▷ Geriausios „Pampers“ sauskelnės 2

„Pampers“ sauskelnės

sauskelnes vienkartiniai daiktai buvo tikra praėjusio amžiaus 60-ųjų revoliucija, labai palengvinusi to meto motinų gyvenimą. Tiesą sakant, jie gimė tais pačiais ekonomikos pakilimo ir moterų emancipacijos metais – laikotarpiu, kai moterys vis dažniau dirbo, ypač JAV. Todėl labai naudinga buvo paruošti naudoti sauskelnes, kad būtų galima pakeisti audinius. Prieš tai iš tikrųjų vystyklus reikėjo plauti rankomis ir išdžiovinti kiekvieną kartą, kai jie buvo naudojami, švaistant energiją ir laiką.Į 1961 mchemijos inžinieriaus Viktoro Millso idėjos dėka buvo pateikti pirmieji pavyzdžiai, kurių sėkmė buvo tuoj pat. Nuo to laiko vystyklai patyrė didelių pokyčių: pirmaisiais metais pavojingas segtukas buvo pakeistas atviromis ir uždarytomis lipniomis juostelėmis, o laikui bėgant naujos technologijos leido pristatyti vis kvėpuojančias, lengvesnes medžiagas ir patogias kūdikiui .
Tačiau šiandien, praėjus beveik 60 metų nuo sukūrimo, suprasta, kad vienkartinės sauskelnės nėra labai tvarios, nes jos pagamintos iš kažkada naudotų neperdirbamų medžiagų. Dėl šios priežasties daugelis tėvų nusprendė grįžti prie senų plaunamos sauskelnės pasiūta iš audinio, atsisakant praktiškumo ir taupant laiką vardan ekologijos.
Vienkartinių sauskelnių patogumas vis dar neginčijamas ir dėl šios priežasties rinkoje yra daugybė skirtingų prekių ženklų tipų, kurių kiekviena pasižymi labai specifinėmis savybėmis ir gali patenkinti visus naujagimio ar naujagimio poreikius. Tarp įvairių esamų prekės ženklų, t „Pampers“ sauskelnės jie tikrai yra vieni iš garsiausių: sužinokite su mumis, kokie yra jų pranašumai ir trūkumai.

Prekės ženklo „Pampers“ istorija

Prieš gilindamiesi į „Pampers“ vystyklų techninius aspektus, šiek tiek pašoksime į praeitį, kad sužinotume, kaip gimė ir kada atvyko į Italiją vienas garsiausių prekės ženklų pasaulyje. Ten „Pampers“ gimė minėtųjų dėka Viktoras Millas, vystyklų išradėjas ir garsios kompanijos, kuri dabar yra Amerikos daugiatautės įmonės, įkūrėja Procter & Gamble ir kurių produkcija prekiaujama Italijoje – Faterisįkurta įmonė Angelini šeima, tas pats, kuris 60-aisiais pardavinėjo Absorbuojančios linijos.„Pampers“ firmos sauskelnėsItalijoje garsiąsias sauskelnes lydėjo išskirtinis atsiliepimas – draugiškas mėlynasis begemotas, vardu Pippo, kuris iki 90-ųjų pradžios buvo reklaminių kampanijų veikėjas. Net ir šiandien „Pampers“ yra viena iš lyderių šiame sektoriuje, kurią labai vertina motinos ir tėčiai už savo produktų efektyvumą, įskaitant servetėles naujagimiams valyti ir rankšluosčius higienai ir apsaugai.

„Pampers“ sauskelnių linijos

Kiekvienas tėvas visada nori savo sūnui ar dukrai geriausio, ypač kalbant apie produktus, kurie visada liečiasi su oda, pavyzdžiui, sauskelnių atveju. Būtent dėl ​​šios priežasties gamintojai dažnai siūlo daugybę skirtingų savybių tipų, kad patenkintų skirtingus poreikius ir visų pirma sukurtų produktą, kuris gerbtų subtilią naujagimio odą. „Pampers“ taip pat sau kelia šį tikslą ir daro tai pateikdamas į rinką 5 sauskelnių komplektai kiekvienam poreikiui. Sužinokime kartu.

saulė ir Mėnulis

„Pampers Sole“ ir „Luna“ sauskelnės jie yra tarp naujausių gerai žinomo prekės ženklo naujovių, siūlančių daug efektyvesnį sugeriamumą nei kiti modeliai. Iš tikrųjų vidinę dalį sudaro didesnis skaičius absorbuojančios mikrogranulės, siekiant išvengti nemalonių ir nepatogių šoninių išsiliejimų. lepina vieninteles luna sauskelnesŠio tipo vystyklų struktūra taip pat turi elastingas ausis, kad ją uždarytų, ir gydymą, pagrįstą ramunėlių ir alavijų losjono esmė.

