▷ „Panasonic Lumix D“ apžvalga

„Panasonic Lumix DMC-FT5“

Mūsų įvertinimai dėl lemiamų veiksnių renkantis povandeninę kamerą

1. Apsaugos ir struktūra: įvertinta 8 iš 10

Pirmas dalykas, kurį turėtume įvertinti renkantis povandeninę kamerą, yra jo apsaugos laipsnis: skirtingos mašinos iš tikrųjų atlaiko skirtingą gylį, todėl turime būti tikri, kad įsigijome fotoaparatą, tinkantį naudoti tam, kurį ketiname naudoti.
Šia prasme „Panasonic Lumix DMC-FT5“ pasižymi geromis charakteristikomis, dėl kurių verta balsuoti 8 iš 10. Sakykime iškart, kad jis netinka dideliam gyliui: iki 13 m. Tačiau likusiais atvejais jis yra tvirtas ir atsparus grubiam apdorojimui: jis atlaiko kritimą iš aukščio 2 m, veikia esant temperatūrai tarp -10 ir 40 ° C ir tai yra visiškai hermetiškas ir saugūs nuo dulkių ar smėlio įsiskverbimo. Jis taip pat gali atsispirti gniuždymui iki didžiausio slėgio 100 kg.
„Panasonic Lumix DMC-FT5“ ekranasThe ekranas galinė dalis, kurią matote aukščiau esančioje nuotraukoje, yra plati, jos įstrižainė yra 3 coliai ir padorų rezoliuciją 460 000 taškų. Tai klasika Antirefleksinis dengtas TFT LCD ekranas, kad galėtume net pilnoje šviesoje atpažinti, kas yra įrėminta. Mašinos matmenys yra vidutiniai šio tipo mašinoms: 11 x 6,7 x 2,9 cm, vidutiniam svoriui 213 g su baterija ir atminties kortele.

2. Fotografijos kokybė: įvertinta 8 iš 10

Antra, svarbu patikrinti, ar povandeninė kamera veikia geros kokybės nuotraukos. Čia taip pat „Panasonic Lumix DMC-FT5“ žada gerą našumą ir vėl nusipelno 8 iš 10. jutiklis yra tipo 1 / 2.3 ″ MOS, su dideliu taškų skaičiumi (16 MP) ir apšvietimas sušvelninti triukšmo susidarymą. Jautrumas taip pat yra geras, vyksta žygis nuo 100 iki 3200 ISO. Žemiau pateiktos nuotraukos yra pavyzdžiai, padaryti su šia mašina: spustelėkite miniatiūras, kad jas padidintumėte.

„Panasonic Lumix DMC-FT5“ makrokomandos pavyzdysPanasonic Lumix DMC-FT5 nardymo pavyzdys„Panasonic Lumix DMC-FT5“ povandeninių nuotraukų pavyzdys„Panasonic Lumix DMC-FT5“ objektas juda

Tikslas yra a „Leica DC Vario-Elmar“ geros kokybės ir PRIEŠRŪKINIS, su 4.6 optinis padidinimas ir papildomą 4x skaitmeninį priartinimą. L ‘atidarymas maksimali diafragma yra f/3.3, kaip ir daugelyje kitų povandeninių modelių, išlaikant išlaikymą nuo 4 s maksimaliai, naktinėms scenoms, a 1/1300 s judantiems objektams. Vaizdo stabilizavimas taip pat yra puikus, pasiekiamas naudojant objektyvo optinius elementus, kurie mikro judesiais kompensuoja vibraciją, kurią fotoaparatas patiria.

3. Funkcijos: Įvertinimas 9,5 iš 10

Visada verta pagalvoti, kokiomis savybėmis yra aprūpinta povandeninė kamera, kad būtų galima įvertinti jos universalumą, potencialą ir patogumą naudoti.
Tai yra pagrindinė „Panasonic Lumix DMC-FT5“ stiprybė, suteikianti nepaprastai plačias galimybes tokio tipo mašinoms ir kuriai šiuo koeficientu priskirta 9,5 iš 10.
Kalbant griežčiau, galimybių spektras yra ypač išsamus: jis svyruoja nuo visiškai automatizuoto fotografavimo režimo, kai fotoaparatas pats atpažįsta tai, ką fotografuojame, ir atitinkamai koreguoja diafragmą ir ekspozicijos laiką iki „P“ režimas kuriame mes galime modifikuoti iš anksto nustatytus kadro nustatymus pagal norą. Tada yra režimas visiškai rankiniu būdu pasirinkti diafragmą ir ekspoziciją, todėl ši kamera ypač tinka patyrusiems fotografams, ir rankiniu būdu pasirinkti vieną iš šių scenų:

