▷ Makita UH7580 / 2 apžvalga |

Makita UH7580 / 2

Mūsų įvertinimai dėl lemiamų veiksnių renkantis gyvatvorių žirkles

1. Galia: įvertinta 7,5 iš 10

The Makita UH7580 / 2 yra elektrinis gyvatvorių žirklės aukštos klasės, Aš vis dar mažai žinau apie Italijos rinką. Peržiūros metu keletą kartų palyginsime su „Bosch AHS 45-16“, kuris yra labai ekonomiškas produktas, kurio pardavimo sėkmė labai didelė.
Šis dviejų modelių palyginimas leis suprasti skirtumus tarp aukščiausios klasės gyvatvorių žirklių ir pigių, ypač tarp dviejų paminėtų gaminių.

Labai teigiamas yra Makita UH7580 / 2 įvertinimas galios koeficientas, net jei pjovimo greitis nėra geriausias. Tiesą sakant, nepaisant beno 670 vatų galios, pjovimo greitis yra tik 1500 aps./min. Apsvarstykite, kad ekonominis „Bosch AHS 45-16“ modelis gali pasigirti 3400 aps./min., Nepaisant 420 W galios. Tai rodo, kad „Makita UH7580 / 2“ yra gyvatvorių žirklės, tinkamos ilgoms darbo sesijoms, su stipriu, bet ne itin greitu varikliu, nors daug kas priklauso ir nuo ašmenų kokybės.

2. Pjovimo charakteristikos: įvertinta 9 iš 10

Makita UH7580 / 2 kardasKalbant apie pjovimo charakteristikas, „Makita UH7580 / 2“ įvertinimas yra tikrai puikus ir daugiausia susijęs su pjovimo ilgiu. Kardas. Šis gyvatvorių žirklės tikrai gali pasigirti 75 cm ilgio, priemonė, kuri leis jam genėti net aukščiausią ir todėl sunkiai pasiekiamą šaką. Pagalvokite, kad šiuo atžvilgiu „Bosch AHS 45-16“ kardas yra tik 45 cm ilgio.
Bet tai dar ne viskas: tai taip pat labai gerai pjovimo storis. „Makita UH7580 / 2“ yra 21 mm, prieš 16 mm „Bosch AHS 45-16“, o tai reiškia, kad japonų gyvatvorių žirklės galės genėti didesnio skersmens šakas.

3. Integruotos funkcijos: įvertinta 8,5 iš 10

Dabar pereikime prie veiksnio, analizuojančio integruotas funkcijas, kur „Makita UH7580 / 2“ įvertinimas yra labai geras. Klasikinio komponento netrūksta plastiko apsaugai rankos, kuris neleidžia rankai netyčia liestis su besisukančiu ašmeniu. Tokiu atveju šis apsauginis elementas leidžia fokusuoti objektyvą pjovimo metu. Matomumą suteikia skaidrumas pagaminto plastiko, kuris, skirtingai nuo pigesnių modelių, tokių kaip „Bosch AHS 45-16“, leidžia būtent iš stebėti darbo zona visiškai genint.
„Makita UH7580 / 2“ taip pat gerai 3 paleidimo jungikliai siekiant didesnio saugumo, nes tik paspaudus du jungiklius vienu metu, galite pradėti genėti. Tokiu būdu bet koks sąlytis tarp vartotojo rankų ir kardo visada bus išjungtas variklis, vengiant traumų darbo vietoje.
Akivaizdu, kad norint užtikrinti maksimalų saugumą, vien šios sistemos nepakanka, todėl patartina apsirūpinti kitais priedais: apsauginiais akiniais, avalyne ir nuo nelaimingų atsitikimų apsaugančiomis pirštinėmis bei ausinėmis triukšmui slėpti.

4. Lengva naudoti: įvertinta 8,5 iš 10

Elektrinis gyvatvorių žirklės „Makita UH7580 / 2“ taip pat išsiskiria naudojimo praktiškumu, todėl vertinimas mums labai naudingas.
„Makita UH7580 / 2“ fotoaparato korpusasŠio gaminio riba, nors ir pateisinama kalavijo ilgiu, yra didelis svoris. Tiesiog pagalvokite, kad mes kalbame 4,4 kg išlaikyti tik 2,6 mažesnio „Bosch AHS 45-16“.
Vis dėlto nemanykite, kad „Makita UH7580 / 2“ elektrinis gyvatvorių žirklės yra nepatogus. Tiesą sakant, net norint kompensuoti didesnį svorį, šis produktas yra aprūpintos skirtingomis rankenomis, sprendimas, leidžiantis labai lengvai nukreipti pjūvį į visas puses. „Makita UH7580 / 2“ bus puikus vertikalių, horizontalių ir net įstrižų pjūvių palydovas. Visos prekybos vietos taip pat yra ergonomiškas ir turėti neslystanti danga.
Kabelio ilgis nenurodytas ir bet kokiu atveju visada yra nepakankamas: kiekviename gyvatvorių žirklėje turi būti ilgintuvas, kurio ilgį reikia pasirinkti pagal jūsų asmeninius poreikius. Tačiau svarbu įvertinti tai, ar yra fiksuoto kabelio kabliukas, su kuriuo taip pat yra „Makita UH7580 / 2“: šis elementas leidžia jums laikyti kabelį taip, kad netrukdytų jūsų darbui, o siekiant didesnio patogumo, jį galima tvirtinti bet kurioje kūno vietoje (rankoje, juosmenyje, kojoje …). Maksimalus triukšmo maksimumas nėra nurodytas, tačiau elektriniai gyvatvorių žirklės beveik visada viršija 90 dB, todėl rekomenduojama naudoti apsaugines ausines.

„Klikkapromo srl“ autorių teisės yra draudžiamos

Parašykite komentarą