Baby Dry

„Pampers Baby Dry“ sauskelnės pažadėk vieną laikoma iki 12 valandų dėka ypatingo naudojamų medžiagų sugeriamumo ir kvėpavimo. Šlapias yra užblokuotas ir laikomas atokiau nuo odos, kuri lieka sausa, o sauskelnių viduje oras gali laisvai praeiti, kad natūraliai kvėpuotų. Vėl turime Elastingos ir apgaubiančios ausys, uždarančios iki 10 cm. Tada yra barjerai viską laiko išvengti nemalonių išsiliejimų ir gydymo su alijošiaus losjonas kad oda visada būtų gaivi.

Progresas

Ten Pažangos linija Vietoj to, jis buvo sukurtas specialiai naujagimiams, nes turi puikias savybes šioms pirmosioms gyvenimo akimirkoms. Visų pirmaišskirtinis plačių skylių filtras, pagaminta siekiant užfiksuoti net ir skystiausią kaklą, būdingą naujagimiams. Dėl šios atsargumo priemonės kūdikio oda išlieka sausesnė, o dirginimo galimybės yra ribotos. progresas lepina sauskelnesBe to, „Pampers Progressi“ turišlapias indikatorius, vystyklų priekyje nubrėžta linija, kuri, kai kūdikis išsižiojo, keičia spalvą nuo geltonos iki mėlynos, todėl ją reikia pakeisti.

Kelnaitės

Kita novatoriška „Pampers“ sukurta linija yra Kelnaitės, vystyklai, kuriuos galima užmauti kaip įprastą kelnaitę ir kuriuos vėliau galima lengvai nuimti dėl nuplėšiamos angos šone. Taip pat šiuo atveju naudojamos absorbuojančios ir kvėpuojančios medžiagos, pamušalas yra patogus, o dizainas – labai patrauklus. lepina kelnaites sauskelnesŠi linija yra skirta vaikams nuo 6 kg ir daugiau, todėl yra skirta tiems, kurie yra šiek tiek vyresni.

Naturello

Absoliuti naujovė vietoj to yra Naturello, nauja linija, skirta dar reiklesnėms motinoms, kurios tiesiog nori savo vaikų natūralios medžiagos. Iš tikrųjų ši sauskelnių linija yra pagaminta medvilnė ir iš augalų gautos medžiagosyra produktas dermatologiškai patikrinta ir labai patogu liestis su kūdikio oda. Be to, nėra kvepalų, t. Y. Juose nėra 26 alergizuojančių kvapiųjų medžiagų, kuriuos išvardijo ES, ir yra tokie pat sausi ir švarūs kaip ir kitos linijos. lepina naturello sauskelnesNepaisant natūralių medžiagų naudojimo, net ir šiai kategorijai priskiriamos sauskelnės nėra biologiškai skaidomos, todėl jas reikia išmesti nerūšiuotu būdu.

„Pampers“ sauskelnės ir varžybos

Žinoma, „Pampers“ nėra vienintelis prekės ženklas rinkoje, kai kalbama apie vienkartines sauskelnes. Todėl prieš priimant galutinį pasirinkimą svarbu žinoti visas kiekvienos sauskelnių veislės savybes ir techninius aspektus, kad būtų galima jas palyginti ir padaryti teisingą išvadą. Pažiūrėkime kartu su svarbiausiais parametrais, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis sauskelnes, ir kaip „Pampers“ laikosi jų atžvilgiu.

1. Absorbcija

Kiekvienoje viduje esančioje sauskelnėje yra a sugeriantis sluoksnis pasižymi celiuliozės pluoštais ir absorbuojančiu geliu, kurie apsaugo nuo išsiliejimo sulaikydami skysčius. L ‘sugeriamumas vienkartinių sauskelnių atveju tai yra esminis aspektas, kad kūdikis visada būtų kuo ilgiau sausas ir švarus. sugeriamumas slopina sauskelnes„Pampers“ atveju, kaip matėme, beveik visų tipų sauskelnėms siūloma ypač gerai sugerti, kad būtų patogiau tiek kūdikiui, tiek tėvams, kuriems nereikės jo keisti dažnai.

