių privalumai

Magnetiniai bėgimo takeliai turi keletą privalumų, tarp kurių yra:

 • Gebėjimas treniruotis neatsižvelgiant į tai oras;
 • Pagrindinis amortizacija palyginti su asfaltu;
 • Galimybė reguliuoti pastangų intensyvumą tiksliai;
 • Galimybė redaguoti diržo nuolydis;
 • Žemos kainos, palyginti su elektriniais bėgimo takeliais;
 • Ten parametrų registravimas tokius kaip laikas, greitis ir širdies ritmas.

Be to, primename, kad naudojant magnetinius modelius rekomenduojama atlikti net greitus pasivaikščiojimus ar lengvus bėgimus. Atsižvelgdami į šiuos elementus, galime pasakyti, kad magnetiniai bėgimo takeliai tinka žmonėms, norintiems bėgti lengvos treniruotės, taigi žmonės, kurie tai daro atsigauti po traumos, žmonės senyvo amžiaus ar žmonės, kurie tiesiog nori judėti be intensyvių treniruočių. Be to, magnetiniai bėgimo takeliai yra idealus pasirinkimas visiems žmonėms, turintiems mažai vietos, todėl ieškantiems kompaktiškos ir galbūt lengvos sporto įrangos.

Veiksniai, į kuriuos reikia atsižvelgti perkant magnetinį bėgimo takelį

Magnetiniai bėgimo takeliai nėra labai sudėtinga sporto įranga, todėl nėra daug elementų, kuriuos reikėtų įvertinti prieš perkant. Štai sąrašas funkcijų, į kurias reikia atsižvelgti perkant elektrinį bėgimo takelį:

 • Pasipriešinimo lygiai: atsparumo lygiai yra svarbūs, nes jų yra daugiau ir sunkiau treniruotis, be to, didesnis atsparumo lygių skaičius leidžia keisti treniruotes, kad nebūtų nuobodu;
 • Matmenys ir svoris: šias konstrukcines charakteristikas natūraliai labai svarbu įvertinti, nes magnetinis bėgimo takelis yra gana didelė sporto priemonė. Be to, svoris taip pat turi įtakos įrankio judėjimo lengvumui. Mes atkreipiame dėmesį, kad magnetiniai bėgimo takeliai paprastai yra sulankstomi, todėl leidžia jums sutaupyti vietos;
 • Pakreipimo lygis: nuolydis yra dar vienas būdas pakeisti treniruotės intensyvumą;
 • Pateikta informacija: net magnetiniuose modeliuose paprastai yra integruotas kompiuteris ir ekranas, kuriame rodomi kai kurie parametrai, susiję su mokymu;
 • Rankiniai jutikliai: Kai kuriuose modeliuose taip pat yra rankiniai pulso jutikliai, kurie nustato širdies ritmą.

sulankstomas magnetinis bėgimo takelis

Pagrindiniai magnetinių bėgimo takelių ženklai

Dėl to, kad nėra variklio ir jų konstrukcinio paprastumo, rinkoje yra daugybė magnetinių bėgimo takelių gamintojų. Kelių didžiųjų sporto įrangos bendrovių kataloge yra keletas magnetinių bėgimo takelių modelių, tačiau taip pat labai lengva rasti modelius, kuriuos siūlo mažesnės kompanijos, užsiimančios pigia sporto įranga. Tarp žinomiausių kompanijų, kurios taip pat gamina magnetinius bėgimo takelius, randame: Diadora, Fassi yra „Sportstech“. Bet kokiu atveju, prieš pasikliaujant žinomu prekės ženklu, rekomenduojame išanalizuoti jus dominantį modelį, nes net tarp mažų kompanijų siūlomų produktų, kurių kainos paprastai yra mažesnės, galima rasti geros kokybės magnetinių bėgimo takelių.

Magnetinių bėgimo takelių kainų diapazonai

Kaip tikėjomės ankstesnėse pastraipose, magnetiniai modeliai dažniausiai yra pigesni nei elektriniai, nes nėra variklio. Pigesni magnetiniai modeliai yra įskaičiuoti nuo 100 iki 150 €: šie modeliai paprastai yra vieni kompaktiškiausių ir lengviausių ir yra tinkami ne intensyviam naudojimui. Brangesni modeliai taip pat kainuoja virš 250 € ir sunku rasti stogą …