▷ „Philips SC5275 / 16“ apžvalga

„Philips SC5275 / 16 VisaPure Essential“

Mūsų apžvalga

1. Teptuko judesys

Galvos judesys tikrai yra stiprus kūrinys „Philips SC5275 / 16 VisaPure Essential“ ir apskritai šio prekės ženklo veido šepetėlių, nes jiems visiems būdingas dvigubas judėjimas. „Philips SC5275 / 16 VisaPure Essential Pack“Naudodamiesi šiuo odos valymo ir gaivinimo įtaisu, galva baigiasi tuo pačiu metu būk vienas sukimasis nei vienas vibracija: bendras šių dviejų judesių poveikis teigiamai veikia odą.
„Philips SC5275 / 16 VisaPure Essential“Pulsuojantis judesys iš tikrųjų yra vertikalus ir yra naudojamas švelniai pašalinkite visas priemaišas odos ir negyvų ląstelių, o sukamasis veiksmas yra atsakingas už giluminį valymą, taip pat atliekant amasažuojantis veiksmas Kam tai skatinti cirkuliaciją ir palikite odą skaistesnę.

2. Galvos

Galvos vaidina svarbų vaidmenį valant veido šepetėlius, o „Philips SC5275 / 16 VisaPure Essential“ mus tuo patenkino.
Šis modelis apima du teptukus: pirmasis yra standartinis, tai yra, galima naudoti normali arba mišri oda, matomas šiame paveikslėlyje:
„Philips SC5275 / 16 VisaPure Essential Standard“ galvutėAntroji galva yra ypač jautrus, t. y. skirti ypač subtiliai, jautriai ar sausai odai valyti:
„Philips SC5275 / 16 VisaPure Essential Sensitive“ odos galvaTai galite pamatyti žemiau esančioje nuotraukoje: ši galva turi rožinius šerelius, kurie yra tikrai švelnūs liesti.
„Philips SC5275 / 16 VisaPure Essential Extra Sensitive“ galvutėŠis modelis mus dar labiau įtikino dėl to, kad be dviejų išvardytų galvų, juos galite nusipirkti atskirai platus šepetėlių galvučių asortimentas, dėl kurio šis veido šepetys yra tikrai universalus.
Čia yra sąrašas kitos galvos, kurias galite sujungti prie šio modelio:

  • Šveitimo galva: jis naudojamas švelniai pašalinant negyvas ląsteles ir atgaivinant odą, jo negalima naudoti makiažui pašalinti ir patartina naudoti kas savaitę
  • Giliai valanti galvutė: su specialiais šeriais, skirtais giliam porų valymui, netinka kasdieniam valymui, tačiau rekomenduojama naudoti retkarčiais

Palyginti su ankstesne jo versija, būtent „Philips SC5265 / 12 VisaPure Essential“, be skirtingos išorinės struktūros spalvos, mes randame ne tik vieną galvą (t. y. standartinę), bet ir dvi, įtraukiant „Extra Sensitive“ galvą.

3. Maitinimo šaltinis

Tikrai taip labai geras šio šepetėlio maitinimas veido valymui, kuris taip pat įtikina mus šiuo požiūriu.
„Philips SC5275 / 16 VisaPure Essential“ tokią turi vidinė įkraunama baterija kurio jonas yra ličio ir turi gerą 30 naudojimo būdų autonomija (kiekvienas trunka apie vieną minutę).
„Philips SC5275 / 16 VisaPure Essential Refill“Įkrovimo laikas yra maždaug 6 valandos, o pakuotėje yra nedidelis pagrindas, skirtas tiek šepetėliui laikyti, kai jis nenaudojamas, tiek laidui prijungti ir iš tikrųjų įkrauti akumuliatorių.
Šioje nuotraukoje parodytas teptukas vertikalioje padėtyje ant pagrindo.
„Philips SC5275 / 16 Visa Essence“ palaikymas

4. Funkcijos

Dėl savo funkcijų „Philips SC5265 / 12 VisaPure Essential“ šepetys mus įtikino, nes šis prietaisas yra praktiškas, paprastas ir aprūpintos beveik visomis funkcijomis iki šiol esamas veido šepetėliams. Pažiūrėkime juos išsamiai šiame sąraše:

  • Šlapias sausas: tai yra mašinos korpuso nepralaidumas, todėl jį galima naudoti duše ar vonioje
  • Gydymo zonos laikmatis: yra vienos minutės laikmatis, kuris padeda vartotojui tolygiai nuplauti visą veidą. Idealiu atveju iš tikrųjų tą patį valymo laiką reikia skirti įvairioms veido sritims, tokioms kaip T zona (smakras, nosis ir kaktos) bei skruostams.
  • Intensyvumo pasirinkimas: galite pasirinkti subtilesnį judėjimo greitį, o kitą – giliau, kad prisitaikytumėte prie savo odos jautrumo ir norimo atlikti gydymo tipo.

„Philips SC5275 / 16 VisaPure Essential Speed“

  • Ryškūs šviesos diodai: yra nedideli indikatoriai, naudojami akumuliatoriaus ir šepečio veikimo būsenai nurodyti
  • Automatinis išsijungimas: naudinga naudoti neperdedant įtempto epidermio (per ilgai naudoti šepetį nerekomenduojama, kad nebūtų sudirginta oda), taip pat išvengti nereikalingų baterijų švaistymo

5. Priedai

Paskutinis išanalizuotas aspektas yra su teptuku pateikiami priedai, kuriuos laikome atsargiais. Atsižvelgiant į didelę šio veido šepetėlio kainą, galbūt būtų galima tikėtis rasti rinkinys aksesuarų turtingesni tai tenkina. „Philips SC5275 / 16 Essential Case“Pirkdami „Philips SC5275 / 16 VisaPure Essential“ maitinimo laidą ir šepetėlio laikiklį, pieštukų dėklas kur jį galėsite patogiai laikyti, kad galėtumėte nešiotis su savimi kelionėje ar į sporto salę, ir galiausiai dvi atsargines dalis (standartinį šepetėlį ir vieną jautriai odai), apie kurias kalbėjome skyriuje, skirtame galvos veiksniui.
Tai, žinoma, taip pat yra iliustracinį bukletą kuris, be kita ko, taip pat paaiškinamas teisingas šepetėlio naudojimas, ypatingą dėmesį skiriant tolygiam teptuko laiko pasiskirstymui visame veide:
„Philips SC5275 / 16 VisaPure Essential Use“

„Klikkapromo srl“ autorių teisės yra draudžiamos