▷ „Philips FC9742 / 09“ apžvalga

„Philips FC9742 / 09 PowerPro Expert“

Mūsų įvertinimai dėl lemiamų veiksnių renkantis dulkių siurblį

1. Struktūra: įvertinta 8 iš 10

Renkantis naują dulkių siurblį, mes retai atsižvelgiame į kelis morfologiniai ir struktūriniai aspektai o tai gali turėti įtakos mūsų komfortą jį naudojant.„Philips FC9742 / 09 PowerPro Expert“Pradėkime, pavyzdžiui, nuo svoris: „Philips FC9742 / 09 PowerPro Expert“ sveria 5,5 kg, kuris prikabinamam dulkių siurbliui yra geras svoris. Tai nėra per daug ir nekelia didelių problemų, pavyzdžiui, transportuojant laiptais aukštyn ir žemyn.
The dydžio nėra: su 50,5 x 29,2 x 29,2 cm jis užima tam tikrą kiekį vietos, kai turite jį pastatyti, tačiau jis taip pat gali stovėti tiesiai. Gabenimui galite naudoti dvi rankenas, viena priekyje, kita gale.„Philips FC9742 / 09 PowerPro Expert“ vertikalus parkavimasJei mes tada apsvarstysime ratai dulkių siurblys, „Philips FC9742 / 09 PowerPro Expert“ yra didelis (21 cm skersmens) ir turi a kietos gumos protektorius neslystantis, tačiau dėl to kyla abejonių, kad jis nėra idealus subtiliausiose grindyse. Neigiama nata yra ratų krumpliaračiai, kurie atrodo trapūs ir palieka pačius ratus tam tikru žaidimu, kuris nesudaro didelio solidumo įspūdžio.
Kita vertus, tai yra labai gerai veiksmų diapazonas apie 10 m, atsirandantis dėl kombinacijos laido ilgis maitinimo šaltinis (7 m), iš lankstaus vamzdžio (be 177 cm rankenos) ir iš standaus teleskopinio vamzdžio (86,5 cm).„Philips FC9742 / 09 PowerPro Expert“ įsiurbimo antgalisTada rankenoje randame įprastą angą, leidžiančią reguliuoti siurbimo galią: šiuo atveju labai intuityvios piktogramos nurodo, kaip nustatyti angą pagal apdorojamą paviršių.

2. Šepečiai ir antgaliai: įvertinta 8,5 iš 10

The šepečių ir purkštukų skaičius ir tipas tiekiami kartu su dulkių siurbliu: šie prietaisai iš tikrųjų turėtų būti įrankiai, tinkantys visam namo valymui, todėl svarbu, kad rinkinys būtų tinkamas šiam tikslui.„Philips FC9742 / 09 PowerPro Expert“ kelių paviršių šepetysPradėkime nuo svarstymo kelių paviršių teptukas, kuris paprastai laikomas „pagrindiniu“ šepetėliu: vadinamas „Philips FC9742 / 09 PowerPro Expert“ „TriActive +“ ir turi ypatumų, palyginti su konkurentų dulkių siurbliais išsiurbti taip pat iš galo ir iš kampų. Tačiau tai nėra motorinis šepetys.„Philips FC9742 / 09 PowerPro Expert“ priedaiThe šepečiai ir purkštukai vietoj jų yra:

 • „CarpetClean“ šepetys: plokščias ir lygus šepetys, naudojamas tik ant nemotorinių kilimų ar kilimėlių;
 • Parketo šepetys: tinka subtilioms ir kietoms grindims;
 • Teptuko antgalis: stalams, lentynoms ir subtiliems paviršiams jis integruotas į rankeną;
 • Įtrūkimų įrankis: stalčiams ir siauroms erdvėms jis įrengtas specialiame mašinos korpuso skyriuje;
 • T formos antgalis: jei norite apdoroti minkštus daiktus, jis dalijasi plyšio antgalio purkštukų laikiklio skyriumi.

Todėl priedų paketas yra gana išsamus, mes apgailestaujame tik dėl to, kad visiškai nėra motorinių šepečių, kurie leistų pasiekti didesnį efektyvumą ant minkštų paviršių.