2. Medžiagos

Taip pat medžiagos jie yra vienas iš svarbiausių aspektų renkantis sauskelnes, ypač todėl, kad jie nuolat liečiasi su kūdikio oda. Tarp „Pampers“ linijų natūraliausias tikrai yra „Naturello“, iš kurio gaminamos sauskelnės medvilnė ir iš augalų gautos medžiagos. Kitose rūšyse naudojami celiuliozės pluoštai ir plastikinės medžiagos, kurios bet kuriuo atveju yra dermatologiškai patikrintos, todėl jos turėtų būti saugios vaikui.

3. Uždarymas

Net ir atvartai ar ausys uždarymui vystyklų gali būti daugiau ar mažiau patogus, atsižvelgiant į svarstomą tipą. „Pampers“, priklausomai nuo pasirinkto modelio, turi daugiau ar mažiau lanksčias ausis, o kai kuriais atvejais – išplečiamas ir apgaubiančias, kaip, pavyzdžiui, „Baby Dry“ linijoje. lepina sauskelnių užsegimasTačiau kituose jie su vystyklų struktūra sudaro visumą, todėl įgauna kelnaites kaip ir „Panty“ linijos atveju. Šiuo atveju apvyniojama juosta turi mažą vertikalią liniją šone, kurią galima lengvai suplėšyti, norint pakeisti vystyklą.

4. Iškirpkite

„Pampers“, kaip ir dauguma sauskelnių prekių ženklų, siūlo kiekvienos dydžius svorio diapazonas. Priklausomai nuo pasirinkto modelio, galite rasti skirtingų dydžių, nes kai kurios linijos yra skirtos naujagimiams, o kitos – vyresniems vaikams, todėl turi didesnį svorį. lepina sauskelnių dydįPažiūrėkime, kokie yra dydžiai ir kaip jie klasifikuojami:

  • 1 dydis Naujagimis: šis dydis idealiai tinka naujagimiui, sveriančiam nuo 2 iki 5 kg, o tarp „Pampers“ linijų jis yra tik „Progressi“ serijoje;
  • 2 dydis MiniKita vertus, „Mini“ yra beveik visose linijose, išskyrus „Panty“. Jo matmenys tinka vaikams, sveriantiems nuo 3 iki 6 kg;
  • 3 dydžio vidurinis: vaikams nuo 4 iki 9 kg vietoj to „Pampers“ siūlo „Midi“ dydį, galimą visoms rinkoje esančioms linijoms;
  • 4 dydis Maxi: šis dydis tinka vaikams, kurių svoris svyruoja nuo 7 iki 18 kg, ir yra prieinamas „Sole“ ir „Luna“, „Mutandino“, „Baby Dry“ ir „Naturello“ linijoms;
  • 5 dydis Junior: vaikams nuo 11 iki 25 kg. Yra „Baby Dry“, „Panty“, „Sole“ ir „Luna“ linijose;
  • 6 dydis ypač didelis: toms pačioms ką tik paminėtoms linijoms 6 dydžio „Extra Large“ taip pat galima sverti iki 30 kg, puikiai tinka vyresniems vaikams, kurie dar nepasiekė spannolinare fazės.

5. Kvapas

Kitas bruožas, į kurį reikia atsižvelgti renkantis sauskelnes, yra kvepalų buvimas ar nebuvimas. Tarp „Pampers“ linijų – vienintelis, kuris garantuoja 0% kvapasio essenze yra linija Naturello, tuo tarpu kituose gali būti ramunėlių esencijos ir alavijo losjonai, atsižvelgiant į nagrinėjamą modelį. Paprastai yra tendencija vengti šio tipo produktų, kuriuose yra kvepalų, nes jie gali būti agresyvūs subtiliai vaikų odai.

Konkuruojantys „Pampers“ prekės ženklai

„Pampers“ vystyklai neabejotinai yra vieni perkamiausių ir populiariausių Italijoje, visų pirma dėl gero medžiagų atsparumo, garantuojančio sausą ir apsaugotą odą kiekvieną kartą. Tačiau jo pusėje yra ir kitų prekių ženklų, kurie gali pasigirti tomis pačiomis savybėmis, pavyzdžiui, pavyzdžiui Huggies, kuris siūlo daugybę produktų, turinčių tas pačias kūdikio odos apsaugos nuo gimimo iki spannolinare momentų garantijas. Rečiau paplitusios, bet vienodai populiarios yra sauskelnės Chicco, užrašas …