▷ Homedics FM-TS9-E apžvalga

Homedika FM-TS9-EU

Mūsų nuomonė apie lemiamus pėdų masažuoklio pasirinkimo veiksnius

1. Struktūra

„Homedics FM-TS9-EU“ priklauso pėdų masažuoklių kategorijai platforma, paprasčiausias tipas struktūriniu požiūriu, taip pat pigiausias rinkoje. Be to, šio tipo produktai negali pasiūlyti tokio paties lygio funkcijų ir masažų įvairovės, lyginant su masažuokliais su dangteliu.
Šis modelis atrodo kaip platforma su dydžio gana didelis (34 x 37 cm), todėl tinka visiems. Susirašinėjant po dvi sritis, kuriose kojos remiasi, yra 6 masažo grupės, susidedančios iš trijų galvučių. Iš viso todėl randame 18 masažo galvučių kurie sukasi link platformos centro.
„Homedics FM-TS9-EU“ struktūra

2. Masažo rūšys

Masažuoklis „Homedics FM-TS9-EU“ siūlo tik vieną masažo rūšį, būtent tą Šiatsu (dar vadinamas minkymu). Tokio tipo gydymas, kurį atlieka besisukančios galvos, susideda iš kelių sekundžių trunkančio slėgio ir tempimo tam tikrame pėdos taške. Tarp daugelio naudingų efektų toks masažas padeda vėl suaktyvinti cirkuliaciją, pašalina nervinę įtampą ir atpalaiduoja raumenis.
Mes atkreipiame dėmesį į tai, kad kiti rinkoje esantys masažuokliai taip pat atlieka riedėjimo ir kompresinius masažus, tačiau tai yra sudėtingesni produktai, priklausantys aukštesnei kainų grupei arba su dangteliu.
Homedics FM-TS9-EU masažas

3. Funkcijos

Kaip jau minėta, kojų platformos pėdų masažuokliai nesiūlo daug papildomų funkcijų, išskyrus tikrąjį masažą. „Homedics FM-TS9-EU“ atveju yra tik šildymo funkcija, kurį galima pasirinkti tik kartu su masažu. Iš galvų sklindanti šiluma veikia raminamai ir atpalaiduoja, todėl žiemos mėnesiais ji ypač maloni. Shiatsu masažą ir šildymo funkciją galima įjungti paspaudus Įjungimo mygtukas padėtas platformos centre. Todėl nėra nei ekrano, nei valdymo skydelio.
Homedics FM-TS9-EU šilumos funkcijaNors laikmatis neturi, įrenginys išsijungia automatiškai po 20 minučių kad būtų išvengta pavojingo perkaitimo.
Būtume įvertinę galimybę reguliuoti intensyvumą ir greitį masažas: vienintelis būdas padidinti gydymo jėgą iš tikrųjų yra labiau spausti kojas.

4. Naudojimo praktiškumas

„Homedics FM-TS9-EU“ masažuoklį naudoti yra labai paprasta. Tiesiog prijunkite kištuką prie elektros lizdo e paspauskite maitinimo mygtuką suaktyvinti shiatsu masažą. Mygtukas yra pakankamai didelis, kad būtų galima jį tiesiogiai paspausti koja. Paspaudus antrą kartą, taip pat bus pridėta šildymo funkcija.
Dievai neslidžios kojos padėtas ant pagrindo, produktas tampa gana stabilus. Pasak gamintojo, būtų galima reguliuoti pėdų aukštį, tačiau mes neradome, kaip tai padaryti.
kabelisgaliausiai, jis yra pakankamai ilgas, kad masažuoklį būtų galima pastatyti įvairiose namo vietose, nebūtinai labai arti maitinimo lizdo.
Homedikos FM-TS9-ES bazė

„Klikkapromo srl“ autorių teisės yra draudžiamos

Leave a Reply

Your email address will not be published.