▷ Haucko svajotojų apžvalga | Klausimas

Haucko svajotojas

Mūsų įvertinimai dėl lemiamų veiksnių renkantis lopšį

1. Struktūra: įvertinta 6 iš 10

Ten Haucko svajotojas tai yra mažos kainos diapazonas lovelė priklausantys kategorijai tradicines loveles: dėl šios priežasties nusprendėme, kad faktoriui, kuris atsižvelgia į jo struktūrą, balsuoti vos pakanka.

Tradicinės lovytės, palyginti su modernesne lovos lovele, tai yra su sulankstomomis šonomis, kurias galima pastatyti šalia lovos, kad būtų galima praktiškai miegoti kartu, dabar yra pasenusios. Ne tik tiksliai jie neleidžia kartu miegoti, dabar plačiai pripažintas geriausiu tiek tėvams, tiek kūdikiams, tačiau jie verčia motiną ar tėvą keltis iš lovos naktį, kai kūdikis verkia, o ne tik sugeba jį priartinti.
„Hauck Dreamer“ fiksuotos pusėsTačiau reikia pabrėžti, kad, skirtingai nei daugelis tradicinių lopšių, „Hauck Dreamer“ turiaukštis vos 70 cm ir ją galima lengvai priartėti prie lovos: tai reiškia, kad nereikės atsistoti norint pasiimti kūdikį, o detalė dažnai nuvertinama, tačiau tai gali labai supaprastinti naujųjų tėvų gyvenimą.

2. Rinkinys: įvertinta 5 iš 10

Kita vertus, negalime skirti pakankamai balso už veiksnį, kuris vertina rinkinys įtraukta dėl paprastos priežasties, kad Hauck Dreamer yra visiškai nenusiteikęs.
Tai iš tikrųjų nėra didelė problema: jei iš tikrųjų, viena vertus, tiesa, kad dėl to būtina įsigyti viską, kas būtina, atskirai, taip pat tiesa, kad dažnai kartu su lopšiais pateikiami rinkiniai netinka vaikui, nes naudojami audiniai yra sintetiniai arba nes pagalvė nėra nuo uždusimo ir gali sukelti kvėpavimo problemų naujagimiui, kuris pirmaisiais gyvenimo mėnesiais miego metu dažnai nekvėpuoja.

3. Mobilumas: 8 iš 10

Galimybė sugebėti pasislinkti su lengvumas lopšys yra veiksnys, kurio negalima nuvertinti: šiuo atveju „Hauck Dreamer“ įvertinimas yra labai geras – 8 balai iš 10. Šis modelis iš tikrųjų sulankstoma konstrukcija (žemiau matote sulankstytą) ir a svoris apie 7 kg kurie daro jį ypač lopšiu lengvas taip pat patogu pasiimti su savimi, pavyzdžiui, į senelių namus: taip išvengiama dvigubo visko, ko reikia vaikui, pirkimo tiems tėvams, kurie tikisi dažnai vaikščioti tarp dviejų namų.
„Hauck Dreamer“ sulankstoma konstrukcijaKalbant apie judėjimą namuose, deja, turime atsižvelgti į tai, kad šis lopšys yra be ratųTai akivaizdžiai nereiškia, kad jis turėtų likti tik miegamajame, o paprasčiausiai, kad judėti su vaiku viduje nėra saugu ir kad jis gali sugadinti grindis, jei jį tempia iš vieno kambario į kitą.

4. Atsipalaiduokite: įvertinta 8 iš 10

Hauckas Dreamneris taip pat gerai įvertina faktorių, kuris atsižvelgia į tuos elementus, kurie palaiko komfortą ir vaiko, taigi ir tėvų, atsipalaidavimas. Visų pirma, mes įvertinome dviejų buvimą tinklainės dedamas ant šonų vaiko galvos aukštyje (matoma žemiau esančioje nuotraukoje): tai iš tikrųjų ne tik leidžia geresnę oro cirkuliaciją, bet ir gali būti naudingi tiek tėvams stebėti miegantį vaiką, tiek pastarajam pabudus ieškoti tėčio ir mamos.
Hauck Dreamer tinklainėsTačiau įdomiausias elementas, be abejo, yra apverčiamos pėdos jų lopšio, jų dėka forma Lengvai arkinis, jie gali tai paversti a sūpuojantis nuraminti kūdikį, kai jis verkia, ar priversti jį užmigti. Tada paprasčiausiai pasukite kojas priešinga kryptimi, kad lopšys grįžtų stabiliai.
Kita vertus, neįmanoma pakreipti lopšio krepšelio taip, kad kūdikio galva būtų šiek tiek aukštesnėje padėtyje nei kūnas: tai iš tikrųjų yra labai reta funkcija, kurią galima rasti, tačiau leidžianti apsieiti be pagalvės, kurią naudoti kūdikių, kelia vis daugiau diskusijų.

5. Priedai: įvertinti 5 iš 10

Haucko svajotojas jame nėra jokių priedų, todėl esame priversti šiam veiksniui vėl skirti nepakankamą pažymį. Tačiau tai nenuostabu: su tokia žema pardavimo kaina yra gana suprantamas maivymosi trūkumas, kurio naudingumas dažnai glumina. Jei nerandate karuselių ar pakabukų virš krepšio, kurie gali suintriguoti naujagimį, nėra didelė problema, baldakimo su užtemdoma uždanga trūkumas yra rimtesnis: ne visi vaikai gali miegoti dienos šviesoje, tačiau, kita vertus, dalis suprantama, kad dieną tėvai nori perkelti lopšį į kambarį, kuriame yra, kad lengviau valdytų kūdikį. Tokiais atvejais reikės pavėsyje rasti kambario plotą, kad būtų užtikrinta, jog pro langus patenkanti šviesa netrukdytų vaiko būtinam poilsiui.
„Klikkapromo srl“ autorių teisės yra draudžiamos