3. Vartojimas ir efektyvumas: įvertinta 8,5 iš 10

Kitas esminis vertintinas aspektas iš tikrųjų yra spektaklis, kuris eina koja kojon su energijos suvartojimas.
„Philips FC9742 / 09 PowerPro Expert“ turi a absorbcija tik saikinga energija 650 W, iš tikrųjų jis yra A + klasė energijos efektyvumo ir turi a Metinis suvartojimas apskaičiuota 22 kWh, iš tikrųjų labai maža vertė.„Philips FC9742 / 09 PowerPro Expert“ etiketėTen siurbimo galia jis taip pat gali būti gerai pritaikytas penki lygiai intensyvumo, aspektas, kuris padeda taupyti energiją: iš tikrųjų rekomenduojame visada naudoti žemiausius lygius ir didinti intensyvumą tik esant užsispyrusiems nešvarumams.
L ‘siurbimo efektyvumas, taip pat patvirtinta energijos ženklu ir kaip mes geriau aprašysime vėliau savo praktinio bandymo ataskaitoje, tai gerai: sui kietos grindys stovi A klasė, o sui kilimai lieka C klasė. Pastaruoju atveju tai nėra blogas rezultatas, jis iš tikrųjų atitinka didžiąją dalį konkurencijos, tačiau, kaip sakėme, tikriausiai galėjo būti geriau, jei būtų tiekęs bent vieną motorizuotą šepetį.„Philips FC9742 / 09 PowerPro Expert“ maitinimo parinkiklisŽvelgiant iš garso emisija „Philips FC9742 / 09 PowerPro Expert“ vėl priskiria vidurkį: didžiausias deklaruojamas triukšmo lygis yra 76 dB, tačiau mūsų apklausa, atlikta montuojant „TriActive +“ šepetį, buvo dar mažesnė. Tai yra mūsų matavimai visais siurbimo galios lygiais:

 • 1 lygis: 63,3 dB;
 • 2 lygis: 66,3 dB;
 • 3 lygis: 67,4 dB;
 • 4 lygis: 68,6 dB;
 • 5 lygis: 69,7 dB.

Matavimas buvo atliktas maždaug 1 m atstumu nuo įjungto dulkių siurblio vertikalioje stovėjimo padėtyje.

4. Tanko ypatybės: Įvertinta 7,5 iš 10

Tam būtų tikslinga pasvarstyti ir apie tankas dulkių siurblio, ypač jei esame ar gyvename su žmonėmis, alergiškiems žiedadulkėms ar dulkių erkutėms, arba bet kokiu atveju su subtilia kvėpavimo sistema. Bet eikime tvarkingai.„Philips FC9742 / 09 PowerPro Expert“ bakas„Philips FC9742 / 09 PowerPro Expert“ yra dulkių siurblys be maišo su baku monocikloninis. Ten talpa cisternos yra labai gera šio tipo mašinoms, tai iš tikrųjų yra 2 l talpos. Mums tai taip pat atrodė gerai ištuštinimo sistema: jis lengvai atleidžiamas nuo fotoaparato korpuso paspaudus mygtuką, jis pakeliamas suimant priekyje esančią rankeną ir perlenktas per krepšį nieko neliečiant, iš tikrųjų viršutinis dangtis atsidaro pats, atleisdamas turinį.

5. Filtravimas: Įvertinta 9 iš 10

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas, mes visada turėtume tai suprasti filtrų tipas montuokite dulkių siurblį: geriau nebūtų vėl įtraukti dulkių siurblio į aplinką, ypač jei, kaip sakėme, tenka susidurti su alergija.„Philips FC9742 / 09 PowerPro Expert“ kempinių filtras„Philips FC9742 / 09 PowerPro Expert“ atveju filtravimo etapai Ten yra keturi:

 • Cikloninis bakas: efektyviai atskiria stambesnes daleles nuo oro srovės;
 • Kempinis filtras: iš bako išleidimo angos yra variklio apsaugos filtras nuo smulkių dulkių;
 • Audinio filtras: iš bako išleidimo angos, plaunamas, jis padvigubina puraus filtro veikimą;
 • Antialerginis filtras: didelio efektyvumo išleidimo filtras sulaiko 99,9% smulkių dulkių, įskaitant alergenus.

„Philips FC9742 / 09 PowerPro Expert HEPA“ filtrasAtsižvelgiant į šias charakteristikas, nenuostabu, kad pakartotinio įėjimo klasė iš miltelių yra aukščiausias, pažymėtas raide Į.

„Klikkapromo srl“ autorių teisės yra draudžiamos