 • Portretas: Fokusuoja pirmojo plano objektą ir sulieja foną
 • Švelni oda: Pridedamas nedidelis suliejimo efektas visam vaizdui
 • Panorama: išryškina visą sceną
 • Naktinis portretas: Optimizuoja apšvietimą geriems silpno apšvietimo portretams
 • Naktinė panorama: komponuoja kelias nuotraukas iš eilės, kad gautųsi geros kokybės nakties scena
 • Rankinis naktinis šaudymas: Leiskite fotografui pakoreguoti nustatymus
 • HDR: Sukomponuokite kelis kadrus skirtingais ryškumo nustatymais, kad gautumėte didelio kontrasto ir išsamų vaizdą
 • Maistas: fotografavimas nedideliu fokusavimo atstumu su galimybe pasirinkti vaizdo toną
 • Augintiniai: atpažįsta filmuojamo gyvūno snukį ir seka juo
 • Saulėlydis: Optimizuoja diafragmą, kad užfiksuotų ryškias saulėlydžio spalvas
 • Žvaigždėtas dangus: Specifinis režimas fotografuoti nakties dangų

Kiti būdai, kurie mums nebuvo gerai paaiškinti, yra „Kūdikis„1 ir 2, specialiai skirti mažiems vaikams fotografuoti“,Didelis jautrumas“,”Stiklas per“yra”3D nuotrauka“. Prie jų pridedami panoraminis kadras ir meno režimas, kuriame galite pasirinkti 14 skirtingų efektų jūsų nuotraukoms: nuo retro iki vienspalvių, nuo miniatiūrinių iki švelnių efektų. Modalumų netrūksta nepertraukiamas fotografavimas, su skirtingais skiriamosios gebos ir kadrų per sekundę deriniais, kurie leidžia fotografuoti iki a daugiausia 100 nuotraukų greita seka arba „time-lapse“ filmas sukurti trumpą vaizdo įrašą iš tam tikrų kadrų sekos.
Fotoaparate taip pat yra keletas funkcijų nuotraukų redagavimas redaguoti kadrus net prieš juos atsisiųsdami: galite, pavyzdžiui, apkarpyti ir keisti nuotraukų dydį, retušuoti spalvas ir dar daugiau.
vaizdo įrašą maksimali skiriamoji geba gali būti 1080p 50 kadrų per sekundę greičiu, galima nufotografuoti naudojant kai kuriuos meninius efektus, galimus nuotraukoms, ir juos galima iškirpti tiesiogiai fotoaparate naudojant redagavimo įrankius.
Nefotografuotos „Panasonic Lumix DMC-FT5“ funkcijos taip pat yra labai užbaigtos, pradedant ryšiu: ši kamera yra aprūpinta abiem bevielis internetas abu NFCir taip siūlo įvairias galimybes prisijungti prie mobiliojo prietaiso (išmanusis telefonas ar planšetinis kompiuteris). Tada, įdiegus jiems tinkamą programą, tai įmanoma valdyti kamerą nuotoliniu būdu, taip pat atsisiųskite ir perkelkite kadrus iš jo į savo įrenginį.
Šią turtingą apžvalgą užbaigia i GPS ir GLONASS imtuvai, leidžiančias geografiškai pažymėti nuotraukas, taip pat laive turėti elektroninį kompasą ir integruotus jutiklius aukštis, gylis ir slėgis.

4. Baterija ir atmintis: įvertinta 9 iš 10

Paskutinis dalykas, į kurį reikia atsižvelgti, ypač aktyviausiems fotografams, yraautonomija povandeninio fotoaparato baterija. Tai dar viena sritis, kurioje „Panasonic Lumix DMC-FT5“ veikia labai gerai ir iš tikrųjų surenka 9 iš 10. Mašina turi gerą 1250mAh ličio jonų baterija, todėl turi ilgą autonomiją: jis išsiskiria po maždaug 370 kadrų arba 80 minučių filmo. The įkrovimo laikas tačiau jis yra gana ilgas, aplink 2 val. 20 min.„Panasonic Lumix DMC-FT5“ baterijų skyrius

Vidinė mašinos atmintis yra labai maža, vos 15 MB, todėl norint išsaugoti padarytas nuotraukas, būtina kartu su įrenginiu įsigyti papildomą atminties kortelę: įrenginys suderinamas su SD kortelėmis, kurių talpa ne didesnė kaip 128 GB.

„Klikkapromo srl“ autorių teisės yra draudžiamos

Parašykite komentarą