▷ „Nokia Lumia 635“ apžvalga

„Nokia Lumia 635“

Mūsų įvertinimai dėl lemiamų veiksnių renkantis „Windows Phone“

1. Ekranas: Įvertinta 6 iš 10

„Nokia Phone“, tinkantis „Nokia“ modelių nostalgijai, „Lumia 635“ yra pasenęs produktas, tačiau jis ir toliau turi tam tikrų pasekėjų, iš dalies dėl mažos kainos. Šis modelis tvirtinamas „Windows 8.1“ ir leidžia jums atlikti labai pagrindines funkcijas, kaip pamatysime kitose pastraipose. ekranas tai daug kompaktiška ir primena ankstesnių išmaniųjų telefonų kartų dizainą: su saulės įstriža 4,5 colio iš tikrųjų tai yra vienas iš mažiausių ekranų, kuris vis dar yra rinkoje. Todėl jis leidžia naudoti funkcijas, tinkamas visų pirma tiems vartotojams, kurių poreikiai yra riboti telefonija ir susirašinėjimas, tuo tarpu daugialypės terpės turiniui peržiūrėti gali nepakakti. Ten rezoliucija apie 854 x 480 piks, su tankis 221 ppi, jis akivaizdžiai žemesnis už naujausius standartus, tačiau vis dėlto ekranai yra didesni, todėl reikia didesnio apibrėžimo. Technologijos IPS skystųjų kristalų ekranas be to, jis siūlo gana platų žiūrėjimo kampą, platų spalvų diapazoną ir gerą kontrastą. Galiausiai, vienas iš teigiamiausių „Nokia Lumia 635“ ekrano aspektų yra „Windows 7“ apsauga „Gorilla Glass“ 3, šiuo metu labai paplitusi medžiaga tarp išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių, galinti atlaikyti net tam tikro subjekto įbrėžimus ir smūgius.

2. Kamera: įvertinta 5 iš 10

Kamera yra didžiausias „Nokia Lumia 635“ trūkumas. „Windows Phone“ telefonų, kurių reikia vengti, jei ieškote prietaiso, tinkamo fotografuoti ar filmuoti aukštos raiškos. Šis modelis pasižymi viena galinė kamera, o priekinio visiškai nėra, todėl asmenukės tampa daug sudėtingesnės. Jutiklis iš 5 MP sugeba pasiūlyti labai ribotą našumą, kai nuotraukos yra maksimalios raiškos 2592 x 1944 pikseliai. Net papildomų funkcijų yra nedaug: iš tikrųjų tikautomatinis fokusavimas ir geografinė padėtis nuotraukų, tuo tarpu nėra galimybės pasinaudoti tokiomis galimybėmis kaip automatinis veidų atpažinimas ar kadrų patobulinimas naudojant HDR technologiją.
Kalbant apie vaizdo įrašą, galite fotografuoti maksimalia raiška 720 psl, tai yra HD formatu, dažniu 30 kadrų per sekundę. Todėl tai yra tikrai pasenęs standartas, palyginti su tuo, ką šiandien rinka gali pasiūlyti.„Nokia Lumia 635“ kamera

3. Aparatūra: įvertinta 5,5 iš 10

Kaip jau minėjome aukščiau, „Nokia Lumia 635“ yra išskirtinai tinkantis išmanusis telefonas Pagrindiniai poreikiai, nes jo vidiniai komponentai negali atlaikyti didesnio darbo krūvio ir susidoroti su sudėtingais procesais. Integruotas procesorius yra „Qualcomm Snapdragon 400“, galintis pasiekti didžiausią greitį 1,2 GHz, kol RAM jis turi labai minimalų pajėgumą, su saulėmis 512 MB. Atsižvelgiant į daugumos šiuolaikinių programų sudėtingumą, ši vertė yra nepakankama, nes ji negali garantuoti sklandumo valdant atskiras operacijas ar daugiafunkcines užduotis. Gebėjimas archyvavimas ir 8 GB, kurio dalį akivaizdžiai užima operacinė sistema, tačiau atminkite, kad tai įmanoma išplėskite jį su kortele „Micro SD“ didžiausio dydžio 128 GB, Parduodama atskirai.
Kalbant apie baterija, galiausiai, pajėgumai yra riboti, nusistovi 1830 mAh. Tačiau tiesa, kad aparatinės įrangos komponentams, kuriems reikia daugiau energijos, ir ekranui šiuo atveju reikia mažesnio sunaudojimo nei naujausios kartos išmaniesiems telefonams, todėl autonomija turėtų būti užtikrinta bent vienai dienai.

4. Jungiamumas: įvertinta 6,5 ​​iš 10

„Nokia Lumia 635“ siūlomas lankstumas ryšių atžvilgiu yra pakankamas, net jei dar kartą atkreipiame dėmesį į pasenusių technologijų egzistavimą. Visų pirma, jei analizuosite belaidžius ryšius, pamatysite, kad standartas „Bluetooth 4.0“ yra datuotas, visų pirma dėl didesnio polinkio į kišimasis sukeltas LTE tinklai, dabar labai paplitusi. „Nokia Lumia 635“ jungtysPlius standartas „Wi-Fi“ yra vienos juostos, o tai lemia lėtesnį interneto ryšį tiek duomenų įkėlimo, tiek atsisiuntimo, tiek paprasto naršymo internete metu. Kalbant apie fizinius ryšius, randame tik vieną USB 2.0 prievadas, turinti dvigubą funkciją, leidžiančią įkrauti įrenginį ir perkelti duomenis į kompiuterį naudojant bendrą USB laidą. Nenuostabu trūkumas funkcionalumas Dviguba SIM kortelė, be kurio „Nokia Lumia 635“ negali vienu metu valdyti dviejų skirtingų numerių.

Autorinės teisės „Klikkapromo srl“ – draudžiamas bet koks neteisėtas naudojimas